Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרוב להשתתף בסקר של למ"ס

yuvk
שימו לב! השרשור הזה בן 658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני כ3-4 שנים חבר טוב שאני מכיר מכיתה א' הבין שהוא לא יודע את התשובה לשאלה מסוימת בבגרות- שאלון הסטוריה ב', שבו אחד הפרקים התייחס לנאציזם.

הבחור, שהוא שרוט במקצת (ממש לא במקצת!) החליט להמציא תשובה מקורית לשאלה, ופירט בפרטי פרטים על כך שהוא מנהיג כנופיית נאונאצים שפועלים בצפון הארץ. זאת היתה התשובה הכי ארוכה שיצאה לו בכל הבחינה הזאת, עמוד וחצי נדמה לי.

הוא הגיש את הטופס, ולאחר כמה חודשים דפקו לו בדלת ביתו כמה 'חברים', שהפכו לו את הבית בחיפוש אחר משהו שהם עצמם לא ידעו מה הוא. סביר להניח שאולי מדובר בעותק של מיין קאמפ עם טביעות אצבע שמעידות על כך שמישו נשבע אמונים לאידיאולוגיה כלשהי בזמן שידו מונחת על הספר כמובן! :lol:

אולי הם חיפשו עוד משהו שקשור לנאציזם. אולי דגלים ופוסטרים של צלבי קרס. שוטרים, לך תבין...

החרימו לו את המחשב וחיפשו גם בו, כמובן ששום דבר לא נמצא.

בכל מקרה הבחור בילה בחקירה, ועכשיו יש לו אחלה סיפור לספר לחבר'ה.

אני מניח שאין טעם להבהיר כי זה ברור לכולם - הקשר בינו לבין נאצים הוא מקרי בהחלט :|

אני לא זוכר אם פתחו לו תיק כלשהו בסוף או לא, אבל אני אבדוק את זה, אבל מה שכן, זה שאת הבחינה פסלו לו! icon_lol.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 97
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

STEP, לי לא קרה שום דבר בסגנון.

רק מה, אני חושד שזו הסיבה שבעטייה קיבלתי פטור משירות מילואים... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אני מקפיץ שרשור וותיק, אך למטרה חשובה.

פונים אליכם מהלמ"ס בדרישה שתשתתפו בסקר? סרבו.

תאמרו להם, שכאשר יוכלו להבטיח לכם, שאכן האנונימיות היא מלאה ואין שום דרך להגיע אליכם, תשמחו לעזור.

עד אז, לא תודה.

http://www.themarker.com/news/1.1901007

קריאה מעניינת.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, בסופו של דבר נמאס לי שאורבים לי מחוץ לדלתות ומטרידים אותי בטלפון אז החלטתי לקיים את המפגש ואז לזרוק את הסוקר מכל המדרגות.

קבעתי יום ושעה - קבעתי להפגש איתו בגן ציבורי כי לא התאים לי להכניס זרים הביתה.

הבן אדם לא הגיע ולא התקשר.

אחר שבועיים הלחץ התחדש כאילו כלום .

הסברתי לו שאם הוא מתקשר עוד פעם אחת - אני מגיש עליו תלונה רשמית על כך שלא הגיע לפגישה.

מאז הסתיים הסיפור.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלמ"ס לא טוען שהסקרים אנונימיים. להפך, הסקרים כוללים את מלוא פרטי הזיהוי של הנסקר.

שהלמ"ס טוען שהוא שומר על חסיון הפרטים.

אם אתם מאמינים לכך, או לא, זו החלטה שלכם (ע"ע מרשם התושבים וספרי הבוחרים, שמסתובבים חופשי באינטרנט).

אני החלטתי (ויכול לעדכן אותכם שאני ע ד י י ן מסתובב חופשי :wink:), אז שלא יפחידו אתכם הבריונים מהלמ"ס והיוע"מ שלהם.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלמ"ס לא טוען שהסקרים אנונימיים. להפך, הסקרים כוללים את מלוא פרטי הזיהוי של הנסקר.

שהלמ"ס טוען שהוא שומר על חסיון הפרטים.

יפה אמרת,

עכשיו, משהוכח שהלמ"ס לא מסוגל (או לא רוצה) לשמור על חסיון מלא, יש לנו האזרחים את האפשרות החוקית לסרב להשתתף בסקר.

האמת, כששמעתי על הסקר לראשונה, חשבתי שהוא מטרד רציני וגם חדירה לפרטיות, אבל ידעתי שאם אתבקש, אשתף פעולה.

