Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך המלצה לוואקס איכותי

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום , אני רוצה לעשות פלסטלינה בתקופה הקרובה לרכב ולאחר מכן וואקס,אני צריך המלצה לוואקס איכותי לרכב שלא משאיר סימנים .

תודה

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות לרכוש באיביי? הוקס שהבאת סביר האיכותו

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://gymshop.co.il/products/2430.html

לא צריך יותר מזה. ווקס מעולה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע איפה תקנה אבל לא ממליץ על וקס נוזלי.

היי hgilad123,

למה להמליץ לא ללכת על וקס נוזלי? קצת כוללני מדי לא?

וקס נוזלי ידוע ואהוב מאד בחו"ל הוא Collinite 815. יש לו שני יתרונות מרכזיים - המחיר הזול מאד (בסביבות ה-15 דולר לפני משלוח), והעמידות שלו - מדובר בווקס שמחזיק חודשים על הרכב.

החיסרון שלו הוא שצריך למרוח אותו מאד דק, אחרת תהליך ההסרה יותר קשה, אבל אחרי פעם פעמיים שעושים את זה תופסים את זה.

עוד וקס נוזלי, מאד מאד חדש הוא של מנזרנה - Color Lock. הוא ממש יצא לא מזמן וקראתי עליו כמה ביקורות מאד טובות (ובאופן כללי מנזרנה מייצרים מוצרים מעולים). עדיין לא יודע לגבי כמה זמן הוא מחזיק. גם הוא עולה בסביבות ה-20 דולר בסה"כ לפני משלוח.

ושני הווקסים הללו לחלוטין בתוך טווח המחירים שפותח השרשור רוצה להשקיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הייתי כוללני מידי.

הכל תלוי מה אתה מחפש אבל וקס עם שעוות קרנובה בריכוז טוב יכול להיות רק מוצק.

הוקסים הנוזליים הם לרוב סינטטים ויכולים גם לתת תוצאה מאוד טובה הכל תלוי מה אתה מעדיף ומה זה "טוב" בשבילך.

לטעמי אחרי התנסות עם כל מיני וקסים של כל מיני חברות אני עדיין מעדיף את הוקס הקשה יותר (למרות שאני גר בקור של אירלנד שמקשה על ישום לפעמים) וכרגע אני עם http://www.dodojuice.com/light-fantastic-carnauba-car-wax.html

כל ישום מחזיק לי בערך 3 חודשים לפחות ויש לי את אותה הקופסא כבר שנה וחצי וירד ממנה רבע.

את הוקס הזה אני לרוב מורח עם האצבעות :-)

אז לסיכום יש נוזליים טובים אבל את הברק העמוק הצלחתי יותר לראות מוקסים מוצקים והם גם מחזיקים יותר זמן ולכן אני מעדיף אותם.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן הייתי כוללני מידי.

הכל תלוי מה אתה מחפש אבל וקס עם שעוות קרנובה בריכוז טוב יכול להיות רק מוצק.

הוקסים הנוזליים הם לרוב סינטטים ויכולים גם לתת תוצאה מאוד טובה הכל תלוי מה אתה מעדיף ומה זה "טוב" בשבילך.

לטעמי אחרי התנסות עם כל מיני וקסים של כל מיני חברות אני עדיין מעדיף את הוקס הקשה יותר (למרות שאני גר בקור של אירלנד שמקשה על ישום לפעמים) וכרגע אני עם http://www.dodojuice.com/light-fantastic-carnauba-car-wax.html

כל ישום מחזיק לי בערך 3 חודשים לפחות ויש לי את אותה הקופסא כבר שנה וחצי וירד ממנה רבע.

את הוקס הזה אני לרוב מורח עם האצבעות :-)

אז לסיכום יש נוזליים טובים אבל את הברק העמוק הצלחתי יותר לראות מוקסים מוצקים והם גם מחזיקים יותר זמן ולכן אני מעדיף אותם.

חבר, זאת שוב הכללה (סורי, אני לא מנסה להיטפל, אבל זה חשוב :) )

Collinite 815 ידוע כעומד בשורה אחת עם הוקסים בעלי העמידות הכי חזקה מכל הווקסים הנוזליים והמוצקים כאחד. דיטיילרים רבים ומוערכים בארה"ב מדווחים כי זה הווקס To go שלהם כשהם עושים ללקוחות שלהם הגנה לחורף, פשוט כי הוא שורד אותו באופן מצויין.

מעבר לכך, יש וקסים פרמיום שהם מוצקים שידועים כבעלי עמידות חלשה.

אני גם מאד אוהב את המוצקים (יש לי אוסף די נאה שלהם אצלי בבית), אבל בטווח של 120 שקל וגם בטווח של 1200 שקל, Collinite 815 הוא אחת הבחירות הטובות ביותר. החיסרון שלו (והוא בכלל לא זניח בעיניי) הוא שאם אין לך מכונת DA בשביל למרוח אותו, אז יכול להיות מאד קשה להסיר אותו אם עשית את זה ידנית. יש לו עקומת למידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4143 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...