Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתי מרגיזה העובדה שפולקסווגן ניטרלו את האפשרות לסגירת חלונות בנעילה מהשלט.

אמנם התרגלתי לזה ואני מעלה אותם קודם, אבל כמה פעמים השכנים דפקו בדלת "החלון שלך פתוח".

למה ניטרלו? פשוט צריך לחיצה ארוכה.

לא יודע על מה אתם מדברים.

בגולף שהייתה לי (MK5) באו עם הרכב מרימי חלונות מקוריים (או שזה הותקן ע"י רדיו מילאנו,אין לי מושג) ובלחיצה בודדת קצרה על השלט,הרכב היה ננעל והחלונות היו נסגרים גם יחד.

לא לחיצה ארוכה ולא נעליים :)

אולי התכוונתם לMK4?

זה מעצבן?

אותי מעצבן שבאיביזה (הבנתי שזה ככה בכל ה-VAGיות) אני משפריץ מים לנקות את השמשה, מפעיל את הוישרים וכשהמשימה הושלמה מכבה את המתג של הוישרים ואחרי כמה שניות - פתאום עוד ויש שלא ביקשתי שמלכלך/משאיר סימני מים מחדש על השמשה, וחוזר חלילה (עד שאני מתייאש) :evil:

נ.ב: כן, קראתי כבר שיש חברי פורום שאוהבים את הפיצ'ר הזה. אותי זה מעצבן :twisted:

גמני שונא את זה :p

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

-שהיבואנים בארץ שמים *** על מבחני רכב בENCAP ומייבאים לארץ גרסאות נחותות באיבזור ובבטיחות שלהן מול הגרסאות שנבחנו בחו"ל.רכב בחו"ל שמגיע עם 7 כריות אוויר ומיובא לישראל עם 4 או עם 2, ועל זה אנו צריכים לשלם עוד יותר.

-זקנים/חתולים/אנשים שמחליטים שהם רוצים לנקב חור בכרטיסייה של החיים וממש בא להם לרדת לכביש בפתאומיות, או לא במעבר חצייה או לעבור ברמזור אדום של הולכי רגל.

-חברי כנסת שרוצים להעלות את המס על הדלק בלמעלה מ30 אחוז כדי שנוכל לממן להם פנסייה טובה יותר.

-מצב הכבישים העגום בארץ.

-תחבורה ציבורית ורכבות שאפילו השטן בכבודו ובעצמו לא היה מסכים לנסוע בהן ביום ראשון/יום קיץ חם.

-יבואני צמיגים שמוכרים צמיגים שגילם למעלה משנה במחיר מופקע.

-חברות הליסינג שהאזרח הקטן מממן אותן וההנחות שהן מקבלות מהיבואנים.

-העדר אפשרות לקניית קיטים ו/או תוספות לרכב (שטיחונים ועוד דברים שמוכרים רק בחו"ל -לא מדבר על שיפורים לא חוקיים).

-נהגים שנוהגים כאילו שהכביש נסלל ע"י אבא שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהגי מוניות!!!

אנשים שלא יודעים להשאר בנתיב שלהם!!!(בחיאת לא למדתם לצבוע בתוך השורות כבר בגן?)

אנשים שפונים בלי איתות

אנשים שחולמים וכשיש ירוק עדיין בארץ החלומות שלהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתם מדברים.

בגולף שהייתה לי (MK5) באו עם הרכב מרימי חלונות מקוריים (או שזה הותקן ע"י רדיו מילאנו,אין לי מושג) ובלחיצה בודדת קצרה על השלט,הרכב היה ננעל והחלונות היו נסגרים גם יחד.

אולי התכוונתם לMK4?

מצטער שלא ציינתי את זה בתגובה המקורית, מדובר בדור 6.

בגולף דור 5 זה עבד גם אצלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

כשחברה שלך לוקחת את האוטו, ורבע שעה אח"כ טלפון: "מאמי אל תתעצבן, זאת לא הייתה אשמתי..."

