Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנדרובר פרילנדר 00 דיזל ידני?

tamirh
שימו לב! השרשור הזה בן 5080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים

אימי מחפשת מחליפה ללנטיכס שיש לנו כרגע.

במהלך חיפושי ניתקלתי בלנדרובר פרילנדר דיזל שנת 2000 הילוכים.

אמא נורא התלהבה מהרכב ורצתה לקנות אחד, עד שבא בן משפחה ש"מבין עניין"

והמליץ לה לקנות יונדאי או מאזדה חדשה ולישון בראש שקט:?

הוא הכניס לה לראש שהרכב הזה לא אמין בידיוק כמו הדיסקברי, ושהוא חלש ולא יסחוב בדרך לירושלים.

אני טוען שהרכב הזה אמין יותר מהדיסקברי, ושאפר לשים לו צ'יפ שמעלה את ההספק קרוב ל130 כ"ס.

שהוא יסחוב נהדר ויהיה אמין בנתאי שנשמור עליו ולא ניכנס לשטח קשה אלא רק חוף הים ושבילי קק"ל.

כאן אתם נכנסים לתמונה, אמא רוצה לשמוע חוות דעת ממביני עניין שיכולו לתת חוות דעת במספרים/שקלים.

1.האם הרכב באמת לא אמין כמו הדיסקברי?

2.האם האחזקה השוטפת שלו יקרה משמעותית מרכב פרטי?

3.מה עם ביטוח?

4.יש בארץ חלקי חילוף זמינים?

בקיצור, כל חוות דעת שאני אוכל לשמוע על הרכב תעזור

אם אפשר, שתיהיה מצורפת עם עלויות לטיפולים וכל שאר הירקות:wink:

מצטער על החפירה, ככה זה שיש דודים מביני עניין

תודה ושבוע טוב

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רמת האמינות צפויה להיות דומה, ותלויה כמובן בתחזוקה ובאופי השימוש. הרבה שימוש שטח = מעט אמינות.

2. בהחלט. אלא אם אתה משווה אותו לרכב פרטי שעלה סכום דומה במקור, ואז ההבדלים מצטמצמים - בעיקר

עלויות ביטוח ורישוי שנתי. מבחינת חלפים - התמחור של לנד רובר אינו זול.

3. לא חריג.

4. בעיקר אצל היבואנית. הפרילנדר לא היה הצלחת מכירות (בלשון המעטה), וספק אם יש חלקי חילוף תחליפיים

או משומשים בפירוקיות בתפוצה גדולה - מה שמייקר את עלויות האחזקה.

לסיכום, הפרילנדר הוא ללא ספק סוג של הרפתקה בישראל, בעיקר בגלל הנדירות. בניגוד לדיסקברי, לטעמי זו

הרפתקה שמגיעה כמעט ללא ערך מוסף של יכולת שטח מדהימה. אז חוץ מהעיצוב החביב, אני לא רואה הרבה

סיבות לבחור בפרילנדר על-פני אלטרנטיבות שגרתיות יותר.

מצד שני, כשממש מתלהבים מרכב מסוים, לפעמים לא צריך סיבות הגיוניות ומותר "להסתפק" בהרפתקה ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיזהר עם הרכב הזה,במיוחד בשנתון כזה ישן,לאח של אמא שלי היה כזה והוא נפל בפח של גי'פ ששחטו אותו לפני המכירה.האוטו היה עגלה לא מהעולם הזה,ראה יותר מוסך מכביש וההוצאות תיקונים היו שוות ערך למחיר שהוא נקנה בו.עד שהצלחנו לשכנע אותו להיפטר מהצרה הזאת.לבדוק בשבע עיניים,לראות שהרכב לא עבד קשה בשטח,כי יש כאלה שקונים ג'יפ בשביל הפוזה ויש כאלה שראו את הסלעים של רמת הגולן מקרוב מאוד כולל אגן שמן.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
אהלן חברים

אימי מחפשת מחליפה ללנטיכס שיש לנו כרגע.

במהלך חיפושי ניתקלתי בלנדרובר פרילנדר דיזל שנת 2000 הילוכים.

אמא נורא התלהבה מהרכב ורצתה לקנות אחד, עד שבא בן משפחה ש"מבין עניין"

והמליץ לה לקנות יונדאי או מאזדה חדשה ולישון בראש שקט:?

הוא הכניס לה לראש שהרכב הזה לא אמין בידיוק כמו הדיסקברי, ושהוא חלש ולא יסחוב בדרך לירושלים.

אני טוען שהרכב הזה אמין יותר מהדיסקברי, ושאפר לשים לו צ'יפ שמעלה את ההספק קרוב ל130 כ"ס.

שהוא יסחוב נהדר ויהיה אמין בנתאי שנשמור עליו ולא ניכנס לשטח קשה אלא רק חוף הים ושבילי קק"ל.

כאן אתם נכנסים לתמונה, אמא רוצה לשמוע חוות דעת ממביני עניין שיכולו לתת חוות דעת במספרים/שקלים.

1.האם הרכב באמת לא אמין כמו הדיסקברי?

2.האם האחזקה השוטפת שלו יקרה משמעותית מרכב פרטי?

3.מה עם ביטוח?

4.יש בארץ חלקי חילוף זמינים?

בקיצור, כל חוות דעת שאני אוכל לשמוע על הרכב תעזור

אם אפשר, שתיהיה מצורפת עם עלויות לטיפולים וכל שאר הירקות:wink:

מצטער על החפירה, ככה זה שיש דודים מביני עניין

תודה ושבוע טוב

1. כן

2. כן.

3. כמו כל רכב דומה.

4. כן אבל רק אצל היבואן הרשמי. קרי, 1500 שח לציריה במקום300.

בקיצור- הצדק עם הקרוב שבאמת מבין עניין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...