Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מעצבן?? זה מעצבן?? אני אגיד לכם מה מעצבן

זה שבוולקן (!!!) החליטו שמיותר לעשות מכסה לתא כפפות, ובכלל אין כרטיס ביקור יכול להכנס לשם זה מספיק טוב. וכל החלק ההוא של הדשבורד סתם יושב שם בלי לעשות כלום או להיות מועיל באיזשהי צורה, זה מעצבן!!!

זה מעצבן?

מעצבן זה שנראה כאילו יש פתח תחתון לתא הכפפות (ממנו יוצאת למעשה כרית האוויר, כך שהוא כן מועיל...), כאשר למעשה יש מן רבוע פלסטיק בלי ידית פתיחה, והנהג המאנייק (אני) נותן, דרך אגב, לדייט המזדמן את הארנק ואומר: "שימי בבקשה בתא כפפות התחתון", וחמש דקות משגע אותה בהוראות סותרות שמסבירות מאיפה פותחים את האין-תא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתם יודעים מה מעצבן?

במודעות מכירה של רכבים כותבים מנוע חדש, גיר חדש. כאשר למעשה מדובר על שיפוץ או מכלול מפח זבל (או בשפה דיפלומטית פירוק).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אני אגיד לכם מה מעצבן, שבאלפא 145 מנוף כיוון גובה ההגה נמצא ליד הידית שפותחת את מכסה המנוע.

גישוש לא מוצלח ואתה מוצא עצמך מול מכסה מנוע מרקד מול העיניים כשאתה משוכנע לחלוטין (למרות נעילת הביטחון) שהנה עוד שנייה הוא נפתח עליך...

זה מעצבן!

אה כן, וזה שידית הכיוון של משענת הגב כל כך צמודה לדלת שאם העזת בכלל לשנות את זווית המשענת כשהדלת סגורה, אתה נענש בכך שהיד שלך נלכדת לנצח ברווח הקטן ולך תצליח לפתוח את הדלת עם היד השנייה כדי לשחרר.

זה גם מעצבן

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שיותר מעצבן ב-145/6 הוא שפתחי האוורור הצידיים לא מתכווננים לצדדים אלא רק קדימה/אחורה. ב-156 לקחו את זה לתשומת לבם ועשו אותם עגולים ומתכווננים היטב. אבל לקחו את האמצעיים וחוץ מזה שעשו אותם קטנים מדי, נתנו להם להתכוונן רק שמאלה/ימינה ולא למעלה/למטה. זה מעצבן!

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

מעצבן זה שנראה כאילו יש פתח תחתון לתא הכפפות (ממנו יוצאת למעשה כרית האוויר, כך שהוא כן מועיל...), כאשר למעשה יש מן רבוע פלסטיק בלי ידית פתיחה, והנהג המאנייק (אני) נותן, דרך אגב, לדייט המזדמן את הארנק ואומר: "שימי בבקשה בתא כפפות התחתון", וחמש דקות משגע אותה בהוראות סותרות שמסבירות מאיפה פותחים את האין-תא.

כרית אוויר?? :shock2:

העם דורש תמונה עם עיגול אדום

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

העובדה שבמכונית מודרנית יחסית (פוקוס שנת 2003 5 דלתות) תא המטען לא נפתח מבחוץ אלא על ידי מפתח או כפתור בתוך האוטו, זה מעצבן!

בתור זה שמכר לך את האוטו, אני מקווה שאתה לא מאשים אותי בחוסר גילוי נאות :-P

לא שמתי לב לזה, כי לא השתמשתי כמעט בתא המטען, כי בהינתן זה שיש דלתות אחוריות, תמיד שמתי תיקים וחפצים במושב האחורי.

חוץ מזה, גם בשירוקו 2010 אין ידית לתא המטען, אלא הפתיחה היא רק ע"י כפתור בתוך האוטו או ע"י השלט (ואפשר לפתוח רק את תא המטען, בעוד שדלתות הרכב נשארות נעולות).

לא הבנתי מה זה מפריע, עד שנתקלתי באותו יום, בשני פורומים בריטים שונים של בעלי שירוקו בשרשורים שנפתחו ע"י משתמשים שונים, שהניחו את המפתחות בתא המטען ונעלו אותו.

Yesterday I was playing footy with a friend and unfortunately my shorts don't have pockets. Went to change my shoes and closed the doors then realising the keys were in it. Dopeyness on my part, but it turns out getting a friend to drive me 2 hours back home to get the spares was the solution.

Has anyone used locksmiths etc, do they damage the cars?

Doh! Locked myself out of my R.o.c. the other day, when taking my kids shopping at Bluewater. Why oh why oh why have VW built the Scirocco so that you can't open the boot without a key!!?? I opened the boot only, to pile some shopping in and must have placed the key down in the back at the same time. Merrily closed the tailgate & then thought "Uh oh - where's the key!?" Foolishly I had neglected to open the doors! Fortunately one hour later & the friendly AA man had broken in! My older daughter squeezed through the window & retrieved the key from the boot!

Suffice to say that I won't be doing that again!!

Am I the only member of this forum to be such a prize plonker...?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור זה שמכר לך את האוטו, אני מקווה שאתה לא מאשים אותי בחוסר גילוי נאות :-P

לא שמתי לב לזה, כי לא השתמשתי כמעט בתא המטען, כי בהינתן זה שיש דלתות אחוריות, תמיד שמתי תיקים וחפצים במושב האחורי.

חוץ מזה, גם בשירוקו 2010 אין ידית לתא המטען, אלא הפתיחה היא רק ע"י כפתור בתוך האוטו או ע"י השלט (ואפשר לפתוח רק את תא המטען, בעוד שדלתות הרכב נשארות נעולות).

.

יאללה, עזוב תירוצים, תודה שדפקת אותו וזהו......:wink:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

זה מעצבן?

זה שאתה מחפש חצי שעה בחניון חניה, בסוף אתה בדיוק רואה אחת מתאימה וקרובה לכניסה,

אתה מחנה ברוורס פיקס, יוצא מהאוטו ופתאום שם לב שעל המכונית לידך יש מדבקה ענקית של שלמהSIXT על הצד ומאחורה על החלון תריס עם כיתוב שלמהSIXT בענק ועכשיו אתה חייב לחפש חניה אחרת או להשאיר את המכונית שלך לרחמיו של פותח הדלתות ולהסתובב בקניון עם רגשות אשם עד שתראה את המכונית שלך שוב.......................

זה מעצבן.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

לחזור לנהוג בארץ אחרי שבועיים של נהיגה בגרמניה\אוסטריה\שוויץ. וכל המוסיף גורע.

זה מעצבן.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מע"צ, ולא סתם יש מעצ במעצבן.

100 שנה אתם סוללים כבישים. עוד לא חשבתם על פיתרון הגיוני למדרגות ה-10 ס"מ בתחילת או בסיום קטע מקורצף?!

מה יהיה אתכם?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המהנדסים של רובר שחשבו שזה מגניב שיהיה ברז הברגה למשענת גב במקום ידית ושברגעים קריטיים שצריך שהמושב יצנח, צריך להוציא את המשענת נוחות בין שני הכסאות ולהתחיל להבריג עד המידה הרצויה.

המהנדסים של רובר שחשבו שאטם ראש מנוע של סדרה K יהיה מוצלח וגמר למעשה את הרכב הזה בארץ.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...