מייד ברורים לך שני דברים:

א. אתה הולך להתעצבן.

ב. זאת אשמתה.

(אם זה לא הייתה אשמתה כנראה שהשיחה הייתה מתחילה ב"אל תשאל, איזה בן זונה אחד...").

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היא בהריון, מה אתה מתעצבן?:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

כשחברה שלך לוקחת את האוטו, ורבע שעה אח"כ טלפון: "מאמי אל תתעצבן, זאת לא הייתה אשמתי..."

מייד ברורים לך שני דברים:

א. אתה הולך להתעצבן.

ב. זאת אשמתה.

(אם זה לא הייתה אשמתה כנראה שהשיחה הייתה מתחילה ב"אל תשאל, איזה בן זונה אחד...").

TELL ME ABOUT IT!

הביטוח שלי חל רק על מי שמגיל 24 ומעלה,וזוגתי שתחיה תהיה בת 24 בסוף נובמבר.

Oh the horror...:twisted:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז היא בהריון, מה אתה מתעצבן?:lol:

עד כמה שאני זוכר משיעורי חינוך מיני זה די נדיר להיכנס להריון מלדפוק אוטו.

אם כל הדרכים מובילות לרומא, הדרך שלי מובילה אל הים

ר. פרסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אותי מעצבן שבאיביזה (הבנתי שזה ככה בכל ה-VAGיות) אני משפריץ מים לנקות את השמשה, מפעיל את הוישרים וכשהמשימה הושלמה מכבה את המתג של הוישרים ואחרי כמה שניות - פתאום עוד ויש שלא ביקשתי שמלכלך/משאיר סימני מים מחדש על השמשה, וחוזר חלילה (עד שאני מתייאש) :evil:

נ.ב: כן, קראתי כבר שיש חברי פורום שאוהבים את הפיצ'ר הזה. אותי זה מעצבן :twisted:

על מה אתה מדבר? משיכה של הידית משפריצה + עושה כמה ווישים. למה להפעיל במיוחד את הווישר?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, היא מפעילה את הווישרים במקביל להתזת הנוזל שמשות, אבל איזה 3-5שניות לאחר שסיימה לנגב את השמשה, הוישרים נעים עוד פעם אחת על השמשה כדי..לנגב שאריות?

אישית, לא מפריע לי כי תמיד אחרי שמנקים יש את הכמה טיפות אחרונות שמתחילות לנזול על השמשה - אז זה מנגב לי אותם אוטומטי.

אני חובר לצד השני של אלה שנהנים מזה... :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן זה שחמש שנים אני נוסע על טויוטה שיותר מבוגרת מהמתגייסים הטריים וכשאני סוף סןף עולה על STI אני נתקע בפקק למשך שעתיים

וכמו שפיתגם סיני עתיק אומר: "אם אין לך משהוא חכם להגיד - תגיד פיתגם סיני עתיק אמר"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעצבן אותי שהמזגן בקליאו B תמיד בתחילת נסיעה מתחיל ממצב אוויר טרי מבחוץ ולא סירקולציה.

ושהרדיו תמיד מתעקש לקפוץ לתדרים חלופיים של תחנות למרות שבוטלו אופציות AF וכו'.

וששקע המצית עובד רק עם הסוויץ'. (טוב לזה יש גם יתרונות)

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר? משיכה של הידית משפריצה + עושה כמה ווישים. למה להפעיל במיוחד את הווישר?

מה ש-e-r-a-n אמר..גם משיכה של הידית גורמת לפעולה הלא-רצונית הזו.

אני מאמין שזה יישאר לעוד הרבה זמן, כי יש אנשים שנהנים מזה :lol:

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן לנסוע כל בוקר בכשיש 6 והשמש מטגנת לך את כל צד שמאל .

ואז לקראת ערב אתה חוזר בכיוון ההפוך שוב אותו חרא.

כאילו מה הצל זה רק למי שעובד בצפון ?

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...