Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניתי רנו מגאן, האם לפנות למוסך רנו/ניסאן מורשה או מוסך לא מורשה וזול?

CarsOpinion
שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לידיעה, בעלי מקצוע אצלינו בפורום לא חייבים לציין אם מקום עבודתם, אם הם עושים זאת בכל זאת, אז לרוב זה נעשה במסגרת פרסום מוסדר באישור בעלי האתר או שאנחנו "מסמנים" אותם "כבעלי מקצוע מומחים" בפרטי הזיהוי שלהם תחת שם המשתמש וסמלון (הם גם זוכים לשם משתמש בצבע יחודי).

היה ברור כבר מהתגובות הראשונות של משה בן דוד במה הוא עובד ובמה הוא מתמחה אז אין צורך להיתמם בעניין או להציק לו.

בכלל, הייחוד של הפורום הזה הוא כמות בעלי המקצוע המעולים שמגיבים ועונים לגולשים, ואין לזה תקדים בשום פורום רכב אחר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד רציתי לטפל ברכב שלי רק במורשה, בהכל!.

אבל,

אחרי שקיבלתי הצעת מחיר לטיפול קטן לקנגו DCI (ללא החלפת פילטר סולר) של 1000 ש"ח, במקום 500 במוסך אחר,

אחרי שראיתי שפילטר סולר מקורי, שמחירו 380 ש"ח דרך מוסך רגיל, במורשה עולה יותר מ 700.

ולקינוח,

משהו שמאוד קרוב להתמחות של משה בן דוד - מעבה של המזגן (אדוני, בטח כבר נתקלת בכמה קנגו 2007 , כי אני , בלי להיות עובד מוסך רנו , נתקלתי באותה המחלה בכמה רכבים זהים לשלי- בריחת גז מהמעבה אחרי שנתיים על הכביש), שבמורשה רצו ממני 4000 ש"ח - יותר מכפול ממוסך שמתמחה במזגנים,

פשוט הרמתי ידיים.

ואני לא מדבר על עלות שעתון העבודה - עם זה יכולתי לחיות ולהסכים לשלם . על מקצועיות צריך לשלם!!!

אין לי גם ספק, שבמוסכי חברה העבודה היא ברמה גבוהה, לפחות בחלק מהם.

אבל לכל דבר יש גבול, גם אם מוסכי חברה חושבים שהחלפים, שהם מוכרים, עשויים מזהב.

לפעמים, ההבדלים בטיפולים שגרתיים הם יותר מ 200 ש"ח (לא שצריך לזלזל גם בסכום הזה).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מעבה מזגן אתה צודק ראיתי לא מעט כאלה וזה מגיע ל4000 שח אבל פה ניתן לשים חליפי שזה מוזיל את המחיר ב50 אחוז ולא פוגע ביעילות של מערכת המיזוג ,יתן דוגמה לרכב שטיפל במוסך לא מורשה רנו ובמקום לתקן את הרכב ניגרם נזק גדול יותר, הגיע אליי לקוח אם קנגו מאוורר מנוע לא פועל,לאחר בדיקה נימצע מחשב הזרקה תקול,ברכב זה המחשב מפעיל מאוורר,נימצא ממסר הפעלה של המאוורר חליפי,ההבדל הקטן\גדול הוא שבממסר המקורי יש דיודה להגנה על המחשב מספייק שנוצר בממסר לאחר הפסקת פעולת המאוורר ובממסר חליפי אין ,לאחר שיחה אם הלקוח הרכב ניבדק שבוע קודם עי חשמלאי ונימצא ממסר מאוורר לא תקין והוחלף,הנזק יכל להשאר ממסר אם לא היו מחליפי אותו לחליפי, אני לא חושב שהנזק נעשה בזדון אלה בחוסר ידע לכן אני אומר שוב אם יש מישהו שמטפל לך ברכב ויודע מה הוא עושה זה בסדר אם שמת חלק חליפי ואין בעיות זה גם בסדר כולם צריכים להתפרנס, ולגבי הסימון שלי,האתר מנוהל בצורה מסודרת אם המנהלים חושבים שיש לסמן אותי אין לי בעיה אם זה,בכל מקרה אני מאוד נהנה מהאתר הזה שהוא מעשה מבורך והמשיך לנסות לעזור גם בעתיד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במוסך, שאינו מוסך מורשה רנו, אפשר להזמין חלפים מקוריים.

ואולי תופתע לשמוע - במחירים הרבה יותר נמוכים, ממה שמוסכי חברה דורשים עליהם.

מנסיוני.

אני בספק, ההנחות שמקבל מוסך מורשה לחלפים יותר גבוהות ממוסך כללי כך שהסברה היחידה היא שהמוסך ביצע לטובת הלקוח טעות בתימחור או שפשוט לא הרכיב חלק מקורי ולידיעתך גם מוסך מורשה יכול ומציע לפעמים חלקים תחליפיים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תפנה למוסך מורשה תלוי בסוג התקלה ואם באפשרותך גם בטיפולים עדיף \. בשנה הזאת המגאן עדינה מידי אבל מאז חל שיפור כדי לישתדל לשים חלקים מקורים גם את זה לא מוסך מורשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אצטרף כאן לטענות בנוגע לתמחור שערורייתי במוסכי רנו (למרות שכבר כתבתי זאת במקום אחר, ומבלי לגרוע מהשבחים לשירות הטוב):

17 ש"ח לכל אום ניילוק שהוחלף (פעם ראשונה שאני נתקל בחיוב לדברים כאלו, טוב שלא חייבו אותי על שייבות...)

50 ומשהו ש"ח לאומים גדולים לנאבות

350 ש"ח לגומיית ציריה

והבומבה: 180 ש"ח לגומיית תליה אחורית של האגזוז.

בנוגע לשאלה של פותח השרשור - תירשם באתר של רנו, ותקבל הביתה קופון שנותן הנחה של 500 ש"ח בערך בטיפול הראשון, ואז טיפול אחד לפחות אפשר לעשות אצלהם במחיר סביר.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו בהרבה דברים - דרך האמצע היא הכי טובה. בשנים האחרונות טפלתי בסניק שלי גם במורשים וגם אצל לא מורשים - אבל מקצוענים ברמות. יש חלקים שאפשר להשתמש בחליפיים ויש שלא. קמצ מחשבה, קצת התייעצות - ויש פתרון מתי לפה ומתי לשם.

את הטיימינג החלפתי אצל בני ל שלנו בפורום - שהביא קיט רנו מקורי ובמחיר ש... כדאי. מאוד. מה שהוא יעשה לסניק שלי אם אני אכתב יותר מזה...

ולמשה - אני מעריך את העצות והתגובות שלך. יופי שאתה פה.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5438 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...