Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת פורד פוקוס

Sagi1992
שימו לב! השרשור הזה בן 5106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

עומדת בפנינו התלבטות ברכישת פורד פוקוס.

יש לנו הסכום על מנת לרכוש פורד פוקוס יד שנייה (קשה למצוא את הדגם המאובזר עם קילומטראז' נורמלי, וכן אנשים אמינים) בשנתונים 2003-2005, אך אנו תוהים האם כדאי לקחת הלוואה קטנה (פריסה של תשלומים וכו') ולרכוש פורד פוקוס מודל 2008 מחברת השכרה, 80K ק"מ, לאחר בדיקות וכד' או מודל 2007 מחברת ליסינג עם 110K ק"מ (בקירוב)?

ובכלל היתרונות והחסרונות של קנייה מהשכרה.

אשמח לחוות דעת,

ולעזרה בהתלבטות.

תודה מראש,

שגיא. 

עריכה: אם אפשר לשנות את הכותרת ולהוסיף "התלבטות בין מודלים 07-08 ל03-05". מצטער על אי הנוחות, תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אכנס לשיקולי כדאיות בלקיחת הלוואה - מהטעם הפשוט שאינני יודע מה מצבכם הכלכלי, מהם תנאי ההלוואה וכדומה.

לעניין הפוקוס: הדגם החדש של הפוקוס שופר במרבית הפרמטרים הרלוונטיים לכם לעומת הדגם הקודם: הוא מרווח יותר,

בטיחותי יותר ואיכותי מבעבר.

לפוקוס משנתון 2008 (לאחר מתיחת הפנים) יש יתרון בטיחותי גדול נוסף: גם הגרסאות ה"פשוטות" מצוידות בשש כריות

אוויר במקום שתיים, ולכולן יש בקרת יציבות אלקטרונית.

לגבי רכישת רכב מהשכרה וליסינג: חשוב לשים דגש מיוחד על בלאי שעשוי להעיד על התעללות, כמו צמיגים שחוקים,

תיקוני צבע, גלגל הגה שחוק, נזקים לריפודים או לקונסולה וריחות לא נעימים בתא הנוסעים - מסיגריות למשל.

מעבר לכך, קניה מהשכרה וליסינג יכולה להיות מאוד משתלמת, בתנאי שהרכב עבר בדיקה מקיפה במכון שאתם בחרתם,

ושלא נמצאו בו ליקויים משמעותיים. רק קחו בחשבון שאתם קונים רכב בזול, ובמעמד המכירה תמכרו אותו בזול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

תכננו לקנות מUMI OUTLET אבל שמעתי כי עצם היותה רשת מוסכים ולא רשת השכרה

עלולה לרמז על נזק מסוים לרכב, שכן חברת ההשכרה עצמה לא הצליחה למכור את הרכב.

אשמח לאימות\שלילת הטענה, וכן לחוות דעת לגבי קנייה מUMI OUTLET.

בנוסף אשמח להצעות של חברות השכרה מהן ניתן לרכוש.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש במחיר בין הדגם הרגיל והמאובזר אינו שווה את התמורה. לשלם עוד כמה אלפי שקלים בשביל חישוקי מגנזיום?

רכישה של רכב מהשכרה נחשבת לפחות טובה בהשוואה לרכישה מליסינג. התפיסה הזו מבוססת בחלקה (הרכב עובר הרבה ידיים, הקילומטרז' השנתי גבוה יותר) אך בחלקה כבר לא (כשחברות הליסינג וההשכרה מטפלות בכלי הרכב בצורה טובה, נותנות אחריות, והתחייבות לטרייד אין עתידי – אין ממה לחשוש). בין האלטרנטיבות שהצעת – הייתי הולך על הרכב החדש יותר. תבקש פירוט הטיפולים של הרכב, והתחייבות לקנות אותו ממך בסוף התקופה.

המכוניות ממודל 2007 ואילך טובות יותר. הצורה, האיכות, וגם צריכת הדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש במחיר בין הדגם הרגיל והמאובזר אינו שווה את התמורה. לשלם עוד כמה אלפי שקלים בשביל חישוקי מגנזיום?

עד 2008 ההפרש כלל גם כריות אוויר שמגינות על פלג הגוף העליון ועל הראש. אולי לך זה לא משתלם, אבל לי כן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד 2008 ההפרש כלל גם כריות אוויר שמגינות על פלג הגוף העליון ועל הראש. אולי לך זה לא משתלם, אבל לי כן...

עניין של העדפה אישית. אני התייחסתי לשווי הרכב במכירה.