כעת, אחרי שאני רואה את התוצאות ומבין שמי שממש רוצה להשיג את המידע, יכול לעשות זאת ללא יותר מידי סיבוכים, גמלתי בליבי שאין סיכוי שאשתתף.

במידת הנדרש, אשמח לגרור אותם לבית המשפט ולעשות קירקס ממודל "אבטחת המידע" שלהם והיכולת שלהם לשמור על צנעת הפרט.

אני מאמין שיצא מזה תקדים מעניין.

בנתיים ולמען הדורות הבאים (וגם שיעלה בגוגל כשמישהו עושה חיפוש):

אם הלמ"ס דורש / מבקש ממכם להשתתף בסקר שלו - סרבו לעשות כן. יתכן כי המידע האישי שתתרמו, יהיה זמין לגורמים שאינם מורשים.

אתה מחזיק עדיין ברכב עם מנוע TSI שנגמר לו האחריות? שמע, ביצים של שור.

תברח מהבית, תפיל הכל על אישתך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יהיה שום תקדים כי אחרי כמה משחקי כח, הלמ"ס יירד מכם.

למיטב ידיעתי (וחיפשתי תקדימים) אף אחד לא הגיע לבימ"ש בגלל סרוב לשתף פעולה עם הלמ"ס, למרות שמדובר בהפרה ברורה של החוק (ראה הודעה ראשונה בשרשור זה). חוק ארכאי, ולדעתי, בלתי דמוקרטי לחלוטין (אפילו לעצור וחשוד בפשע יש זכות שתיקה), אבל חוק.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותו עניין. מה עושים עם הנתונים? מה הם שוים? מי עוד מסרב לענות חוץ מחברי הפורום?[המדינה וגופיה מסרבים או נותנים תשובות שגויות] וטיזה התראת פיטורין ניתנת לסטטיסטיקאי?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000812422#fromelement=hp_firstarticle

לא קצר, אך קריא ומלמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגמד את קישון

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 שנים מאוחר יותר...

מקפיץ.

אתמול התחילו להטריד אותנו בדירה שלנו (ליתר דיוק את חברה שלי כי הדירה על שמה), דופקים על הדלת בצורה אגרסיבית ובודקים עם פנס מתחת לדלת ובעינית האם יש מישהו בבית (נראה שמישהו התחלק על הראש).

טוענים בדף המצורף כי מקבלים 500 שקל קנס + תיק פלילי על חוסר שיתוף פעולה. דורשים שיתוף פעולה למשך שנתיים!!!

כרגע החלטנו פשוט להתעלם, למישהו יש תובנות אחרות בנושא?

תודה

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

בהתחלה שלחו מכתב, התעלמתי.

אחר כך דפקו בדלת, אמרתי שזה לא זמן נוח, יש לי ילדים קטנים.

בהתחלה התלבטתי מחשש לעונשים כפי שציינת, אחר כך פשוט החלטתי שלא.

התקשרו הרבה פעמים, בחלק הפעמים דיברתי בנימוס והסברתי שאני לא מתכוון לשתף פעולה ולהכניס אנשים לבית שלי

פעם אחת המנהלת התקשרה אלי והסבירה לי בתוקף שאני צריך לשתף פעולה

לאחר מספר רב של פעמים שאמרתי להם שלא, התחלתי פשוט לא לענות לטלפון או לענות ולהגיד באגרסיביות שאני לא הולך לעשות את זה ולנתק להם בפנים.

בסוף עזבו אותי.

הכי חשוב זה אסרטיביות, בהתחלה היססתי והם קלטו את זה, אבל ברגע שאומרים להם לא חד משמעית, בסופו של דבר הם יבינו את הרמז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין מסתובב חופשי בלי קנס מאז 2011 ...

כשהתקשרה המנהלת , הסברתי לה שקבעתי עם הסוקר ולא הגיע וגם לא הודיע, השחית את זמני ,מבחינתי מילאתי חובתי ואני מתכוון לפתוח נגדה תלונה אישית על הטרדה אם ינסו עוד פעם ליצור איתי קשר.

מאז יש שקט בגיזרה ....

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יכול להבין את כל ההתלהמות שלכם,

אבל אתם יודעים שהמידע שנובע מהסקרים הללו משפיע על החלטות מאוד חשובות שמתקבלות במדינה?

כאילו זה לא סקר שעושים ונזרק לפח, המסקנות שנובעות מהססטיסטיקה אחרי זה משפיע באופן ישיר על החיים שלכם

אז תחשבו שוב לפני שאתם עונים תשובות מגוחכות בסקרים כאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...