Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סיד או סוזוקי ליאנה ?

mishurik
שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברים יקרים שלום

אחרי מחקר שוק מורחב אני מתלבת בין קיה סיד 2008 וסוזוקי ליאנה (5 דלתות) שנת 2006-2007

אשמח לשמוע כל מחשבה בנושא

תודה

חשוב לציין שקיה סיד אני מוצא עם קילומטראז' של בערך 70000 ק"מ אפילו יש מידיים פרטיות

את סוקוי ישנם דגמים עם 40000 ק"מ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיד עדיפה על הליאנה באופן כמעט מוחץ. אבל השיקול העיקרי בעדה הוא נושא הבטיחות, בו הסיד דורגה עם 5 כוכבים,

בעוד שהליאנה כלל לא נבחנה - מה גם שהרקורד של סוזוקי בתחום הזה בינוני ואבזור הבטיחות נחות מהסיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איני מכיר את הקיה, אבל מכיר די טוב את הליאנה.

לליאנה שתי תכונות טובות מאד - נוחות, בזכות גובהה הן הכניסה והיציאה והן תנוחת הישיבה מצויינות, וכן אמינות - רכב נטול תקלות כמעט לחלוטין. בדגם ה-4 דלתות תא מטען גדול מאוד. החסרון העיקרי - תאוצה יחסית חלשה .

מבחינת מבחני בטיחות - הליאנה לא נבדקה ב-EuroNCAP אולם הדגם האמריקאי (Aerio) נבדק ב-USNCAP המשתמש בשיטות בדיקה שונות מהאירופיות (אולם ככל הנראה האמריקאים נוטים לאמץ את השיטות האירופות). הרכב קיבל דירוג מצויין בהתנגשות חזיתית, בהתנגשות צידית ההגנה על הנהג נמצאה ירודה אך על הנוסעים בספסל אחורי נמצאה טובה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל המגיבים,

האמת לגבי שני הרכבים שמעתי דברים טובים. ברור לי שמבחינה וויזואלית ליאנה קצת חלשה.

אך סיד יקרה יותר בביטוח בסדר גודל של 1000 ש"ח בשנה ובנוסף כל מה שאני מוצא בתקציב שלי הוא עבר קצת יותר מדי ל שנתיים שנתיים וחצי שהרכב נמצא על הכביש ( דגם 2008 בסביבית 70000ק"מ)

בנוסף מה שהבנתי על הסיד שצריכת דלק שלה היא באמת טובה מאוד 1:12 בעיר שזה בהחלט יכול לסגור את הפער בביטוח.

השאלה היא עלות טיפול של קיה וכל כמה קילומטר צריך לעשות טיפול.

הרבה שאלות הצטברו לי

תודה לכל העונים

מיכאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון של נהיגה בסיד וSX4 (שהחליפה את הליאנה והיא מעודכנת יותר) הסיד עדיפה ונותנת הרגשה טובה יותר (וגם מאחותה היונדאי I30),אבל קרוב לודאי שהסוזוקי תשמור על ערכה טוב יותר(אם זה מה שחשוב לך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות רכב בן שנתיים עם 70 אלף ק"מ ?

מוגזם לחלוטין.

יכול להיות שזה מוגזם, אך קיה משתמע רכב הההבה יותר טוב מסוזוקי בדגמים המדוברים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות רכב בן שנתיים עם 70 אלף ק"מ ?

מוגזם לחלוטין.

כלי רכב משנת הדגם 2008 ירדו לשוק החל מאפריל 2007 כך שבהחלט יכול להיות שמדובר ברכב בן שלוש

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו יכול להאיר את עינינו לגבי אמינות הסיד? הנסיון האישי שלי עם שתי ליאנות מליסינג (כלומר - עזבו אותי בגיל 3) ועם הליאנה של אבא שלי (מהראשונות שהגיעו ארצה, עברה את גיל 9, היא שהרכב פוגש במוסך רק לצורך טיפולים תקופתיים ושחיקה מקובלת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקופה בה הסיד משווקת בארץ (קצת יותר משלוש שנים), לא ידוע על בעיות כלשהן. סיד שנמצאת במשפחה הרחוקה שלי מפגינה

אמינות מושלמת על-פני קצת יותר משנתיים, חוץ מהנטייה שלה להישרט בחניה כל הזמן בגלל "תקלות נהגת...".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4999 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...