Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפה קלה

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתונים כרגע:

רדיו דיסק של פיוניר 2460-DEH

45 על 4 רמקולים

אחוריים 6X9 MACAUDIO 160W

קדמיים MAGNAT 70W

בידי מספר תוספות:

מגבר 4 ערוצים בעוצמה של 700 וואט DHD

רמקולים 6X9 של PEERLESS 400W

סט קומפוננט של PEERLESS 450W - כולל זוג וופרים 6.5 אינץ, זוג טוויטרים 1.5 אינץ וקרוסאוברים חיצוניים

רמקולים 6X9 של פיוניר 300W

את כולם כבר יש לי , זה לא החלטה של מה לקנות, זה החלטה של מה לשים ? :)

את המגבר אשים בטוח, השאלה היא:

1. האם להישאר עם ה MAC AUDIO 160W

2. האם להחליף ל PEERLESS 400W?

3. או לפיוניר 300W?

4. האם הסט קומפוננט של פירלס בכלל יתן משהו או שעדיף פשוט לא לשים ? :)

(לא אין לי אופציה לקנות אחר...)

אשמח לתשובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתונים כרגע:

רדיו דיסק של פיוניר 2460-DEH

45 על 4 רמקולים

אחוריים 6X9 MACAUDIO 160W

קדמיים MAGNAT 70W

בידי מספר תוספות:

מגבר 4 ערוצים בעוצמה של 700 וואט DHD

רמקולים 6X9 של PEERLESS 400W

סט קומפוננט של PEERLESS 450W - כולל זוג וופרים 6.5 אינץ, זוג טוויטרים 1.5 אינץ וקרוסאוברים חיצוניים

רמקולים 6X9 של פיוניר 300W

את כולם כבר יש לי , זה לא החלטה של מה לקנות, זה החלטה של מה לשים ? :)

את המגבר אשים בטוח, השאלה היא:

1. האם להישאר עם ה MAC AUDIO 160W

2. האם להחליף ל PEERLESS 400W?

3. או לפיוניר 300W?

4. האם הסט קומפוננט של פירלס בכלל יתן משהו או שעדיף פשוט לא לשים ? :)

(לא אין לי אופציה לקנות אחר...)

אשמח לתשובות

אני שמעתי את הפיוניכס, רמקולים מצויינים בשביל המדף . . . .

לשים את הקומפוננט מקדימה ואת המגנט להעביר לדלת מאחורה (או את הפירלס 400W) . . .

אני מוכן לשים כסף שיש לך מגבר של פירמיד/קליפורניה בום/רד סאונד או כל חברה לא מוכרת אחרת . . . לחבר למגבר את הקומפוננט בתיקווה שהוא לא ישרף ויוכל לעמוד בעומס וגם תחבר את הפיוניכס למגבר . . . .

בעיקרון הייתי ממליץ לפני שאתה מתחיל עם כל הבלאגן לשמוע איך כל רמקול נשמע עם מגבר ובלי מגבר ואז להחליט איפה למקם אותו, לא חייבים בניות וכל השטויות האלה, מספיק חיבור אפילו מחוץ לדלת רק בשביל לשמוע שהרמקול לא מתעוות ושאפשר לחבר אותו למגבר . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי תשים את הפיוניר במדף מאחור כמו שאמר רד רוז ומקדימה את הקומפוננט, את שני אלו תחבר למגבר ואם אתה רוצה (ויש לך מקום) תשים את ה magnet בדלת האחורית.

אין לך מה לעשות עם שאר ה 6*9 אולי תנסה למכור אותם. אין להם מקום אחר באוטו חוץ מבניות מיוחדות או במדף האחורי.

מכיוון שלא אמרת איזה אוטו יש לך קשה לייעץ לך איזה רמקולים לשים, זה מאוד תלוי בגודל החלל הפנימי ברכב

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובות הקודמות מוטעות :)

קודם כל , תחבר את המגבר שלך , DHD זה לא קליפורניה בום והמגבר אמור להיות סביר בהחלט לצרכים שלך.

מקדימה תשאיר את הסט של MAGNAT, הוא הציוד האיכותי ביותר שיש לך, הסיבה היחידה שיכולה להיות לך להוציא אותו היא אם הסט ישן ויבש כבר.

אחרי שחיברת את המגבר (2 ערוצים לרמקולים הקדמיים ושניים ל 6X9 שעל המדף) תעשה ניסוי פשוט. סע יום או יומיים עם ה Macaudio שיש לך ולאחר מכן תחליף לפיוניר וסע יום או יומיים, תראה את מי משניהם אתה יותר אוהב.

וזהו ... לגבי הפירלסים , אל תתקין.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7824 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...