Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה ברכישת דגם 1/18 - Norev Peugeot 206 RC

שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אחרי מחקרים רבים, אני מקווה שפתחתי את השרשור המקום הנכון.

קראתי כבר הרבה שרשורים בנושא, והבעיה היא שיש המון לינקים ישנים שכבראינם פעילים עוד.

אני מחפש כבר זמן מה לרכוש דגם רכב של פיז'ו, 206, 3 דלתות "נקייה" - ללא קישוטי ראלי או "טיונינג".

מצאתי את מה שאני מחפש באתר של NOREV, הבעיה שהאתר לא באנגלית (צרפתית?) ואני לא מצליח להבין איפה אני יכול לקנות את הדגם.

התאור המדוייק של הדגם זה:

Peugeot 206 RC Noir Obsidien, 1/18e, ref:184725

הבנתי כבר שכדאי לי להזמין עצמאית מהאינטרנט ואין לי בעיה לעשות זאת, כיוון שזמני האספקה בארץ גבוהים גם ככה והמחירים בחנויות המתמחות בזה די מוגזמים.

לא מצאתי את הדגם ב EBAY או באתרי מכירות כמו http://www.carmodel.net וגם לא ב

http://www.collectablediecast.com

ניסיתי להירשם לפורום http://www.ototoy.com/, אבל אין לי מייל של ספק אינטרנט (מה רע ב GMAIL) ואני לא מתכוון לפתוח חשבון מייל במיוחד לצורך הזה.

אשמח לקבל קצת הכוונה ממישהו שמתמצא בנושא.

תודה מראש,

יואב

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יואב,

כמה הארות והערות-

אוטוטוי כבר לא ממש פעיל.

כדאי לך לנסות ולהירשם ל-Mincars ולשאול שאלה דומה שם.

לי אין נסיון עם האתר הרשמי של נורב, אבל יכול להיות שבמינקארס יוכלו לסייע לך יותר.

CARMODEL עושה רושם של אתר רציני (אחד הותיקים ברשת, כמדומני).

מבדיקה ראשונית, עושה רושם שאכן מדובר בדגם נדיר, שיצורו כבר הופסק.

בהצלחה בקנייה,

אשמח אם תעדכן,

יגאל.

נ.ב-

זהירות! מדובר בתחביב מדבק!

לפני שתשים לב, ל-RC יתווסף עוד דגם...ועוד דגם...ועוד דגם...ועוד- הבנת את הכוונה!

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

MISSION ACCOMPLISHED

הסאגה הסתיימה, ואני מעדכן.

קודם כל תודה לכל מי שעזר וניסה לעזור. ההפנייה לפורום הדגמים פתחה בפניי עולם ומלואו - החבר'ה שם עזרו ותמכו רבות. ובוא נגיד ככה, הפיז'ו 206 כבר לא בודדה בויטרינה - זה באמת תחביב ממכר :wink:

אז ככה, הדגם הוא באמת די נדיר והיה כאב ראש למצוא אותו. פיספסתי מכירה פומבית אחת של דגם משומש בצרפת - כי עוד לא הייתי מוכן להוציא את הסכום שדרשו שם. במכירה השנייה כבר הייתי יותר נחוש לא לפספס את ההזדמנות - הופיע הדגם למכירה ב EBAY הגרמני, שינסתי מותניים וזכיתי במכרז.

הדגם הגיע והופתעתי לטובה מרמת הדיוק. ההתאמה היא אומנם לא מושלמת - אך מאוד קרובה לטעמי. ההבדלים המהותיים בין הדגם לרכב שלי מסתכמים בסוג וצורת הגלגלים, העדר הספויילר, המושבים השונים, העדר הסאן-רוף וכמובן הצבע השונה. כל זה בגלל שהרכב שלי הוא GTI ואילו הדגם הוא של ה RC שלא יובאה לארץ באופן מסודר.

ונמשיך להמחשה הויזואלית:

Real2.jpg

Model2.jpg

Real1.jpg

Model3.jpg

model11.jpg

והאינטריור המרשים:

Interior_Real.jpg

Interior_Model.jpg

וכמה תמונות משותפות:

Side_By_Side2.jpg

Side_By_Side1.jpg

Side_By_Side3.jpg

ושאר החברים החדשים:

Pack_5.jpg

Pack_1.jpg

Pack_3.jpg

GT500.jpg

שבוע טוב לכולם! 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, יופי של אוסף

אני כבר הרבה זמן מחפש דגם של 106 ראלי דור שני

תוכל להפנות אותי לחנות שקנית ממנה

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא טריויאלי - אני מצאתי את זה אצל מוכר פרטי, אין לו ממש חנות ומבחר.

כל האמור מתייחס לדגם בקנה מידה 1/18.

תחילה יש לודא שקיים דגם כזה בכלל. תציץ פה - חנות די רצינית, עם "אנציקלופדיה של דגמים שיצאו אי פעם, אך לא כל החברות לייצור דגמים מכוסים פה. אני ראיתי שם רק דור ראשון, נראה לי. מצטער, לא ממש מתמצא ב 106.

בעקרון - תחפש מידי פעם ב EBAY הגרמני, התחום שם מאוד מפותח ובEBAY הצרפתי.

הנה התוצאות שמצאתי ב EBAY צרפת. זה תהליך ארוך של חיפוש יומ-יומי, עד שאולי יום אחד יתמזל מזלך. :lol:

בהצלחה,

יואב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את כל אלה כבר ראיתי

יש או ראלי דור ראשון או דור שני 5 דלתות רגילה

לא ברור לי למה :{

אבל תודה על העזרה, אני ימשיך לחפש [למרות שאני מחפש כבר חצי שנה]

אפילו דיברתי אם מישהו לייצר 10 כאלה אני יקנה חצי

בסוף לא הגענו להסכמה=הוא רצה שאני יקנה הכל.

[b]Control, vision, determination. These are the three fundamental components... of the new generation race car driver. Speed is a byproduct. Going fast. But remember: The car is you, you are the car. Okay? Let's riiide[/b]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

החידק, לתשומת ליבך. בינואר OTTO-MODELS יוציאו 106 S16 דור שני, בצבע צהב:

http://www.otto-models.com/index.php/en/ottomobile-our-models?view=detail&id=180

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

אההה הבאת את הכתומה?!! מגניב..

אני מחפש כמו שלי. 106 ראלי לבנה עם כל הסמלים.

אתה חושב שיש מצב לצבוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דגם רזין ולא die cast. אני עוד לא נתקלתי בכאלה שנצבעו מחדש. כמו כן מדובר בדגם של otto mobile, הם די עדינים. לא יודע מה תהיה התוצאה של פירוק והרכבה. אבל אם רוצים מספיק, בטח אפשר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

סופסוף הבנתי את תמונת הסמלון שלך

ה206 מדהימה! ניסיתי למצוא דגם יפה של 206 XS כמו שלי אבל לא יוצר

וחגיגה מושקעת, אהבתי מאוד את התמונה

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...