Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס מה שבאמת מעצבן זה אנשים שלא מאותתים אף פעם. אולי אני פרנואיד, אבל לפעמים זה נראה כאילו קיים פורום נהגים אחר, בו אנשים מתגאים יום אחר יום איך הם נוסעים מאות קילומטרים בכבישי ישראל, בפקקים וכשהתנועה זורמת, פונים, עוברים נתיבים ומה לא - וכל זה בלי לאותת. אני בטוח שהיום בדרכי הביתה נתקלתי בגיבור שלהם, שעבר נתיבים 7-8 פעמים, ולא אותת אפילו פעם אחת. איש של עקרונות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

http://www.baddriving.com/

כמו שאתה רואה, אין נהגים גרועים בעולם, הפורום עם 0 אשכולות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שזה במבט לא מעמיק בכלל, אבל אני מניח שהבנת את הכוונה.

הבנתי שלא הבנת וכן - מוסכים מחזיקים מלאי של חלפים ולא לכל רכב בחנות חלפים הקרובה יש חלקי חילוף מקוריים/תחליפיים (אם זה רכב עממי פשוט אולי אתה צודק, אבל ברכב קצת יותר רציני זה לגמרי לא נכון וכן מובילים הרבה חלפים במונית, חברות שליחויות ועוד). טונה ברזל עולה 1000ש"ח, רכב שלי שוקל 1600ק"ג, אז אני הייתי אמור לשלם 1600ש"ח על הרכב ויש גם הרבה פלסטיק וכד', אז בכלל אני אמור לשלם 1200ש"ח. דפקו אותי.:oops:

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה יש לך ראש פרה בפרונט ...

אשכרה... מחכה למצוא אחד עם קרניים מאסיביות,

זה מתאים לcowboy truck

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ יש לך גנים טקסניים גרידא ! :-D

כל מה שחסר לך במטרה להשלים את התמונה זה חוות גידול בקר ו\או שדה נפט ואתה מסודר ! :lol:

חברי פורום יקרים אנחנו חייבים לארגן ל- Kenworth Man מתנת חנוכה מגניבה. אני אומר זה צריך להיות משיהו כזה :

gmc_topkick_2_copia.jpg

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שלא הבנת וכן - מוסכים מחזיקים מלאי של חלפים ולא לכל רכב בחנות חלפים הקרובה יש חלקי חילוף מקוריים/תחליפיים (אם זה רכב עממי פשוט אולי אתה צודק, אבל ברכב קצת יותר רציני זה לגמרי לא נכון וכן מובילים הרבה חלפים במונית, חברות שליחויות ועוד). טונה ברזל עולה 1000ש"ח, רכב שלי שוקל 1600ק"ג, אז אני הייתי אמור לשלם 1600ש"ח על הרכב ויש גם הרבה פלסטיק וכד', אז בכלל אני אמור לשלם 1200ש"ח. דפקו אותי.:oops:

אתה מוזמן להמשיך להצדיק את המוסכים הצדקה עיוורת..

ביקשו לא להמשיך בנושא חוץ מזה שעם הדוגמאות ה"אינטליגנטיות" שלך אני פשוט מעדיף שלא להגיב לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ העבודה זולה מאוד במוסך, לעיתים קרובות גם האיכות בהתאם. אתה מודע לזה שבעבודה הזאת נכללת עלות החזקת מוסך, כלים מיוחדים ויקרים, ידע ואחריות?

בארה"ב למשל העבודה במוסך יקרה מאוד, החלפים זולים. בארץ הפוך.

אתה מוכן בחום מטורף בשיא הקיץ לעבוד במוסך כאשר זיעה נוטפת לעיניך וצורבת אותם, לפרק מכלולים חמים ברכב, כל יום להפצע (כל יום מכונאי מקבל שריטות לכל הפחות), לקבל כוויות תמורת 200ש"ח לשעה, וכל זה לעבוד 12+ ביממה כולל ימי שישי, שמהם אתה צריך להוריד את כל מה שרשמתי למעלה (תוסיף לזה לקוחות מעצבנים שמתנהגים כמו במיקצוע העתיק ביותר - אתה מתאמץ עושה טובה והם בורחים בטיפול הבא למקום שעל 20ש"ח ברקסים זולים יותר כי לא אכפת להם שזה סיני ואצלך חלפים איכותיים)? קח בחשבון שאם תוריד מ200ש"ח האלו אם ישאר לך 60ש"ח בשעה - יצאת גדול, במיוחד עם כל ההלואות שצריך לקבל, חלפים שקנית בתשלום אחד כי הספקים לא מקבלים תשלומים והלקוחות רוצים לשלם לך כל דבר ב12 תשלומים ובכלל לא רוצים לשלם, שיקים חוזרים ועוד.

אם כן - תפתח מוסך. אם לא, תעבור לתחבורה הציבורית או אל תתלונן על מחירים ותתיחס בהבנה ובכבוד לאנשי מקצוע שמטפלים ברכב שלך. אם אתה מתלונן על 200ש"ח לשעה, אתה לא מבין איזה גהנום זה מוסך בתחילת הדרך ואיזו עבודה קשה זו לכל החיים (לשבת רגל על רגל כאשר יש לך מוסך גדול ונקי שעובדים שלך עושים את העבודה זה תענוג, יש לא כל כך הרבה כאלה בארץ, הרוב התחילו בקטן).

