Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו פוגעת במכונית בנסיון חנייה

RonTG
שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בבוקר אני מתהלך לי ברחבי תל אביב ומסתכל על מכוניות חונות...

כולנו עדים למצוקת החניה בתל אביב אבל מה שאספר לכם פה עובר כל גבול.

פולו אדומה שכנראה נורא רצתה להכנס בחניה שלא מספיק גדולה למידות שלה (כי יש רכבים של אחרים בצדדים, אבל למי אכפת?), החליטה לנסות בכל זאת.

אז מילא להחנות עקום ובניגוד לחוק,

31963310200123554796691.jpg

בחייאת?

קצת כבוד מינימלי לרכוש של אחרים. לעקם למישהו את הטמבון בצורה כזאת ועוד להשאיר את הרכב במצב כזה ופשוט ללכת, לדעתי עבר את הגבול ממזמן.

איכס:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת אחת ההגזמות

אני ראיתי הגזמה בתל השומר לא מזמן נהגת מבוגרת ניסתה להכנס רברס אחורה לחניה מאונכת ( לא במקביל למדרכה הכוונה )

ודפקה מכל הלב פיגו' חדשה 308 את הטמבון , טוב חשבתי אחרי שראיתי מרחוק את זה שהיא תצא , הרי את הבום שמעתי עד לחניה שלוש שורות מאחוריה , לא הגברת יצאה שוב קדימה ושוב נכנסה אחורה מכל הלב לתוך הטמבון של הפיג'ו

חשבתי שאולי לא שמה לב בפעם הראשונה , אולי היא תשים לב עכשיו , אני עזרתי לאשתי לעבור לכסא הגלגלים בנתיים

אחרי הבום השלישי , ושסיימתי לעזור לאשתי רצתי לאותה גברת עם הפיאט כדי להגיד הלו מה קורה כאן , ברגע שהתחלתי לרוץ הגברת יצאה שמאלה וברחה מהחניה , כמו שאומר אלי זולטא פוי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אנשים (לרוב נשים) שחושבים שהטמבון נועד למכות חניה קלות ושזה כלי עזר לחניה.

יצא לי גם לא פעם להיות עד למקרה, גברת זקנה ונחמדה פשוט "דחפה" קצת את הרכבים שהיו לפניה ואחוריה כדי להיכנס לחניה במקביל למדרכה (ברחובות) כששאלתי את הגברת אם היא מתקוונת להשאיר פרטים, היא אמרה "למה, למה מה עשיתי? כולה פלסטיק":shock:

אמרתי לה שיש לה מזל שהיא גברת זקנה, וכי אין לדעת כיצד היה נוהג בעל הרכב שנדפק אם היה רואה את זה, ויכול להיות שהרכב שלה לא יהיה באותו מצב קוסמטי שהיה כשהיא תחזור.

פשות חוצפה, נורה התאצבנתי עליה, ואם לא הייתי ממהר לאסוף את הילד מהגן, הייתי משאיר פרטים על הרכב הנפגע:x

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כך או כך, גם אם נשיא ארה״ב היה מחכה לי, הייתי משאיר פרטי הרכב הפוגע בידי הרכב הנפגע.

לגברת הזקנה מאחת התגובות פה הייתי אומר ״אם את לא מתכוונת להשאיר פרטים, אני אשאיר את פרטייך״

זה המעט שאפשר לעשות כדי שהמנוולים האלה יצאו עם עונש

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתף במקרה שקרה לי לפני כחודשיים. כמובן גם בתל אביב.

מורכבת לי בקליאו אזעקת ביפר, שהשלט מצפצף לי כאשר מישהו נוגע באוטו.

יצא לי כבר לקפוץ החוצה מהמיטה כאשר עבר רכב ניקוי רחובות וכדומה, אבל הפעם באמת שהופתעתי.

רכב מסוג יונדאי I10 מנסה לחנות לידי, ופשוט בכל תנועה קדימה/אחורה נכנס קלות ברכב שלי/ברכב שחנה מקדימה.

רצתי אל הנהג, ודפקתי חזק על החלון. פתח לי את החלון חנון מוזר ששאל "מה קרה ולמה אני עצבני?".

