Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מעצבן? אותי מעצבן אנשים שלא יודעים להתבטא, ובסוף מתברר שנדפק להם הראש באיזה מרוץ :lol:

זה מעצבן?!

מעצבן זה אנשים שלא מבינים מהחיים שלהם בנהיגה, אבל יודעים איך נוהגים במירוץ...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אותי מעצבן שיש אנשים שבתקופת מלווה לא נהגו ואחרי זה נוהגים בלי מלווה ולמעשה לא יודעים לנהוג.

אותי מעצבן שכשהוצאתי רישיון נהיגה לא היה מי שילווה אותי, ובגלל זה לא נהגתי עד גמר המלווה, כך שנהיגה למדתי לבד ברכב שקניתי מכספי, בגלל שלאבא לא היה כסף לקנות לי פולו מתנת רישיון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא היחידי. גם אני הייתי צריך לקנות את האוטו הראשון שלי מכספי, ואז לעשות חודשיים של מלווה עם ההורים שלי, שרחוקים מלהיות נהגים איכותיים. לא יודע מה יותר מזיק בטווח הרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?!

דווקא ביום שנשבר לך מרים שמשות ברנו מגאן 2, אתה מתחיל לחקור את הנושא על החלונות באוטו,

ומגלה שיש לאוטו אופציה להרמה עצמית, כשבמשך שנה הרמת חלונות ידנית לאחר כל נסיעה.

( מי שעוד לא יודע צריך ללחוץ פעמיים מהר על כפתור נעילת האוטו בשלט אבל מה שיותר מעצבן אצלי זה שלוש לחיצות!!)

מה עוד מעצבן?!

שדווקא ביום שתעשה פוליש/ווקס, יווצר מצב שתעמוד ברמזור אחרי מישהו שיחליט לנקות לעצמו את השמשה ובדרך להשפריץ עליך, זה מעצבן!!

זה מעצבן?!

כשאתה שם את ידית הווישרים על אוטומט, וכשמתחיל הגשם הוא מחליט בעצמו אם לקנות או לא גם כשכל החלון מלא בגשם,

או שבלי קשר להידלק ביום חם אחושרמוטה כשאין גשם בכלל. זה מעצבן!!

זה מעצבן?!

כשאתה נוסע על 100 בכביש 6 כי אין לך דלק. זה מעצבן!!

זה כמו ללכת לזונה ולקבל חיבוק.

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?, בואו אני אגיד לכם מה מעצבן!

כשאתה מנסה למכור את הרכב שלך במשך חודשים ארוכים ללא הצלחה, לבסוף מחליט לעשות טרייד אין בחברה.

אחרי שבוע אתה מגיע לביקור בסוכנות, והסוכן מכירות מודיע לך חגיגית שהטרייד אין הצליח למכור את האוטו שלך (לשעבר) בתוך יומיים במחיר שהייתי מת לקבל.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן שכשהוצאתי רישיון נהיגה לא היה מי שילווה אותי, ובגלל זה לא נהגתי עד גמר המלווה, כך שנהיגה למדתי לבד ברכב שקניתי מכספי, בגלל שלאבא לא היה כסף לקנות לי פולו מתנת רישיון.

גם לי לא היה רכב בתקופת מלווה. כאשר התחלתי לעבוד יכלתי להרשות לעצמי את הרכב הראשון שלי, זה היה רכב כימעט בן 20 שנה. למרות שזה כבר היה רחוק אחרי תקופת מלווה, התעקשתי שילווה אותי נהג ותיק ומנוסה.

נהג מנוסה שמלווה נהג חדש (לא משנה כמה זמן רישיון יש לך, משנה כמה באמת נהגת) מאוד תורם ומשאיר חותם על סגנון נהיגה, מלמד לתכנן מהלכים קדימה. נהגים שלא עברו ליווי עם נהג מנוסה לא תמיד יודעים לנהוג גם שנים אחרי שנוסעים בכביש כי למעשה לומדים לבד.