אז מה מעצבן אותי? אנשים שמתלוננים שבמוסך לוקחים מהם 200ש"ח לשעת עבודה.

ברור שאני מודע שישנה העמסת עלות על ציוד , מיסים , שכר המקום ועוד גורמים אחרים.

קודם כל במוסך מודרני כמעט ואין פציעות עם ציוד מתאים , בנוסף בכל מקצוע יש השלכות על הבריאות , מי אמר שמהנדסים ומתכנתים לא מזניחים את עצמם עם כמות מזערית של שעות שינה וארוחות מהירות.

רופאים למדו 7 שנים קשות וצריכים להתמודד עם אנשים קשיי יום כפויי טובה לאחר שעות של משמרות.

ישנם מספיק דוגמאות אחרות לחסרונות של מקצוע כזה או אחר.

עדיין 200 ש"ח לשעת עבודה מאוד מוגזם , בתקווה שיצרני הרכב יפתחו רכבים שכמעט ולא דורשים תחזוקה או לפחות תחזוקה רובוטית.

לדומא מנוע חשמלי אינו מצריך החלפת שמן ופילטר , שלא נדבר על רצועת טיימינג שלא קיימת.

ישנם מספיק עבודות שנעלמו מהעולם עקב התקדמות טכנולוגית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשכרה... מחכה למצוא אחד עם קרניים מאסיביות,

זה מתאים לcowboy truck

ספסיבה:

http://www.yad2.co.il/Yad2/ViewImage.php?CatID=3&SubCatID=0&RecordID=4c0ac56e4292bd3a3f19f6c3fc85f0a836a

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שמעצבן אותי זה אנשים שרואים שאתה מאותת ורוצה להשתלב למסלול שלהם אז הם מאיצים במקום לתת לך להשתלב :evil:

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ יש לך גנים טקסניים גרידא ! :-D

כל מה שחסר לך במטרה להשלים את התמונה זה חוות גידול בקר ו\או שדה נפט ואתה מסודר ! :lol:

חברי פורום יקרים אנחנו חייבים לארגן ל- Kenworth Man מתנת חנוכה מגניבה. אני אומר זה צריך להיות משיהו כזה :

גאד דיים! GMC C5500

פז'אלסטה... :-)

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעצבן אנשים שמשלימים נורה שרופה עם אור גבוה ומסנוורים.

אני פשוט מעדיף שלא להגיב לך.

סייג לחוכמה שתיקה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן?

אלה שעושים לך פרצוף שאתה מבקש מהם לחגור במושב האחורי מגני התערוכה לרמת גן, זה מעצבן

אלה שאתה מנסה להסביר להם מה מסוכן בכיסוי להגה ועונים לך "כן, אבל בצהריים באוגוסט ההגה חם לי", זה מעצבן

אלה שאתה מנסה להסביר לך שמראה פנוראמית היא מיותרת ומסוכנת ועונים לך "כן, אבל ככה אני רואה את השטחים המתים", זה מעצבן

קליינטים שעוצרים מונית באמצע הכביש, ולא מזיז להם אף אחד, זה מעצבן

כל החלאות שביום שישי האחרון עצרו(!) את האוטו באיילון דרום(!) כדי לצלם את הקטנועיסט שנפל לנחל איילון, כשהתאונה הייתה בכלל באיילון צפון, זה הביא לי את החלסטרה

אסטרונאוטים במכונית לפניך שחולמים ברמזור הירוק, ובשנייה שהוא מתחלף לצהוב הם עפים לתוך הצומת, זה מעצבן

מטומטמים שלא חוגרים את הילדים שלהם, או כאלה שלא חוגרים בעצמם בתירוץ של "אם תהיה תאונה, זה בעיה שלי/ החגורה לוחצת", זה מעצבן

זה מעצבן? לנהוג בג'ונגל שנקרא כבישי ישראל, על כל המשתמע מכך, זה מעצבן!!!!

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נזכרתי בעוד אחד וכבר אי אפשר לערוך (זה מעצבן? זה שרצית לערוך את ההודעה דקה אחרי שהסתיימה החצי שעה, זה מעצבן :-))

(קשור יותר לפורום ופחות לרכב)- זה שאנשים לא יודעים מעל איזה אות לשים את הצו'פצי'ק (גרש בודד, השגיאה והשימוש במלה צ'ופצ'יק במקור), או את הגרשיים, וכותבים דברים כאלה: קל'אץ, ח"בלז, בלוטו'ת, סמ"גד וכדומה, זה מעצבן

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים ששמים מדבקות זולות של יצרן רכב במקום איפה שהיה הסמל של האוטו , או כאלה ששמים ''שמור מרחק'' איפה שהיה הסמל .

מכוניות עם ברגי אום מזוייפים כמו ב אוובאו .

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...