Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא ייאמן איך נשים נוהגות, שיא חדש.....!!!!

TT
שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא יודע מה איתכם אבל אמא שלי היא נהגת מעולה ויש לי בת דודה שהיא נהגת האמרים בצבא ככה שהרבה אנשים פה יכולים ללמוד משני ה"נקבות" האלה איך לנהוג...

ואני רוצה לראות נהגת שדופקת רייסים ברמזורים?? נדיר מאוד... ככה שאולי יש נשים שלא יודעות לנהוג אבל עדיף נשים כאלה שמודעות לעצמן מאשר גברים שרק חושבים שהם יודעים לנהוג וסופם יכול להיות עצוב מהסוף של נהגת שבמקרה הגרוע ביותר מקבלת מטר קללות על נהיגתה האיטית או על הפגוש שהיא דפקה בחנייה .

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמעו קטע מצחיק בטרוף...חבר שלי הלך להוציא את האוטו של אמא מהמוסך.

התכנון שלו היה שהוא יסע עם חברה שלו באוטו שלו ויחזור עם האוטו של אמא כאשר החברה תחזיר את האוטו שלו.

אבל מה קורה 2 מטר לפני הבית? החבר לוקח את הפניה והחברה ממשיכה ישר...מחכה,מחכה ,רואה שהיא לא חוזרת אז הוא עושה סיבוב לראות איפה היא.

מה מסתבר בסוף??אחרי שהיא פיספסה את הפניה היא נעצרה באמצע הכביש וחיכתה שהוא יחזור..למה היא עשתה זאת??כי היא לא יודעת רוורס!!!!!!היא חיכתה שהוא יחזור ויקח את האוטו רוורס בשביל לחזור לפניה :lol::lol:

חחחחחחחחחחחחחח :lol::lol: הרגת אותי עם הסיפור הזה...נו כזה דבר היה קורה לגבר?? אני שואל אתכם??? אולי בודדים ממש בודדים שהם ומכוניות זה ממש אבל ממש שתי דברים מנוגדים...

אגב יש לי מלא סיפורים, נספר לכם עוד אחד.

אני חוזר מהעבודה עולה על איילון דרום מתנחל על ה-110 פתאום אני קולט מזדה 3 חותכת אותי בצורה מגעילה ונכנסת לי לנתיב השמאלי (כאילו בדיוק שעברתי ליידה היא החליטה שהיא רוצה להיכנס והכביש פנוייי ריק, אבל דווקא שאני עובר היא תיכנס עוד שנייה היא נכנסה בי ומרוב עצבים וכדי לגרום לה להתעורר ולהזכיר לה שהיא נמצאת על הכביש ולא במכון יופי ציפצפתי לה, ומה התגובה שלה??? תנחשו??? נו נו נו

דופקת לי ברקס, הייתי מאוד מאופק ספרתי עד 3 והרגעתי את עצמי-אסי זאת אישה אין מה לעשות רק למען שלומך אל תיסע מאחוריה וכך עשיתי...

עוד סיפור-

יום גשום זוג חברים נוסעים לכיוון ראשון בן ובת שנוהגת על טויוטה קרינה, הרכב נכנס לתת היגוי מטורף תגובת האישה:עוצמת את העיניים, צועקת והגרוע מכל עוזבת את הידיים מההגה

תגובת הגבר שישב ליידה: מנסה לשלוט באוטו מאיפה שהוא יושב מכייוון שברשותו רק בלם יד הוא השתמש בו בהדרגתיות ומנע וואחד תאונה...

חבר'ה אלה סיפורים אמיתיים שמעו אני אישית מאוד אוהב את המין הנשי עד שזה קשור לכביש...

יש דברים שאנחנו יותר טובים, ויש דברים שהן יותר טובות אין מה לעשות ככה העולם שלנו, ולכל הנשים תשלימו עם זה.

נ.ב לכל הפמיניסיות למינהן שאוהבות לכופף את החוקים לפי מה שנוח להן וטוענות שנשים מסוגלות לעשות בדיוק את מה שגברים עושים, אז למה אף פעם לא ראיתי אישה שעולה על משאית ומחלקת סחורה לחנויות ומפרקת משטחים?? זו דוגמא קטנה...

Honda hornet 600

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך, אבל כנראה ש-9 שעות של נהיגה ביום השפיעו על כושר האבחנה שלך..

