Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח ממהירות ממצלמת מהירות , עצות?

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתפסתי (במצלמה) על מהירות של 117 קמ"ש בכביש של 90.. המכונית לא רשומה על שמי אלא על מישהו אחר מהמשפחה ולא ידוע מי נהג ברכב באותו זמן (אפשר לשחק על זה ) ..

קודם כל אני חייל, הספקתי לצבור כבר 4 נק' על אי ציות לתמרור עצור לפני כחצי שנה..

מה שיותר חשוב הוא שיש לי קורס של רשיון ג' בעוד כמה ימים וה12 נקודות יכולים לדפוק אותי גם באזרחות (שלילה) וגם בצבא (בזבוז הקצאה של הקורס וכו'..)

עצות ? ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם תמצא מישהו שלא אכפת לו לקחת את האשמה, לקבל את הדוח על שמו, אין הרבה מה לעשות...

פעם הבאה אל תנהג במהירויות מטורפות כ"כ שמסכנות את כל אזרחי ישראל !

(ציניות כמובן)

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתפסתי (במצלמה) על מהירות של 117 קמ"ש בכביש של 90.. המכונית לא רשומה על שמי אלא על מישהו אחר מהמשפחה ולא ידוע מי נהג ברכב באותו זמן (אפשר לשחק על זה ) ..

מה שיותר חשוב הוא שיש לי קורס של רשיון ג' בעוד כמה ימים וה12 נקודות יכולים לדפוק אותי גם באזרחות (שלילה) וגם בצבא (בזבוז הקצאה של הקורס וכו'..)

עצות ? ...

דו"ח מצלמה מגיע על שם בעל הרכב. זה לא אתה לפי דבריך.

לא יומצא שם של נהג, הדו"ח יירשם על שם בעל הרכב כולל הנקודות המוענקות על כך.

דו"ח של מצלמה לא משמש כראיה על מהירות הנסיעה בבתי משפט מסויימים במדינת ישראל בגלל שהמצלמות לא מכויילות במעבדה מוסמכת.

היכן זירת הפשע?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצות ? ...

על 12 נק' חובה אין שלילה. כן תצטרך לבצע אמצעי תיקון(קורס נהיגה נכונה?).

אני לא רואה הקשר בין הקורס הצבאי ל-ר.נ. 03 לבין קורס התיקון, אין כל מניעה לבצע את שניהם בו זמנית.

אגב, אתה יכול לבצע את קורס התיקון גם בצבא.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלא אם תמצא מישהו שלא אכפת לו לקחת את האשמה, לקבל את הדוח על שמו, אין הרבה מה לעשות...

פעם הבאה אל תנהג במהירויות מטורפות כ"כ שמסכנות את כל אזרחי ישראל !

(ציניות כמובן)

מהירויות מטורפות כ"כ?

איפה אתה חי? בימיי הביניים?

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

benjah

אני לא יודע אם אתה ציני או שאתה רציני...117 קמ"ש אם תעמוד עם מצלמה בכביש בינעירוני אולי 50% ינהגו במהירות נמוכה מזאת

אז על מה אתה מדבר...מה גם שזו שטות גמורה...לא המהירות היא שמסוכנת אלא חוסר הנסיון ואי הידיעה בהשתלבות בתנועה שמסכנת ולרוב גם שגורמת לתאונות הדרכים בכבישי ארצנו

ולגבי המקרה הספציפי אכן חוץ מלמצוא אדם אחר שיקח על עצמו את התיק אין לך יותר מדי מה לעשות כי מישהו יצטרך לקבל בראש על העבירה...עכשיו השאלה היא מי

בכל אופן שיהיה בהצלחה עם זה...מצב מציק ביותר

מתחת לסככה יושבת ה CL65 Kleemann ורק מחכה שאני אנצל שוב את ה 730 כ"ס..מממממ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

benjah

אני לא יודע אם אתה ציני או שאתה רציני...117 קמ"ש אם תעמוד עם מצלמה בכביש בינעירוני אולי 50% ינהגו במהירות נמוכה מזאת

אז על מה אתה מדבר...מה גם שזו שטות גמורה...לא המהירות היא שמסוכנת אלא חוסר הנסיון ואי הידיעה בהשתלבות בתנועה שמסכנת ולרוב גם שגורמת לתאונות הדרכים בכבישי ארצנו

ולגבי המקרה הספציפי אכן חוץ מלמצוא אדם אחר שיקח על עצמו את התיק אין לך יותר מדי מה לעשות כי מישהו יצטרך לקבל בראש על העבירה...עכשיו השאלה היא מי

בכל אופן שיהיה בהצלחה עם זה...מצב מציק ביותר

אנשים פה צריכים משקפיים בדחיפות. :shock:

The best car safety device is

.a rear-view mirror with a cop in it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(ציניות כמובן)

שימו לב מה הוא כתב למטה בקטן, הגדלתי לכם את זה :lol:

בכל אופן מי שמסכן את אזרחי ישראל היא מתנ"א עצמה, כבר מספר פעמים מצאתי את עצמי בולם בלימת חירום כי ראיתי ניידת/מצלמה בצד, וכמבן זה שנסע אחריי כמעט נכנס בי.

מי מרים את הכפפה ותובע את מתנ"א על הרס רפידות הבלמים? רק בגללם אני עוד מעט אצטרך להחליף רפידות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית לא רשומה על שמי אלא על מישהו אחר מהמשפחה ולא ידוע מי נהג ברכב באותו זמן (אפשר לשחק על זה ) ..

אם אתה חושב שיבטלו לך את הדוח מכיוון שאינך יודע מי נהג ברכב "אל תבנה על כך", בדומה לרכב של חברה, הדוח נשלח לחברה עם סכום קנס גבוה במיוחד (4000-5000 ש"ח, על מנת שהנהג יקח על עצמו את האשמה).

ברכב פרטי הדוח נשלח על שם בעל הרכב.

כדאי ליצור קשר ולבקש תצלום של הרכב שביצע את העברה, ולהשוות עם מספר הרכב שלכם.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האישום הוא 117 במקום 90? קנס של 750 שקל?

איזה נאחס, 2 קמ"ש פחות וזה היה בכלל בלי נקודות.

אם בעל הרכב לא מתנגד - להשאיר על שמו וחסל.

8 נקודות בפני עצמן לא גורמות לשום סנקציה.

גם 12 נקודות זה לא נורא, בסך הכל זימון לקורס מצ'עמם.

שלילה ממשרד הרישוי חוטפים רק ב36.

אם אתה נהג חדש מומלץ מאוד מאוד שלא תיקח את האשמה עליך כי אם כן אז בסיום השנתיים של הנהג חדש תקבל זימון לתיאוריה מחדש+שנתיים נוספות סטטוס נהג חדש. (בהן אתה שוב חשוף לסנקציות כאלו)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...