Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוקטביה טורבו דיזל, משופרת ?

YUVAL B
שימו לב! השרשור הזה בן 7406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוני הנתונים ג-bmw.co.il מראים 8.2

אז למה הם כותבים נתונים לא נכונים, בייחוד שמדובר על שנייה ענקית אחת...

ומשהו שדווקא כן הפתיע זאת ה-A3 שרשום שהיא עושה 12.9 ואיפה שממדנו ל-BMW

9.8 היא עשתה 12.2!!! (לא מדידה יחידה אלא כמה מדידות לראות אם אין טעות).

איך תסבירו את זה?

אדם.

1. למה שהיבואן יכתוב נתונים טובים יותר מהאמיתיים? המממ.. תן לי לחשוב... בדקתי בשבילך. 8.2 זה הנתון לידני. קל ופשוט. (ולא מפתיע בכלל). 9.3 מתאים לאוטומט.

2. ההבדל בין 12.9 (נתוני היצרן) ו-12.2 (נתוני הלנטיס) הוא קטן ונופל תחת טווח הטעות הסטטיסטית (או במקרה שלך, הטעות הסטופרית :wink: ) - כלומר, רוב הסיכויים שלחצת על הסטופר ב-95 קמ"ש במקום ב-100, וגם אם לא - אז סבבה. 12 שניות ל-1.6 אוטומטי זה הגיוני מאוד.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

sronis את צודק שאתה אומר שהיא עושה 15 שניות למאה אבל זה עובד וזה מה שהכי מוזר,בדקנו את זה כמה פעמיים ופעמיים היא עשת 11.7 ופעם אחת 11.9 גם עם טעינו לגבי לחיצה של 95 קמ"ש זה עדיין לא 15 שניות, כנ"ל גם לגבי הסגירה הסופי שלה שעלת מעל המוצהר ב 20 קמ"ש

אולי יש קשר לזה שהיא הרמת גימור הכי טובה ?

ואני חושב שיש רק מנוע טורבו דיזל 90 כ"ס בסקודה לא ?

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכוח חסר תכלית, כל הנתונים שאתם נותנים כאן , מדברים על מצב הכי אופטימלי לבדיקת רכב ותאוצה, אתם על כביש לא ישר פלס , האספלט כאן לא כמו בחו"ל , יש רוח , סטופר (מה שמוריד את הדיוק בשניה לפחות)... כל כך מיותר לדון בעניין שלפי הנתונים הוא עושה X אבל אני מדדתי ויצא לי Y....

לבדוק, תקחו שני רכבים בעלי נתונים שונים ותבדקו ביחד (בכביש מבודד וכו'... אני לא מעודד כאן רייסים). תראו את ההבדלים ואז תחשבו על אם זה הגיוני או לא... זה עד כמה שניתן לבדוק אם הרכב בעל ביצועים יותר טובים מהנתונים, וגם זה בתנאי שהרכב אוטומט, גיר רגיל ישנם הרבה השפעות של פתיחה, חלק פותחים יותר טוב מהשני , העברות יותר טובות וכו', לכן אין אפשרות לבדוק כמו שצריך את ההבדלים אלה אם הנהגים שווים ברמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,הסקודה הוא אוטו מאוד זריז,אגב אני סגרתי איתו על 210 ועוד עם 4 אנשים באוטו.[לא לספר לאף אחד :oops: ]

בפתיחות לקחתי סיטרואן AX ספורט לא משופרת,אבל זה כבר יותר תלוי בנהג.

הסקודה אוטו מאוד זריז,למי שיודע לנצל אותו כמו שצריך,אני חושב שהנתון 0-100 לא נכון לרכב הזה,כי הוא מאיץ הרבה יותר מהר מ-15 שניות,לא מדדתי,אבל הוא הרבה יותר מהיר מ15 שניות.

גם כשנהגתי מול נהגים אחרים ומנוסים עם מכוניות מהירות בהרבה על הנייר,ההשוואה הייתה די שווה,עם לפעמים יתרון קטן של הסקודה.

לגבי העלאה של הספק המנוע ל-150 כ"ס,אני די בספק,למרות שזה מנוע של פולקסווגן,אני מאמין שאפר להעלות אותו ל-140 כ"ס..ולא יותר,מעבר לזה,כבר יצטרכו להחליף אגזוז ואולי עוד כמה דברים [אין לי מושג,לא רוצה לגעת בזה].

