Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זה מעצבן ? אותי מעצבן ...

שלומי
שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה מעצבן ? אותי מעצבן לצאת רגוע מהבית, לתת מבט במראה ולראות נהגת פוסטמה אוכלת סנדוויץ' תוך כדי נהיגה ברכב שמאחרי ולהתעצבן ! :evil:

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אולי זה ישמע קטנוני , אני שונא ש אני רואה רכב שכל טאסה נלקחה מדגמים שונים , למשל אחת אחרי מתיחת פנים אחת בכלל של מיצובישי ואחת לא אורגנלית .

(תופעה מוכרת בארץ)

כאילו אפשר לחשוב כמה עולות כבר טאסות תחליפיות , בשביל כזה דבר צריך ''להשכיר'' מאנשים .?:evil::evil:

HYUNDAI - Always there for you .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן? לנהוג בג'ונגל שנקרא כבישי ישראל, על כל המשתמע מכך, זה מעצבן!!!!

אתמול סוף סוף הבנתי מה באמת מעצבן בכבישים: הנונשלנטיות האינסופית של הנהגים, כמו הנהגים שעוברים אל תוך הנתיב שלך, כשאתה שם, ואז כשאתה צופר להם עושים לך פרצוף של "מה כבר קרה?". זה מעצבן!

וגם כאלה (כבר כתבתי על זה באשכול אחר) ששמים שלט שמספר לי על התינוקת שיש להם באוטו, ואז עושים כל עבירה אפשרית בעולם. מה? השלט מסיר את האחריות שלהם על התינוקת? כי נראה לי שהם באמת חושבים ככה

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, זה מעצבן? הצחקתם אותי!

אותי מעצבן שמתקשר אליך חבר אשר באותו רגע נוהג, ובגלל שהוא תקוע בפקק או בנסיעה ארוכה הוא מדבר לאט, מושך את השיחה, רגוע, מגלה פתאום עניין בשטויות...ואתה בדיוק צריך להכנס לפגישה או סתם למעלית...לך תעצור אותו...

זה מעצבן!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעצבן ? אותי מעצבן לצאת רגוע מהבית, לתת מבט במראה ולראות נהגת פוסטמה אוכלת סנדוויץ' תוך כדי נהיגה ברכב שמאחרי ולהתעצבן ! :evil:

אז תגיד לה שתכין לך אחד גם!

אבל ברצינות: מה הבעיה שלך עם סנדויצ'ים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ששמים שלט שמספר לי על התינוקת שיש להם באוטו, ואז עושים כל עבירה אפשרית בעולם. מה? השלט מסיר את האחריות שלהם על התינוקת? כי נראה לי שהם באמת חושבים ככה

יש עוד סוג של הסרת אחריות , אלו שמספרים לך מי לימד אותם נהיגה :

"יהושוע שם-טוב" "המורה שלי לנהיגה" . עכשיו אני יודע למי לא לשלוח תלמידים.

Gn'f'R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את באמת שואלת מה הבעיה בלאכול ולנהוג ביחד? :shock:

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

פעם ראיתי מישהו קורא עיתון תוך כדי נהיגה כשהעיתון מכסה את כל ההגה והשעונים, ככה שסנדביץ' זה לא הכי גרוע.

בנוסף, אותי מאד מעצבנים כל אלה שלא מסוגלים לשמור על הנתיב שלהם כשנכנסים לעיקול בכביש דו נתיבי, במיוחד שהם בשמאלי.

בירידות מנשר זה קורה תמידית. 2 נתיבים, אני בימני והגולם התורן משמאל. לא רק שהגולם מתאם איתי מהירות במקום לעקוף (הרי הוא בשמאלי), הוא גם סוטה לי לתוך הנתיב בצורה מפחידה בכל מקום שהכביש מתעקל ימינה. מפחיד גם לעקוף אנשים כאלה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוצפן שהחנה היום את האוטו שלו היום באמצע הכביש מול האוניברסיטה (בן גוריון) בבאר שבע ומול הכניסה של סורוקה יולדות וגרר אחריו פקק עצום!

אבל לא סתם החנה את האוטו שלו באמצע הכביש, אלא עם איזי פארק! :lol: FAIL למהדרין! (סרטונים בחסות DVR027 בקרוב).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז תגיד לה שתכין לך אחד גם!

קיים איסור מוחלט לאכול תוך כדי נהיגה !

למתעקשים יבוא קנס בסך 250 ש"ח.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים איסור מוחלט לאכול תוך כדי נהיגה !

למתעקשים יבוא קנס בסך 250 ש"ח.

מה לגביי שתיה?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ שתיה מותר . כל עוד ולא מדובר בשתיה חריפה כמובן ...:wink:

שתיה קרה בקיץ אף מומלצת בגלל איבוד ריכוז והתייבשות בזמן נהיגה, כמובן ברמזור אדום ולא תוך כדי תנועה.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את באמת שואלת מה הבעיה בלאכול ולנהוג ביחד? :shock:

אני שואלת למה אתה נטפל דווקא לסנדוויץ' ולא למשל לעישון תוך כדי נהיגה שהוא דבר הרבה יותר נפוץ...

ת"ת 28(א);

"נוהג רכב חייב להחזיק בידיו את ההגה או הכידון כל עוד

הרכב בתנועה; אולם רשאי הוא להסיר יד אחת מן ההגה או הכידון אם עליו לעשות בה דבר להבטחת פעולתו התקינה של הרכב או לקיום

כללי התנועה"(והעישון ? אינו מתאים לרשות זו , נכון ? ).

פרשנות לתקנה:

כידון:

המצוי בכלי רכב מנועיים ושאינם מנועיים(אופנוע/אופניים ועוד') .

הבטחת פעולתו התקינה של הרכב:

כל פעולה הקשורה לנהיגת הרכב (הילוכים/איתות ועוד').

פעולות שאינן קשורות (ואסורות) לנהיגת הרכב :

עישון,עיסוק ברדיו,כיוון מראות,אכילה/שתייה ועוד'.

קיום כללי התנועה:

ת"ת 58(ב); התקלקלו מכשירי האיתות(וינקרים),ייתן הנהג את האות בידו( במקרה זה רשאי נהג להמשיך את נסיעתו לצורך תיקון התקלה).

ת"ת 58(ג); נוהג רכב רשאי להוסיף לאות הניתן במכשירים(וינקרים) אות בידו(יד אחת),אם נראה לו כי נסיבות העניין מצדיקות זאת .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4230 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...