Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בבקשה עזרה בקנייה אודי a3 fsi הוא עובד עליי?

ddanidin
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היופם הייתי בבדיקה של אוודי fsi איי 3 ואמרו לי שם שיש רע ש ונקישות יתר במנוע אבל לא יודעים ממה

הבן אדם שעשה תבדיקה מכיר את אמא שלי גם אז הוא אמר רק את האמת והוא אמר שיש תיתוקים במנוע

אמרתי את זה לבן אדם שאני רוצה לקנות ממנו והוא אמר לי שזה הצליל הרגיל של ה fsi אז השאלה לי אם באמת הfsi המנוע הזה עושה רעש שמכונאי יחשוב שזה נקישותורעש במנוע ..?

או שבאמת המנוע של האוודי עושה רעש דומה לזה?

מנוע 2000 שלוש דלתות שנת 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה לא לקחת את האוטו למוסך מורשה \ מתמחה של VAG ולשאול בעצתם?

אם אתה מאיזור ת"א אני מציע לך לגשת למוסך רון ולקבל חוות דעת מקצועית.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר עייפת ,אז תקנה את האוטו ומקסימום יפול לה המנוע והפסדת כמה עשרות אלפי שקלים ,אם יש לך את הכסף הזה ספייר אז לך על על זה.

ועכשיו ברצינות, אתה קונה אוטו לא מחברת לבצפר, אתה חייב להשקיע מאמן אחרת אתה תידפק ,אוטו לא קונים בלי שבודקים אותו טוב טוב, ואם אתה עדיין חושב שיש סיכוי קטן שהאוטו לא אמין, אל תקנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו שזה שרוצה למכור לי אותה משכנע בטירוף.... אבל המכונאי שבדק את הרכב אמר שזה רעש לא טוב במנוע המנוע לא עושה רעשים טובים //והוא אמר לי אל תקנה את האוטו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבו לך, קח את הרכב למוסך רון שיעיף מבט 2 דקות וייתן חוות דעת לגבי הרעש.

סתם לצורך השוואה, בזמנו עם ה 307 שקניתי עוד לפני שהלכתי למכון הקשבתי למנוע וליד הטיימינג היה רעש של גרגורים,

זה היה במוסך שהמוכר מטפל ברכב שלו, ביקשתי לשמוע את המנוע של 307 אחרים שהיו שם ומסתבר שככה זה במנועי 2 ליטר.

אחרי שבמוסך ראו שאין תאונות שילדה הרכב הלך למכון וגם שם ציינו את הרעש מאיזור הטיימינג, אם אתה לא בטוח אז אל תקנה.

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם המוכר מכוסה מכל טביעה, כי הוא אמר לך בעקיפין שיש בעיה ברכב.

איך הגעת למסקנה הזאת ?..

המוכר סה"כ אמר שזה הרעש הרגיל של מנועי FSI.

לפותח השרשור,

בגדול ניתן לומר שמנועי ה-FSI אכן משמיעים מעין תקתוקים בסרק.

אם אכן מדובר בתקתוקים האלה אזי זו לא בעייה במנוע אלא באמת הרעש הרגיל של מנועי ה-FSI.

דוגמא:

בערך 6:40.

http://www.youtube.com/watch?v=1zaC7xTNs7Y דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

עכשיו נשאלת השאלה המרכזית:

האם הרעש שאתה מדבר עליו זה הרעש שאני מדבר עליו ?

את התשובה אתה יכול להבין לבד, אי אפשר לדעת את זה בהתכתבות, צריך לשמוע את הרעש לכן אני מצטרף להמלצות לגשת למוסך, אין לי נסיון עם מוסך רון אבל כן שמעתי עליו רק טוב, כך שלא יזיק אם תיגש לשם כדי לקבל חו"ד מקצועי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל המכונאי שבדק את הרכב אמר שזה רעש לא טוב במנוע המנוע לא עושה רעשים טובים //והוא אמר לי אל תקנה את האוטו..

קבלת כבר המלצה ברורה.

"חייל שנלחם תמיד מקווה לימים טובים יותר. אבל אלה שלא נלחמים הם שקובעים איזה ימים יבואו"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתחתי אשכול דומה לפני כשבוע בפורום טכני, גם אני לאחר קניית הדגם המדובר רק שנה מתקדמת יותר, וגם אני התפלאתי שלמנוע יש מעין רעש של דיזל, אך מסתבר שזה הרעש של מנועי fsi שעובדים על הזרקה ישירה, וזה אכן נשמע כמו תקתוקים כשהרכב בסרק, לך למוסך שכבר התעסק עם כמה רכבים כאלה בעבר ולא לסתם מוסכניק שלא נגע באאודי מימיו ושם תקבל חוות דעת רלוונטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...