Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסויים של הדר רוזן

phpclub
שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

היום הייתי בשטיפת מכוניות מהקופונים, החלטתי שאת הניקוי הראשוני יעשה מישהו.

הקופונים היו של איזה מקום בתחנת דלק בראשון לציון, הבעלים, מה אני אגיד, רק מנסה לשכנע אותך לקנות דברים ועוד באגרסיביות - הדרך שלו להשלים הכנסה כי נתן קופונים.

בכל מקרה, אני רכשתי כיסוי של הדר רוזן ב 220 מקופונים (כיסוי שממש ממש אהבתי ועוד לקח לי זמן מה להחליט איזה מהם אני רוצה), הבחור רק בא לבאס אותך, אמר לי ששילמתי יקר (שטויות במיץ) ושהכיסויים שלהם הכי "חרא" בשוק.

מהבדיקה שאני עשיתי לפני שרכשתי את הכיסויים קראתי שיש להם שם טוב, מסקרן אותי לדעת איך הם נחשבים יחסית לשאר החברות (נאמר טופ-קאר וכו') והאם הבחור סתם מגעיל או שיש אמת בדבריו.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להדר רוזן יש כמה סוגים של כיסוים.

הבסיסים והזולים עולים כ 150-200 שקל ומחזיקים שנה-שנתיים....

הטובים יותר עולים 500+ ונותנים תמורה טובה יותר למחיר.

רכשתי לפני שנתיים כיסוי פשוט של הדר רוזן ב 150 שקל והוא כבר נקרע,

הוא גם לא עצר "ראש" של סיגריה מלעשות חור בריפוד וגם ממעט קטשוף לעבור לריפוד המקורי.

שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הריפוד שקניתי, מחירון 700 (כך אומרים האתרים), תכלס נמכר ב- 350 (ואפילו ב 400 בחלק מהמקומות), רכשתי ב 220 במסגרת של קופון

יש לציין שעברתי על מבחר רחב של דגמים, ובחרתי את זה שהכי היה נראה לי מבחינה קוסמטית, מבחינת החומרים גם נראה איכותי מאוד, והאמת שלא נתקלתי בכיסויים "פשוטים" שלהם ב 150-200, הכי נמוך שראיתי (לא בקופונים) היה 300.

כמובן שמדובר כאן על כיסוי מלא ולא על גופיה, שכנראה זול יותר וגם כנראה פחות איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדר רוזן שהיה מפעל סריגים לתינוקות ("בייביגרו") בלבנדה היה הראשון (רפיד אחריו) ,בשנות ה-60 , להכניס לשוק את כיסויי המושבים מתוצרתו.מסריג מגבת כמו הבייביגרו.מאז עברו הרבה חוטים, מהמפעל נשאר שלט מתנדנד ברוח ומישהו שאינו קשור למשפחות הדר ורוזן מייבא מסין.מזבל ועד סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4139 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...