לסיכום,הייתי ממליץ על הרכב הזה לכל אחד,חוץ מהראות הלקויה לאחור,בגלל חלון קטן ותחת גבוה של הרכב,אין לו שדה ראייה טוב אחורה. מעבר לזה,רכב מצוין,שגם לא אוכל הרבה דלק.

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה שהיבואן יכתוב נתונים טובים יותר מהאמיתיים? המממ.. תן לי לחשוב... בדקתי בשבילך. 8.2 זה הנתון לידני. קל ופשוט. (ולא מפתיע בכלל). 9.3 מתאים לאוטומט.

2. ההבדל בין 12.9 (נתוני היצרן) ו-12.2 (נתוני הלנטיס) הוא קטן ונופל תחת טווח הטעות הסטטיסטית (או במקרה שלך, הטעות הסטופרית ) - כלומר, רוב הסיכויים שלחצת על הסטופר ב-95 קמ"ש במקום ב-100, וגם אם לא - אז סבבה. 12 שניות ל-1.6 אוטומטי זה הגיוני מאוד.

רוני

הבנתי... תודה רבה על ההסבר. בכל אופן BMW ישראל מטעה בכוונה את הצרכן שבא

ורואה את נתוני הרכב. בזמן שבארץ משווקים ומוכרים בסוכנות רק את הדגמים האוטומטים

BMW ישראל מראה את הנתונים של הגרסאות הידניות בלי בכלל להזכיר את העובדה

שבארץ המכוניות שמשווקות הן רק אוטומטיות, כלומר כפי שכבר כתבתי הטעייה מכוונת

של ציבור הקונים לדעתי.

בכל מקרה תודה על ההסבר.

אדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לנתונים יבשים ועל הכביש,לי לפחות רשום 11.9 למאה קמ"ש

לפי בדיקה פעם יצא לי 11.3 פעם 10+ פעם 12,אני חושב שזה בגלל שזה אוטמט שכל פעם מעביר קצת אחרת הילוכים וכזאת היא התוצאה..

joker אתה בכלל אל תדבר על האצות,שנוסע בקליאו במהירויות "איטיות" בשכונות" ורק לפי הצבע והתחת מספיקים לזהות איזה רכב זה. :lol:8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו גם התיבת הילוכים מעבירה עם יותר לאט יותר מהר זה אומר שהיא צריך להשתנות מקצה לקצה ב פחות 3 שניות ?

ועוד אף אחד להסברי עם זה הגיוני שהאוטו יעשה 195 ? בניגוד לכול נתון יצרן ?

יובל

נ.ב זה כבר הפך וויכוח בין חברים שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב רבותיי, קצת סדר:

האוקטביה מגיעה לארץ עם מנוע הT.D.I ועם 90 כ"ס בלבד.באירופה ישנם גרסאות דיזל נוספות.

מנוע ה90 כ"ס וה110 כ"ס של קונצרן פולסוואגן בבסיסם זהים.מנוע ה 130כ"ס עובד בטכנולוגיה מתקדמת יותר (מזרק משאבה)ולחץ הזרקת הסולר שלו גבוה למדי.כמה גבוה? הזרקה ראשונית בלחץ של 150 באר, והזרקה עקרית בלחץ של 2050 (!) באר.

אפשר להעלות את ההספק של ה90 כ"ס ליותר.

ניהול מנוע שונה, וקצת משחקים במערכת ההגדשה יעשו את העבודה, אבל מכאן ועד הגעה ל150 כ"ס - הדרך דיי ארוכה.

אני לא תומך בעובדה שגיא פרילינג יגבה רק 4000 ש"ח על הקפצת הספק מנוע היותר מחצי.ואני סקפטי לגבי העובדה שהשיפור הנ"ל לא מצריך שינויים נוספים.

מומחה גדול בתחום מנועי ה v.w ושיפורם הוא צחי מחולון.

שווה ללכת אליו ולשאול אותו לגבי הנושא.

וחוץ מזה - האוקטביה מרגישה בהחלט נמרצת הרבה יותר מהנתונים היבשים, הן בגיר רגיל והן באוטומט.

ולגבי מהירויות סופיות:

עם אוקטביה 1.6 אוט' הגעתי למצב שמד המהירות הראה על 200 קמ"ש.

