Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי בפג'ו 107 :)

focus RS
שימו לב! השרשור הזה בן 4471 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תודה לכולכם על הברכות :-D

ולגבי כל אלה שהיו מוסיפים "קצת" וקונים פאביה וכל מיני, זה הסכום שהיה ברשותי ותוספת של עוד שקל אחד לא באה בחשבון, נכון שגם יכולתי לקנות מאזדה 6 ישנה יותר או כל רכב אחר אבל צריכת הדלק הייתה גבוהה יותר וכנראה שגם הטיפולים היו יקרים יותר וכנראה שהביטוח היה יקר יותר וכשאתה מחשב את כל זה אתה מגיע למחיר גבוהה יותר בכל שנה!

אז אחרי שאתה עושה חישוב כזה אתה מבין לבד מה שווה יותר מבחינה כספית, לגבי זה שהרכב לא סוחב או כל מיני שטויות כאלה, אני יכול להרגיע אותכם הוא נוסע יפה מאוד ומגיע למהירות של 110-120 ולי זה מספיק, כמובן שהוא יכול להגיע ליותר מזה למי שרוצה.

Peugeot 107 2012 :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני איתך.

רציתי רכב חדש עם מינימום עלויות תפעול. וקניתי גם ב61 (כולל חיישני רוורס , מרימי חלונות) וגם שיפרתי (קניתי והרכבתי את הדלת תא כפפות).

זה האוטו שהכי התחברתי אליו בקטגוריה (הפיקנטו בכלל לא בדקתי - אני רציתי אוטו עכשיו - לא עוד שנה).

צריכת דלק הכי גרועה (רק פקקים כל בוקר על איילון לתל אביב ונסיעה לא רגועה בשאר) - 1-16.5

רוב הזמן יותר לכיוון 1-18 בלי לסוע כמו סבתא.

סוחב סבבה , מתנהג סבבה , תא מטען לא מעניין אותי ולא מעוניין להוסיף מעל 10 אלף ש"ח / לרדת בשנתונים ולשלם יותר על דלק וביטוחים. אם הייתי רוצה - הייתי נשאר עם הקופרה.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה קצת חפרתי על הרכב בחו"ל , ומסתבר שיש גרסת דיזל (!) לייצור הקטן הזה , אמנם ההספק זוותי , אבל המומנט מכבד את הדלק הנשרף .

למישהו יש מושג אם זה אמור להגיע לארץ ? מי מייצר את המנוע של הדיזל ?

הגעתי לזה מזה שחיפשתי מה תפוקת הזרם של האלטרנטור ברכב ( לסקרנים 70A בבנזין ) , ולחולי המע' שהם גם רוצים לחסוך בגרסת הדיזל יש אלטרנטור של 150A !!

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח השרשור תתחדש! לפי דעתי עשית בחירה מעולה ואני מקווה שתהנה מהרכב כמו שאני נהנה ממנו.

אני קניתי את הרכב במבצע הקודם של ה 59900 וקיבלתי אז מרימי שמשות (לא רציתי שום דבר אחר).

כבר הספקתי לנסוע 4500 ק"מ.

אני נוסע על בסיס יום יומי מראשון לרחובות (הכל רמזורים) ומקבל צריכה ממוצעת של 1 ל 15.

ב

שבת בבוקר הפתעתי את האישה ויצאנו לטיול לצפון. העדפתי לנהוג ב 107 מאשר במזדה 2 שלה. עשינו מסלול של ראשון - עכו - ירכא - חניתה - ראש הנקרה - חיפה - פקק 40 דקות עמידה במקום - ראשון. יום לאחר מכן נסעתי בעצמי ראשון - איירפורט סיטי - רחובות - ראשון. אתמול נסעתי ראשון - רחובות - ראשון ועצרתי לתדלק. סה"כ 460 ק"מ ונכנסו לרכב 26 ליטר שזה נותן ליטר אחד לכל 17.7 ק"מ. חלק מהנסיעות היו עם מזגן.

השאלה שלי היא לשאר בעלי ה C1 ו 107. איך אתם מגיעים לצריכה של 1 ל 18? מה אופי הנסיעות? לאורך כמה ק"מ אתם מבצעים את המדידה?

אסף

אסף,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, תמונות יפות

גם ב C2 בצבע כחול שהיתה לי בשמש ישירה היה הבדל קל בצבע בין הטמבון לפח

נשבעו לי שככה זה מהיצרן והאוטו לא עבר צביעה כל שהיא בארץ, כנראה צדקו

אתר הבישולים שלי:

DrorZi.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה שלי היא לשאר בעלי ה C1 ו 107. איך אתם מגיעים לצריכה של 1 ל 18? מה אופי הנסיעות? לאורך כמה ק"מ אתם מבצעים את המדידה?

הרכב שלך רובוטי או ידני ?

אצלי הרכב ידני, בנסיעה שהיא 90% בעיר, כל תידלוק אני מודד ומתדלק באותו מקום הממוצע הוא 1-18.

so far so good so what

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...