Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הסופרב הגיעה :)

almog12345
שימו לב! השרשור הזה בן 5181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תתחדש :!:

:-)

רכב מעולה,בחירה מצויינת.

אגב גם לנו (להורים שלי יותר נכון דגם TSI 1.8 elegance) יש סופרב חדשה,יצא לי לפני יומיים לנהוג עליו ת"א-אשדוד אני חייב לציין שהרכב מהיר מאוד ומהנה לנהיגה.

שוב תתחדש וסע בזהירות....

נשמח לראות תמונות של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אלמוג תתחדש!

גם אני קיבלתי השבוע את הסופרב שלי. חווית נהיגה מושלמת. נראה שחשבו על כל פרט. לדעתי הרכב הוא עסקה מדהימה גם למי שמחפש משפחתית גדולה. מחירו של הרכב בישראל הוא זול משמעותית כיום לעומת רכבים מקבילים לו באירופה. למשל, bmw סדרה 3 נמכרת באירופה במחיר כמעט זהה לסופרב ואילו בישראל תשלם כ-50% יותר בעבור ה-bmw, כך שזו עסקה כדאית מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג תתחדש!

גם אני קיבלתי השבוע את הסופרב שלי. חווית נהיגה מושלמת. נראה שחשבו על כל פרט. לדעתי הרכב הוא עסקה מדהימה גם למי שמחפש משפחתית גדולה. מחירו של הרכב בישראל הוא זול משמעותית כיום לעומת רכבים מקבילים לו באירופה. למשל, bmw סדרה 3 נמכרת באירופה במחיר כמעט זהה לסופרב ואילו בישראל תשלם כ-50% יותר בעבור ה-bmw, כך שזו עסקה כדאית מאוד.

הסופרב אפילו יותר יקרה פה [גרמניה]:1.8 TSI DSG ELEGANCE עולה 35K יורו.

318 אוטומטית עולה 31K יורו.

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלמוג תתחדש!

לא מדוייק.

320 (ביצועים דומים), תחת לחץ קל מאוד, תימכר (בגרסה מאובזרת) בכמקסימום 30% יותר, ועכשיו יש שוב איזה מבצע לעו"ד שעוד לא שיקללתי. האם זה שווה? זה כבר עניין של סדר עדיפויות (הנאה אחורית, מראה עדיף, תדמית שונה, מרווח מצומצם, שמירת ערך צפויה, וכו').

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ידידי, כבעלים של אחת אני יכול להגיד שמדובר ללא ספק בתמורה הטובה ביותר שאפשר לקבל תמורת השקל.

מנוע עגול שמזיז את הבהמה הזאת בצורה יוצא מהכלל ומפתח מהירות בצורה שמדהימה אותי כל פעם מחדש.

גיר שעושה עבודה נפלאה, אם כי קצת מאכזב בהילוך הראשון והשני..

תנוחת ישיבה מצויינת עם כיוונון חשמלי מלא.

יחידות תאורה מהמתקדמות בעולם, אתה תרגיש את זה בימים חורפיים בכבישים בין עירוניים, זה הופך את הנהיגה לקלה בהרבה בהשוואה לנהיגה ברכב עם תאורה רגילה.

הרכב הכי מרווח בקטגוריה, הישיבה מאחור דומה לישיבה בסלון בבית.

והכי חשוב, חנייה אוטומטית - האישה לא תדפוק לך את הרכב בעוד נסיון כושל של חנייה בין שני רכבים :oops:

בחירה מצויינת,

תתחדש ותהנה, אבי.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, בהחלט בחירה מעולה.

מנוע נהדר וגיר מבריק (גם אני נוסע יומיום עם מנוע כזה וגיר זהה בלאון).

מקווה שתגיע למפגש ביום שבת!

:)

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שבאמת מדובר באוטו מצוין. מעט מצער עיצובו החיצוני שמזכיר, לי לפחות, רכב שרד למנהיגים בגוש המזרחי, שאיננו עוד עמנו. הסופרב הקודם שגם היה אוטו נחמד נראה הרבה יותר מודרני מהנוכחי. לעומת זאת עיצובו הפנימי של הסופרב החדש הוא לעילא ולעילא. בכלל נראה שב VAG לקחו את מעצב לוח השעונים של סיאט לעצב את המרכב של הסקודה ואילו מעצב הפנים של הסופרב נלקח לעצב את הליאון החדשה מבחוץ ( ואיני מדבר על הסגנון אלא על האיכות ). חבל שלא השאירו כל אחד במקומו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, אני לא נוסע בשבת... אז אני לא אוכל להגיע למפגש, אבל אם יש אפשרות תארגנו את המפגש בשבת אצלי ליד הבית.

תבואו לירושלים...

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש את הפתיחה הכפולה בבאג'....

דבר נוסף הוא שבחרנו את פנים הרכב (מושבי עור) בצבע שחור, ולא קרם בהיר כמו 90% מהסופרבים שנמכרו.

השחור אלגנטי מאוד מאוד, וצובר פחות כתמים מאשר על הבהיר.

פנים הרכב משובח מאוד ועשוי בצורה מאוד איכותית ונעימה ויוקרתית.

ראו סרטון מצורף ;) השוו אותה למרצדס.... והיא ניצחה.

http://www.youtube.com/watch?v=yVG_PEAHrLs דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

GOLF TDI

תמונות של הרכב

אם היה לי אוגר רוסי הייתי קורא לו איגור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...