אני לא אומר שאין נשים שנוהגות בצורה ביזארית ולא מובנת לכלל האנושות. מה שאני אומר זה שיש גם המון גברים שנוהגים בצורה כזאת: חניות דפוקות, רוורסים - כדי להגיע חזרה לנתיב שהם פיספסו (זה עושים בעיקר גברים ולא נשים), עוברים באדום ובקיצור הרשימה עוד ארוכה. אתה צודק בזה שאתה אומר שנשים בד"כ כלל מעורבות ביותר תאונות, אבל אלה תאונות בסגנון של דפיקת פגוש או ניפוץ פנס (בזמן חנייה למשל) וכו'. בתאונות קטלניות המעורבות המוחצת היא של גברים, ורוב התאונות הקטלניות נגרמות ע"י גברים. בגלל עודף בטחון ונהיגה ופרועה (מה שלא קיים אצל רוב הנשים). בקיצור, בהחלט אפשר להגיד שנשים נוהגות על הפנים (לא כולן כמובן), אבל הגברים הם אלה שהורגים אותנו (צר לי חברים).

צריך שכולנו (גברים ונשים כאחד) נתחיל לנהוג בזהירות, ולחשוב על החיים שלנו ושל הסובבים אותנו.

נ.ב. מצטער אם נעלבת על עניין "השטויות".

מסכים.

גם נשים וגם גברים לא יודעים לנהוג.

לנשים (לרוב... לרוב... ברור שיש יוצאות דופן, וכן ירבו) יש פחות קואורדינציה וביטחון עצמי נמוך - אה כן, ולא יודעות לחנות. תאונה אופיינית: פגוש עקום ופנס שבור "לא יודעת איך זה קרה לי".

לגברים יש "חוש" לנהיגה - אבל לצערינו אנחנו חושבים שאנחנו יודעים לנהוג הרבה יותר טוב מאשר כמה שאנחנו באמת טובים. עודף בטחון עצמי, יצר מולד לתחרות ולקיחת סיכונים... כל זה מוביל אותנו לתאונה אופיינית: רכב עף קיבינימט מהסיבוב, טוטל לוס, "חשבתי שאני אצליח לקחת את הסיבוב". :?

מה עדיף - חד משמעית הנשים. התאונות שלהן כמעט אף פעם לא נגמרות בהרוגים/פצועים קשה.

אז אנשים - כמה שאנחנו אוהבים לרדת על בחורות שלא יודעות לנהוג טוב - העובדות בשטח מצביעות חד-משמעית על זה שהתאונות הבאמת קשות נגרמות ע"י גברים. פחות בגלל שאנחנו לא יודעים לנהוג, ויותר בגלל שאנחנו חושבים שאנחנו יודעים ממש טוב.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ITZIK901 - כתבת:

"רוב הנשים בקושי נוהגות בכבישים בינעירוניים או מהירים"

מאיפה בדיוק הבאת את הנתון המדהים הזה????? תן לי לנחש - כי רוב הנשים גם בכלל לא עובדות ורק יושבות בבית כל היום או מקסימום מטיילות לקניון הקרוב, אז מה יש להן לחפש בכבישים בינעירוניים...

ואפילו הוספת -

"מבחינה פיזיולוגית הגברים יותר יציבים מנשים, ככה זה הטבע"

ושוב אשאל - מה הרקע האקדמאי/רפואי שלך שגרם לך להגיע למסקנות המדהימות הנ"ל?

בכל מקרה, וכמו שכבר אמרתי - רמת הנהיגה בארץ או יותר נכון התת-רמה, לא קשורה לעניין גברים - נשים

לשעבר shira A4 turbo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אף פעם לא ראיתי אישה שעולה על משאית ומחלקת סחורה לחנויות ומפרקת משטחים?? זו דוגמא קטנה...

אני עובדת בצמיגים וג'אנטים.

התפקיד שלי להביא כל היום רכבים ממקומות כמו מוסכים, חברות היי טק וכו'..

יוצא לי הרבה להרים צמיגים וגלגלים, כמו כן כשיש רגיעה בלהביא מכוניות אני עובדת בפנצ'ריה.

אז הינה: דוגמא קטנה!

זה לא ה"חתיכת פח", זה איך שהיא גורמת לי להרגיש!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה אף פעם לא ראיתי אישה שעולה על משאית ומחלקת סחורה לחנויות ומפרקת משטחים?? זו דוגמא קטנה...

אני עובדת בצמיגים וג'אנטים.

התפקיד שלי להביא כל היום רכבים ממקומות כמו מוסכים, חברות היי טק וכו'..

יוצא לי הרבה להרים צמיגים וגלגלים, כמו כן כשיש רגיעה בלהביא מכוניות אני עובדת בפנצ'ריה.

