Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרסום תמונות רכבים עם לוחית רישוי גלויה וציון מיקום הרכב. (נוהל חדש בהודעה 52)

Maor Bracha
שימו לב! השרשור הזה בן 2891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין כאן הגיון ואי אפשר למנוע מכל אלפי המבקרים לצלם את עצמם עם הרכב ולהעלות לפייסבוק או לעיתון אירגון הגננים והשתלנים.

לכן אני חושב שצריך להטיל את האחריות על בעל הרכב שבפרוטות יכול לכסות את המספר שלו.

אתה צודק !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 11 חודשים מאוחר יותר...
  • שנתיים מאוחר יותר...

הלכת קצת רחוק, לא צריך לפרוץ למחשב של משרד התחבורה בשביל להשיג פרטים.

וכן יש אנשים שיש להם רכבים גניבים והם מפחדים שלפי המספר רישוי ישיגו את הכתובת שלהם, ויבואו לגנוב להם את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לו היה מדובר באספנים של מודלים אקזוטיים, ניחא (אם כי אני בטוח שבביצה המקומית שלנו יקח בדיוק 10 דקות לברר של מי האוסטין או המזאראטי שחונה על המדרכה), אבל כאשר עסקינן במקרה הטוב באיביזה FR....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה איכפת לך אם מישהו מטשטש את מספר הרישוי שלו?

תעלה תמונות של האוטו שלך איך שאתה רוצה ואני אעלה תמונות איך שאני רוצה, גם אם יש לי מאזדה 3 או קורולה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יש למישהו תשובה רצינית על שאלת השרשור, או שכל אחד יזרוק כאן איזה ניחוש?

כמו: "זה נגד עין רעה".

ומה קורה בפרסום רכב למכירה? תמונות צריכות להסתיר מספר, או לטשטש אותו?

כי הרבה דווקא לא מטשטשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסרים נוכלים ביד2 וכמה שיותר פרטים מזהים זה עדיף. לפני שנה מכרתי פונטו. של אישתי וממש השקעתי בתמונה, מישהו עשה העתק הדבק לתמונה ועד היום אני רואה אותה צצה במודעות למכירה של סוכנים (אני פונה ליד2 , הם מסירים וחוזר חלילה). כן טשטשתי שם את המבפר רכב כי לא בא לי לקחת חלק מנוכלות עתידית של סוכן רכב...זה אמצעי זהירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי קיים אצל אנשים חשש שיעתיקו את מספר הרכב.

עקרונית, זה יהיה על אותו משקל כמו גניבת לוחית רישוי, רק בלי החלק הפיזי של הלגנוב.

ככה מישהו יוכל לשים על הרכב שלו את המספר רכב של מישהו אחר (במצב כזה הרכבים אמורים להיות אותם רכבים, כלומר אותו דגם ואותו צבע). ככה תוכל לנסוע בכבישי אגרה ולא לשלם או למשל לנסוע על 160 קמ''ש לייד מצלמה ולא להיענש. זה ''אחלה'' של פתרון לאנשים ללא רשיונות ומסמכים לרכב, ככה הם יכולים להכין במקום מפוקפק לוחית רישוי ולנסוע בשקט (כמובן שברגע שיעצור אותם שוטר ויבדוק רשיון נהיגה כל החגיגה נגמרת, אבל עד אז הם נהנים).

אז, אנשים מעדיפים להשקיע דקה וחצי בלטשטש את המספר מאשר (אולי) להסתבך מאוחר יותר ולהוכיח שזה לא הם נסעו ב160.

יש מבין ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...