אמרתי לו שהרכב שהיונדאי שלו עכשיו חונה בתוכו (וכן, הפגוש של היונדאי פשוט היה בתוך שלי) שייך לי ומה לעזאזל נראה לו שהוא עושה. הוא ענה התמימות שזאת תל אביב וככה חונים בעיר.

שאלתי אותו אם הוא דפוק בשכל.

הוא אמר שלא, ובטח שאני חדש בעיר.

אמרתי לו שאני גר 6 שנים בעיר, ובחיים לא נגעתי ברכב בניסיון חניה.

הוא שתק, והמשיך עם החיוך המטומטם שלו.

מה הייתי אמור לעשות במצב הזה? להזמין משטרה? על איזה טענה? הייתי מחכה שעה וחצי לניידת בשביל שריטה, והוא במקרה הכי גרוע היה מקבל אזהרה.

הוא התקדם וחנה צמוד לרכב מקדימה, אני אחרי שהוא הלך הרחקתי מעט את הרכב שלי, וחזרתי הביתה רותח מעצבים וחסר אונים לחלוטין.

באמת שלא ידעתי איך הייתי אמור להגיב (ולכל מי שיגיד אלימות וכאלה - מצטער זה לא הסגנון שלי, ולא שווה לי להגיע למשטרה כנאשם בגלל שריטה - למרות שהייתי מפרק לו את הצורה בשמחה).

משה (שעצבני עכשיו רק מלהיזכר במקרה).

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התמונה של הפולו, לדעתי זה שיכורה/ה שחזרו בלילה.

חוצפה.

אם כבר מדברים על תל אביב, ישנה בעיה שהרבה לא שמים אליה לב, חלק גדול מן הפגיעות בטמבון נגרמות על ידי עובדי הזבל, שמוציאים פחי זבל ירוקים תוך שפשוף טמבונים ודלתות ללא היכר.

יוצא לי לחזור הביתה מטיסות בשעות הבוקר המוקדמות מספר פעמים בחודש, ואני יושב במרפסת להרגע לפני שאני נכנס לישון, אני רואה אותם גוררים את הפחים, שוברים מראות של רכבים, שורטים טמבונים לכול האורך, וגם גורמים נזקים לדלתות.

אז גם מי שחונה במרחק של מטר מהרכב שלפניו, שיבדוק היטב אם בין המכוניות יש כניסה לבית עם פחים.

אם כן, לקחת בחשבון שהעובד זבל יוציא את הפח בין המכוניות מבלי לשמעניין אותו האם הפח פוגע ברכב.

"שלום מותק מדבר סרג'יו קונסטנסה, מה שלומו?"

אוהבים אותך פולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי משאיר לו גם סימן על הפגוש, הרי זה תל אביב לא?

אם תרבות החניה שלו היא לחנות בתוך טמבון של רכבים אחרים, אז כנראה שעוד שריטה בטמבון זה לא מה שיפריע לו.

הוא אפילו טען שלפי החוק מותר להיכנס בטמבון של רכב אחר, וזה לא נחשב ונדליזם/פגיעה ברכוש :shock: :shock: :shock:

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה באמת מעצבן, גם לי זה קרה בבאר שבע, קרוב לאוניברסיטה. חזרתי לרכב שלי וראיתי שפשוף אפור שחור על צד הטמבון כמעט עד לדלת, מיד סרקתי אחרי רכבים אפורים בחניון (חשבתי שאם מישהו שייף לי את הרכב הוא לבטח חנה קצת רחוק ממני), אבל תוך שנייה זה היה מתחת לאף, ממש צמוד אליי רכב קטנטן של קיה, עם פס שפשוף מקביל בצד השני של הרכב. בחנתי את הרכב,הוא נראה דיי נשי עם כל האבזור הפרחוני בתוכו... זו חוצפה של אנשים.

אגב, אם צילמת את הרכבים, השארת לנהג הדייטסו את פרטי הפולו??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי בכל המקומות בהם יש מצוקת חניה, והמקום הוא מקום בעייתי

אנו נזכה לראות תמונות מהסוג הזה של "נשיקות" טמבון בטמבון.

מה אתם חושבים קורה ברגע שרוצים לצאת?

נוסעים קדימה ולאחור "ודוחפים" את הרכב.

לכן אני אישית לא מתקרבת למקומות בהם מצוקת החניה קשה.

כדי שלא יגרמו לי נזק לרכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4158 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...