לאור העובדה שהרוב המכריע של הדגמים הם הבסיסיים (טרנד) – לא תצליח למכור את הדגם המאובזר ביותר כסף,

ולמעשה תוציא יותר כסף לחינם.

אבל, כאמור, אם נושא תוספת כריות האוויר הוא אקוטי מבחינתך – זו הבחירה הלגיטימית שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי,

תודה רבה על המידע.

בנוסף אשמח לדעת האם צריכת הדלק של 2008 גבוהה מצריכת הדלק של המודלים הישנים יותר 03-05?

נתוני יצרן מדברים על שיפור של חצי ק"מ לליטר בדיוק

כלומר 13 ק"מ/ליטר לעומת 12.5 ק"מ/ליטר בפוקוס דור 2 לעומת דור 1

פוקוס 2006 טרנד X תהיה עדיפה על פוקוס טרנד 2007-אבוזר הנוחות והבטיחות ב3000 שח הפרש-רק לך תמצא אחת...

(מגנזיום,הגה עור,בקרת שיוט,רדיו דיסק של סוני קורא MP3,8 לעומת 6 רמקולים,שליטה מאחורי גלגל ההגה,מזגן בקרת אקלים דיגיטלי מפוצל לעומת מזגן מכני וכמובן 6 כריות אויר לעומת 2)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

תכננו לקנות מUMI OUTLET אבל שמעתי כי עצם היותה רשת מוסכים ולא רשת השכרה

עלולה לרמז על נזק מסוים לרכב, שכן חברת ההשכרה עצמה לא הצליחה למכור את הרכב.

אשמח לאימות\שלילת הטענה, וכן לחוות דעת לגבי קנייה מUMI OUTLET.

בנוסף אשמח להצעות של חברות השכרה מהן ניתן לרכוש.

תודה מראש.

יש מצב שהציעו לך את הרכב שהציעו לי הבוקר..... פוקוס 2008 מהשכרה עם 80K ק"מ ב-60K ש"ח. ל-UMI יש מוניטין לקיים, בניגוד לכל מיני דילרים שכונתיים, ולכן ניתן על פניו לסמוך עליהם יותר. ממה שהבנתי, במסגרת עסקאות מכירת הרכבים לחברות הליסינג (בעיקר קרוזים ואוואו) הם מקבלים מחברות הליסינג את הרכבים הישנים שלהם ואז מוכרים אותם החוצה. זה לא קשור לעובדה שהם מחזיקים במוסכים.

בימים אלה אני מחפש רכב שני (יש לי פוקוס 2007 בבית - צריכת דלק משולבת 1/11) ובסוף אני כנראה רוכש את הלנסר. יש דילים יפים עליו - שווה בדיקה.

אם אתה לא פוסל רכישת רכב מהשכרה - בשלמה סיקסט מציעים התחייבות לרכישה חוזרת של רכבי השכרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לכולם, הקנייה מהשכרה נשמעת מפתה מאוד אך לאחר חשיבה מעמיקה ובדיקת יכולות כלכליות החלטנו שלא ללכת על דור 2.

אשמח לשמוע על ההבדלים בדור הI בין השנתונים 00-02 GLX לבין 03-05 GHIA.

לא ברור לי אם בGLX יש 4 כריות אוויר זה דיי משתנה ממקור למקור.

האם האמינות אחידה בשנתונים אלו וכו'?

ושוב,

תודה על הכל ותודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בGLX יש 4 כריות משנתון 2002 אם אני זוכר נכון

ההבדלים בינה לבין גיאה-ריפודים בהירים,משענות יד קדימה ואחרוה,כיסוי כרום לפס של הבאגאז,תאורה בתא כפפות,שקע 12V מאחור, בגיאה יש 4 כ"א בוודאות תמיד וחישוקי מגנזיום 15" אין הבדל באמינות.שתי רמות האבזור בשנתונים האלו הם אחרי מתיחת הפנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתוני יצרן מדברים על שיפור של חצי ק"מ לליטר בדיוק

כלומר 13 ק"מ/ליטר לעומת 12.5 ק"מ/ליטר בפוקוס דור 2 לעומת דור 1

פוקוס 2006 טרנד X תהיה עדיפה על פוקוס טרנד 2007-אבוזר הנוחות והבטיחות ב3000 שח הפרש-רק לך תמצא אחת...

(מגנזיום,הגה עור,בקרת שיוט,רדיו דיסק של סוני קורא MP3,8 לעומת 6 רמקולים,שליטה מאחורי גלגל ההגה,מזגן בקרת אקלים דיגיטלי מפוצל לעומת מזגן מכני וכמובן 6 כריות אויר לעומת 2)

אתה טועה.

החל מ-2006, כל הפוקוסים מאובזרות ב-6 כריות אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5106 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...