אז הינה: דוגמא קטנה!

העובדה שאת עושה את זה לא אומרת שהוא ראה אותך עושה את זה :roll:

(ד"א, סחטיין על הכתבה באוטו 8))

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים אשמות בהכל! זה כל כך ברור שאני לא מבין מה אתם מתווכחים בכלל!

לדוגמא - כשאני עושה שגיאות על הכביש, זה רק בגלל שאני חושב על נשים ולא מרוכז בנהיגה.

אם אני חס וחלילה יום אחד אעשה תאונה בגלל זה - תדעו לכם שזה בגלל נשים.

וחוץ מזה - כולכם חבורה של שוביניסטים ניאנדרטלים. טוב, נו, אולי חוץ מהבנות בפורום.

גם לי יש סיפורים על נשים שלא יודעות לנהוג. רק השבוע היה פקק מטורף ברחוב שלי (דו סתרי שלרוב אורכו יש מעבר רק לרכב אחד בגלל מכוניות חונות). מי גרם את הפקק - נהגת שנסעה למרות שראתה מכוניות באות מולה ושאין לה לאן לסטות, ולא ידעה לנסוע רוורס 20 מטר כדי לפנות את הדרך לעשר המכוניות שהצטברו מולה.

מה המסקנה מהסיפור - נשים לא יודעות לנהוג? אפילו חיים הכט מגיע למסקנות פחות מתלהמות ודביליות מזה.

המסקנה הפשוטה היא שאדם חסר נסיון על הכביש נוהג חרא. אז הגברת הזו אולי לא הייתה תיכוניסטית, אבל נסיון על הכביש אין לה. אותי יותר מפחידים תיכוניסטים עם נסיון לא רב משלה אבל עם בטחון רב משלה. היא הואילה בטובה לקום מהרכב על סף דמעות ולתת לנהג אחר לנהוג את הרכב שלה רוורס. בחור בחיים לא היה מודה בכך והיה לוקח מגלח רכב בנסיון לרוורס. אחת כמוה אולי נוהגת על 80 באיילון, אבל אחד עם נסיון כמו שלה ינהג 120 וזה הרבה יותר מסוכן.

חשבתי שהדעות הקדומות האלו נגמרו כבר שני דורות לפנינו! :evil:

ממי, אם את קוראת את זה, תזכרי אותי הערב - הא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשים אשמות בהכל! זה כל כך ברור שאני לא מבין מה אתם מתווכחים בכלל!

לדוגמא - כשאני עושה שגיאות על הכביש, זה רק בגלל שאני חושב על נשים ולא מרוכז בנהיגה.

אם אני חס וחלילה יום אחד אעשה תאונה בגלל זה - תדעו לכם שזה בגלל נשים.

וחוץ מזה - כולכם חבורה של שוביניסטים ניאנדרטלים. טוב, נו, אולי חוץ מהבנות בפורום.

גם לי יש סיפורים על נשים שלא יודעות לנהוג. רק השבוע היה פקק מטורף ברחוב שלי (דו סתרי שלרוב אורכו יש מעבר רק לרכב אחד בגלל מכוניות חונות). מי גרם את הפקק - נהגת שנסעה למרות שראתה מכוניות באות מולה ושאין לה לאן לסטות, ולא ידעה לנסוע רוורס 20 מטר כדי לפנות את הדרך לעשר המכוניות שהצטברו מולה.

מה המסקנה מהסיפור - נשים לא יודעות לנהוג? אפילו חיים הכט מגיע למסקנות פחות מתלהמות ודביליות מזה.

המסקנה הפשוטה היא שאדם חסר נסיון על הכביש נוהג חרא. אז הגברת הזו אולי לא הייתה תיכוניסטית, אבל נסיון על הכביש אין לה. אותי יותר מפחידים תיכוניסטים עם נסיון לא רב משלה אבל עם בטחון רב משלה. היא הואילה בטובה לקום מהרכב על סף דמעות ולתת לנהג אחר לנהוג את הרכב שלה רוורס. בחור בחיים לא היה מודה בכך והיה לוקח מגלח רכב בנסיון לרוורס. אחת כמוה אולי נוהגת על 80 באיילון, אבל אחד עם נסיון כמו שלה ינהג 120 וזה הרבה יותר מסוכן.

חשבתי שהדעות הקדומות האלו נגמרו כבר שני דורות לפנינו! :evil:

ממי, אם את קוראת את זה, תזכרי אותי הערב - הא?

צודק לגמרי !!

בדיוק מה שאני מנסה להגיד...

וואלאק אתה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7236 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...