Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

טוב אז גם אני לקחתי את ההימור וקניתי את הLETV X800, הדיל מפתה מידי למכשיר עם מסך 2K/4GB ועוד חמוצים, נעדכן שיגיע בע"ה :-)

https://hwzone.co.il/%D7%9E%D7%91%D7%A6%D7%A2-%D7%A0%D7%94%D7%93%D7%A8-%D7%A1%D7%9E%D7%90%D7%A8%D7%98%D7%A4%D7%95%D7%9F-%D7%94-le-one-pro-%D7%94%D7%9E%D7%AA%D7%A7%D7%93%D7%9D-%D7%96%D7%9E%D7%99%D7%9F-%D7%91%D7%9E%D7%97/

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר הסמארטפון נשבר. היה xiomi mi3, שירת אותי נאמנה שנתיים והייתי מאוד מרוצה.

יש המלצות למחליף בתקציב של עד 1000 ש"ח? אין בעיה להזמין מחו"ל, יש מכשיר חלופי.

אגב, אולי כדאי לתקן? המסך נסדק והטאצ' לא עובד. מתקנים בכלל סמארטפונים כאלה בארץ?

עריכה אחרונה על ידי אספ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיומי יותר חדיש - Mi4C או Redmi Note 3 Pro, בכל מקרה עם 3/32 ג"ב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עליאקספרס, גירבסט, גיק-בייאינג ודומיהם.

את ה-Mi4C שלי הזמנתי ב-BF מגירבסט, את זה של בני לפני 2-3 חודשים מחנות הונג-קונגית שמוכרת דרך עליאקספרס.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה הנחה תקבל על מכשיר שעולה 800-900 ש"ח? 50 ש"ח אולי 100? לא שווה את ההמתנה, אלא אם הרזרבי שלך איכותי ויש לך עוד רזרבי למקרה של תקלה ברזרבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...