Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזראטי בישראל?

liavar1
שימו לב! השרשור הזה בן 5412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יום שישי הייתי בנמל בת"א וכשיצאתי מהחניה ראיתי איזה יגואר כזאת חונה בחניון עם הפנים החוצה.

התקרבתי ופתאום אני רואה על הגריל הענק מלפנים את הסמל של מזראטי! העיניים שלי נפתחו ככה :shock:

והלסת שלי נפלה ככה jawdrop.gif

אני כמעט בטוח שזאת הייתה הקוואדרופורטה. היא הייתה יפייפיה בצבע סגול חציל. פשוט מושלמת..

הבעיה היא שעברתי כל כך מהר שלא הספקתי לצלם אפילו..

מה שכן, הלוחית זיהוי הייתה לבנה אבל לא לבנה של CC או CD סתם לבנה עם מספרים ואותיות.. בסיבות ה6 תווים.

מישהו גם חזה במראה המופלא הזה? :roll:

Opel Astra Hatcback 1.6 16v 1996

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עד שאני לא רואה אני לא מאמין.

למרות שכנראה היא של איזה תייר.

ואתה בטוח שראית את זה?

qsportgt06_011600_w800.jpg

qsportgt06_031600_w800.jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי אמר לי שהוא גם ראה אותהףהוא גם לא היה בטוח בהתחלה מה זה אבל כשראה את הסמל המטורף הזה באמצע הגריל הענק הוא היה בטוח שזאת מזארטי (גם הוא אמר שהיא ללא מס' ישראלי) אבל הוא אמר שהיא בצבע שחור אבל זה היה בלילה אז הוא בטח לא ראה טוב.

ד"א לא האמנתי לו כי ישר חשבתי שאין מצב שאף אחד לא פירסם תצפית והוא בטח סתם מז**ן בשכל,אבל עכשיו יש מצב שבאמת יש מזראטי בארץ(בטח לזמן מוגבל אבל עדיין...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערב ט' באב, יום רביעי בשעה 19:00 לערך, ראיתי את הרכב המדובר נוסע על כביש החוף לכיוון דרום באיזור מחלף שמריהו.

לא הספקתי לראות את המספר.

לפני שנתיים בצומת לב המפרץ בחיפה, ראיתי (וצילמתי) קוואטרופורטה לבנה לצד M5 שחורה בעלות מספר זר דומה. לצערי הסלולרי (והתמונות) נגנבו יומיים אח"כ מבלי שהספקתי להעבירם למחשב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי
כולה קוואטרופורטה.

מה התלהבות כאילו ראיתם MC12?

אני בטוח שלא ראיתה אחת מולך.

אני ראיתי פעמיים רוואטרופורטי

אחת בברצלונה ופעם בסיני,אוטו רחב יפהפה פשוט מדהים ביופיו ואיזה רעש מדהים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שאני לא רואה אני לא מאמין.

למרות שכנראה היא של איזה תייר.

ואתה בטוח שראית את זה?

qsportgt06_011600_w800.jpg

את זה בטוח ראיתי

כי היא חנתה וראיתי רק את הפרונט

ואת הגריל הענק והסמל העצום..

והנה יש כמה עדים..

יש! לא חלמתי :lol:

Opel Astra Hatcback 1.6 16v 1996

8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייבוריט,

ראטית רוח רפאים שנקראת קוואטרופורטה MK4

data.jpg

לבנה עם מספר רישוי איטלקי, נמצאת בארץ כבר איזה 15 שנה.

כל פעם צצה במקום אחר ונעלמת לכמה שנים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי זה מה שראיתם: http://i650.photobucket.com/albums/uu226/AVobak/IMG_1300-1.jpg

שזה ג'אג

מדברים איתך על הסמל הענק של מזארטי, ואתה מביא לנו יגואר עם סמל שלא רואים גם ממטר :|

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שלא ראיתה אחת מולך.

אני ראיתי פעמיים רוואטרופורטי

אחת בברצלונה ופעם בסיני,אוטו רחב יפהפה פשוט מדהים ביופיו ואיזה רעש מדהים

ראיתי וגם יותר מזה. 8)

לא מבין קטע של מזראטי סדאן.

4200GT זה כבר סיפור אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שלא הייתי צריך להחנות בנמל, אפילו לא לדקה אחת... :roll:

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5412 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...