אז מה? זה אומר שבאמת נסעתי 200 קמ"ש?(רמז -לא).

שמוליק.

נ.ב

כותב שורות אלה עובד אצל יבואנית סקודה במח' השירות.

ועוד שאלה קטנה:

איך גילו במוסך שלרכב מורכב צ'יפ?

ואם אפשר לדעת אם זה היה במוסך מורשה.

תודה.

bmw e21 320i (318i) 1982

1971 bmw 1800

BMW 3.0 CSI 1973

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה קטנה:

איך גילו במוסך שלרכב מורכב צ'יפ?

ואם אפשר לדעת אם זה היה במוסך מורשה.

תודה.

אי אפשר לרמות את מחשב הדיאגנוסטיקה של המוסך

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שזה קצת מיותר, אני אגיב:

יובל B - הסקודה שלכם אוטומטית? אם כן, אין מצב שרק בעזרת צ'יפ היא עושה 11 או 12 שניות למאה. פשוט אין מצב. מהירות סגירה משתנה כל כך שזה כבר בכלל לא ניתן לבדיקה (אני ראיתי 195 ברכב שאמור להגיע ל-165, אז?)

וכמובן שאין קשר לרמת הגימור.

ובנוגע לספידומטר - כולם מזייפים. זה בכוונה. כשכתוב לך 200 אתה בוודאי לא נוסע יותר מ-180-185. בכל ספידומטר יש סטייה מובנית של כ-5-10 אחוזים.

ל-a.c - כנראה היית שיכור כשסגרת איתו 210 והאצת למאה בפחות מ-15 שניות. ודי עם הקשקושים של "אני חושב שאפשר עד 140 ואח"כ אולי צריך להחליף אגזוז"

לאייסמן - לא יודע אם זה בכוונה, אולי ואולי לא. עוד לא ראיתי אתר של יבואן רכב שהוא חף מטעויות. ואפשר להזמין כל ב.מ.וו גם בידני, דרך אגב.

JEKA - אם הרכב שלך אמור לעשות 11.9 הוא לא יעשה 10+, אין שום קשר לזה שהוא אוטומט, תאמין לי.

ולסיום - s.b.m.w והג'וקר צודקים.

זהו 8)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה זיבולי שכל בת'רד אחד,

כל אחד מנסה להעלות את האגו שלו ע"י כך שהוא אומר שהוא הגיע עם האוקטביה שלו ל 9.5 שניות, והיא סטנדרטית. לנו בבית יש אוקטביה טורבו דיזל ידנית, וידידי, היא לא עושה יותר מנתוני היצרן, אז חאלאס עם כל הזיוני שכל ושלום על ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נוהג כשאני שיכור,אני בהחלט מסכים עם הטענה שהסקלה מזייפת במהירות גבוהה,מה שמד הסקאלה הראה לי היה 210,ואת זה יכולים להגיד גם 3 האנשים שהיו איתי באוטו,אין לי מה להתנצל ומה להוכיח,אני אומר את מה שאני רואה.

לגבי התיבת הילוכים,אני לא מסכים עם זה,כל הרכבים באים סטנדרטי לחלוטין,אפשר אולי לשחק עם זה אחר כך,אבל אני חושב שכולם באים אותו הדבר.

ו-רוני: כשאני אומר משהו אני מתכוון אליו,אני לא מדבר באוויר!

If you can’t see the Bright side of life , Polish the Dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למר שגב אני לא יודע מה אתה יודע אבל זה עובדה בשטח ובגלל זה אני מעלה את זה פה בפורום לפי שעליתי לאוטו ידעתי את הנותנים יצרן שלו ולא ציפיתי לאוטו עם ביצועים אבל אחרי שנסעתי בה ואחרי מדידה הנתונים הראו בצועים שונים לחלוטין

יובל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למר שגב אני לא יודע מה אתה יודע אבל זה עובדה בשטח ובגלל זה אני מעלה את זה פה בפורום לפי שעליתי לאוטו ידעתי את הנותנים יצרן שלו ולא ציפיתי לאוטו עם ביצועים אבל אחרי שנסעתי בה ואחרי מדידה הנתונים הראו בצועים שונים לחלוטין

יובל

ואני בטוח שמהמדידות מאוד מדוייקות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...