Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב הודעות באגירה מזהה ומגדיר זוחלים ועופות (מומלץ לצלם ליד אבטיח)

לנצ'יהוליסט

פוסטים מומלצים

בחודשיים האחרונים אני נתקל בציפור הזו, וכמה שניסיתי לצלם אותה לא עלה בידי כי היא עפה מאוד מהר! עושה תמרונים ממש מגניבים באוויר, ואני באמת רוצה לדעת איך קוראים לה?

הצלחתי לגנוב כמה תמונות שלה:

nun2gde21o2m.jpg

mjym2tyz2xm3.jpg

mgymm4zmznzy.jpg

jmjnmtzmgmjw.jpg

20190409_100444.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• שבועיים מאוחר יותר ...

bird.jpg

כבר חקרתי והבנתי שמדובר באנפת לילה (אפילו היה לה את הציצה - נוצה ארוכה ומרשימה שיוצאת מהראש).

אבל האם לגיטימי שהיא נמצאת על עץ ליד בריכת נוי (עם דגי זהב פשוטים) באמצע איזור משרדים, בצהרי היום?

כמו כן, היא הייתה נראית כבדה קצת במעופה (אולי אפילו קצת מתקשה), האם זה רגיל או שיכול להיות שהיא פצועה?

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יודע איך גורמים לחרק הזה לא להגיע לאיזור הבית? ממה שהבנתי מאחי הוא ממש אבל ממש מסריח .

הוא מוצא אותם בעיקר בעציצים, אבל מסתבר שהם גם נכנסו לו לבית. אשמח לדעת גם מה הסוג, תודה.

כעעכעככעכע.jpgעככעאאאעאעא.jpg

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי דמיינתי, אבל יש סיכוי שהוא גם קופץ? מסוכן?9d6f7fb4ab63e55830bdcdc7c352c993.jpg459a18ec7ba7a1c47ef9068a406bed7f.jpg

אכן, עכביש קפצן.

[ATTACH=CONFIG]518231[/ATTACH]

כבר חקרתי והבנתי שמדובר באנפת לילה (אפילו היה לה את הציצה - נוצה ארוכה ומרשימה שיוצאת מהראש).

אבל האם לגיטימי שהיא נמצאת על עץ ליד בריכת נוי (עם דגי זהב פשוטים) באמצע איזור משרדים, בצהרי היום?

כמו כן, היא הייתה נראית כבדה קצת במעופה (אולי אפילו קצת מתקשה), האם זה רגיל או שיכול להיות שהיא פצועה?

היא מצאה חיים קלים, בד"כ היא צריכה לדוג דגים ירקרקים אכופים במים עכורים, בכלל לא קל.

פה שמו לה דגי זהב במיים צלולים, זה כמו לדוג "דגים בחבית".

כמו כל ציפור גדולה, בתחילת תעופה הן נראות מאוד מגושמות.

מישהו יודע איך גורמים לחרק הזה לא להגיע לאיזור הבית? ממה שהבנתי מאחי הוא ממש אבל ממש מסריח .

הוא מוצא אותם בעיקר בעציצים, אבל מסתבר שהם גם נכנסו לו לבית. אשמח לדעת גם מה הסוג, תודה.

לא יודע סוג אבל איך אפשר למנוע מחרק להכנס הבייתה?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://news.walla.co.il/item/3233213

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באגירה מה נשמע? הרבה זמן לא דיברנו! התגעגעתי!

מי זו הנחמדה שבאה לבקר אותי? נראה שיש לה טופרים חדים למראה. לפי הזכור לי שממית היא עם ראש רחב יותר והיא בצבע ורדרד.

WhatsApp Image 2019-04-29 at 19.52.51.jpeg

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שממית בתים

Sent from my Redmi Note 6 Pro using Tapatalk

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

• תוכן חדש...