וזה מגיע למשהו נוסף שמעצבן אותי:

שני נתיבים לכיוון נסיעה ויש נתיב השתלבות. נתיב שמאלי ריק ובימני נוסעת מכונית בודדת. על מנת לאפשר לי להשתלב בהחלט היה יכול לעבור לנתיב שמאלי לכמה שניות. יש מאטים מאוד שעושים את זה. במילים אחרות, יש נהגים שלא למדו לחשוב שעל הכביש יש משתמשי דרך נוספים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב ווישרים ברכבי VAG, בדקתי שוב, ואצלי בעת ניקוי החלון (משיכת הידית לכיווני), הווישרים עושים שלושה מהלכים וזהו. אין שום מהלך נוסף. ולכן, זה לא מעצבן אותי.

כן מעצבן אותי שבמסגרת הניסיון להיות "עדכניים" העלו את מיקום כפתור כיוון המראות וציפו אותו באלומיניום ועכשיו לפעמים הוא משתקף בחלון הצדדי. נכון, לא ממש מעצבן, אבל מעצבן שהם היו חייבים לנסות ולהתחכם ולחדש.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן...

כשאני מחפש BMW M6 מתקשר לאנשים אומרים לי הוא מקורי, ולא קיט כשאני בא לראות את הרכב הוא כולו קיט וסתם הצליחו לסחוב אותי כדי לראות את האוטו, ובסוף הוא לא M6 אמתית.

זה מעצבן....

" מי שמאמין לא מפחד..... :mm_cool:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

י.ל , אם זה מה שמעצבן אותך, חייך יפים8) ( טפו טפו טפו)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן להידלק על פיז'ו, לשרוד את כל המטיפים שזה חרא אוטו, והוא נוסע על הגרר ממוסך אחד לשני, ואז לשמוע את כל החברים, ועוד כל מיני אנשים שלא מבינים ברכבים מה קנית את החרא הלא אמין הזה. כל הזמן לדאוג שיהיה כסף ליום השחור בו הנבואות יתגשמו.

ואז כל יום לבוא לרכב בחשש שהנה אני הולך למצוא אותו מפורק לחתיכות "בגלל שהמהנדסים הצרפתים אוכלים בגטים וצפרדעים במקום להנדס". ואח"כ לחפש כל יום כתמים של שמן בחנייה כי הצינורות של פז'ו לא עמידים. זה מעצבן!!!

לחיות עם הפחד הזה כל יום מחדש, 4 שנים!!! זה מעצבן! :D

זה מעצבן?

להכנס לכיכר ולבצע בלימת חירום כי איזה פוסטמה החליטה שהכיכר זה המקום הכי טוב להוריד נוסעים. ואז הנוסעים עוד יוצאים עליך במבט כזה של מה אתה רוצה ממני, אני יורדת מהרכב פה. זה מעצבן!

זה מעצבן?

מטומטמים שחושבים שכשיש פקק, אז החוקים של הכיכר לא תקפים. זה מעצבן!

זה מעצבן?

שכנים שלא אכפת להם ומחוררים לך את כל הדופן של הרכב עם הדלת שלהם. זה מעצבן!

זה מעצבן?

אנשים שאומרים לך שאתה דפוק כשאתה מכסה את הרכב, כשבעצם אתה כולה מנסה לשמור על רכושך ומבזבז את הזמן שלך, לא שלהם! זה מעצבן!

יואב :arrow:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? שאתה שוטף את האוטו ויום אחרי השכן שוטף את האוטו ליד ומשפריץ על הרכב שלי, זה מעצבן!

ומה לגבי זה שהמגבים משפריצים לגג? אני מבקש לנקות את החלונות, לא את הגג ואת הרכב מאחורי, מי בכלל מכוון אותם??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?,

מעצבן שאתה מגיע לעשות טסט לרכב והבוחן הכי צעיר מתעלק דווקא עלייך ועושה לך חיפוש ברכב כאילו ויש לך סמים .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן ?

שאיזה אדיוט נוסע בעיר 120 ליד בתי ספר ושכונות קטנות ואתה נוסע כחוק אז הוא מצפצף ,נדבק לך לת*ת ומדליק אורות גבוהים,

לך תסביר לאידיוט שיש פה ילדים.

זה מעצבן.

טוב שם טוב משמן טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...