Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(עזרה בבחירת רכב) עד 20K

ATA
שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

אני מחפשת רכב בתקציב של עד 20,000 ש"ח

בכדי להימנע מהוצאות גבוהות בתחזוקה חשוב שיהיה

1. רכב אמין (שלא יבלה שעות במוסך וחלקים זולים)

2. צריכת דלק טובה

חשבתי על 2 אפשרויות:

יונדאי אטוס שנת 200-2002

טויוטה יאריס 2000-2001

ל 2 המכוניות מנוע 1000 וההתלבטות העיקרית היא שאני צריכה פעמים בשבוע לנסוע לירושלים

האם רכב של מנוע 1000 יעמוד בזה?

עוד אפשרות שעלתה היא היונדאי גטס 2005-2006 שהשנתון יותר גבוה וגם נפח המנוע אך שמעתי שהיא אוכלת דלק )-:

אשמח להמלצות נוספות ולהתייחסות בנוגע למנוע 1000 ובכלל לאופציות שעלו

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי 1000 יתקשו קצת אבל אם זה פעם בשבוע אז לא נורא.

חפשי פיאט פונטו ספייס-יכול להכנס שנתון מתקדם יחסית-תקחי אותו לבדיקה(מוסך או מכון).

רגיש לנוזל קירור לא מקורי.

חשוב לך ידני או אוטומט?

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדיפה אוטומט בגלל שהנסיעה ארוכה ועם עליות )-:

שמעתי שפונטו מבלה הרבה במוסך לעומת הגטס, זה נכון?

בנוגע לגטס מחיפוש בפורום הבנתי שצריך לשים לב שמדובר במנוע 1400

יש עוד דרך לבדוק שמדובר במנוע המחודש?

טויוטה שנת 2000 חסכונית כמו החדשות?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטוס היא אחת הבחירות הכי טובות לשימוש עירוני,נוחה,מתמרנת יוצא מהכלל,אמינה מאד,מרווחת (יחסית לגודלה כמובן) ונעימה לנהיגה ולנסיעה (מפתיע ביחס לרכב מהמזרח הרחוק).

לנו יש כזו אוטומטית-לא חסכונית בדלק כפי שמצופה (וזה נכון לגבי רוב המכוניות הקטנות עם גיר אוטומטי רגיל ).

האטוס לא כל כך מתאימה לנסיעות מחוץ לעיר (אבל מצד שני גם רוב המתחרות מאותו דור עם מנוע 1000 סמ"ק אינן מצטיינות בכך).

היתרון עם האטוס הוא שניתן עדיין למצוא מכוניות שמורות עם קילומטרז' שפוי.

כפי שצויין,הגטס חזקה יותר ומתאימה יותר לנסיעות בינעירוניות אבל זוללת דלק אמיתית, הפונטו היא יותר "אוטו" ועדיפה בכל פרמטר, באופן מפתיע למרות שאין לה גיר אוטומטי רגיל היא אמינה למדי אבל רמת האמינות לרוב נופלת מזו של המתחרות מהמזרח הרחוק והבעיה בהא הידיעה היא למצוא פונטו ספייס שמורה באמת עם קילומטרז' סביר,פונטו שאינה כזו עלולה להאכיל אותך מרורים..

מי שמחפש בעיקר אמינות הרי שברכישת פונטו ספייס הוא צריך מזל אמיתי.

לא משנה מה תבחרי בסוף,העיקר הוא לרכוש רכב שמור ומטופל,אין לזה תחליף ואסור להתפשר בעניין זה.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה גטס אוטומטית תעשה בעיות?

ממה שקראתי בפורום יש שוני במנוע מ 2006 ורמות בטיחות שונות אבל על בעיות באוטומטית לעומת ידנית לא נתקלתי...

יכול לפרט?

למישהו יש נתון כמה יונדאי אטוס צורכת בפועל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האטוס שלנו (מודל 1998 אוטומטית) שמתמודדת רק עם תנועה עירונית ועליות (חיפה) ולרוב עם מזגן, צורכת בממוצע בין 1:9 ל-1:10. אני מניח שמחוץ לעיר במהירות חוקית התוצאה טובה יותר.

גילוי נאות: אני בודק את הצריכה רק לעיתים בודדות כי זה לא ממש מעניין אותי.

אגב,הסקודה אוקטביה שלנו מנוע 1600 (שהאטוס הקטנטנה נכנסת אצלה בבגא'ז) ושגם היא אוטומטית חסכונית יותר מהאטוס...

ככל הידוע לי לדגם הידני של האטוס תוצאה טובה בהרבה.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס לפני אמצע 2006 בעלת מנוע 1350 אינה חסכונית בכלל.

חפשי פונטו מ2004-2006.

אני מנסה לחשוב על תשובה שלא תוציא אותי גייז, לא תגרום לי לתאר לך את הג'ונסון שלי ולא תזכה אותי בהתראה. אין כזו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4156 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...