Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בית משפט לתעבורה בנצרת 100% הרשעה

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טל, הסברתי כבר אבל עבורך אני מוכן להסביר שוב בשמחה.

אנשי פרקליטות שרוצים לשמור על 100% הצלחה ניגשים למשפט וברגע שהם רואים שהתיק מתפורר להם בין הידיים הם לא ממשיכים עד להפסד הצפוי אלא מבטלים לחלוטין את התיק כנגד הנאשם, כאילו לא היה מעולם ובצורה כזאת, הם לא מפסידים במשפט ו"מקלקלים" את הסטטיסטיקה שלהם.התיק נגוז כאילו לא היה מעולם.

זאת פרקטיקה נפוצה בפרקליטות ולא משהוא שהרגע המצאתי או שאני משער שהוא ככה.

עם כל עורכי הדין המוצלחים שמתמחים בתעבורה, נראה לך שאף אחד מהם לא מצליח לעולם לזכות אף לקוח שלו? :shock:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צירוף של כל השוטרים בנצרת ביחד עם כל התובעים בנצרת ביחד עם כל התובעים בנצרת ביחד עם הפרקליטות בנצרת מפברקים האשמות נגד כל הנהגים בנצרת ?

מה התוצאות בארכאות ערעור על ה-100% הרשעות בנצרת ? מחוזי,עליון,בג"צ, מערכת הבקרה על שופטים,תלונות על שופטים בלשכה ? גם הם כולם החליטו להעביר את נצרת להוטנטוטלאנד ?

לי יותר נראה שיש בנצרת שופט/ים con coglioni cosi שלא נותנים לבולשיט לנצח. מהסוג שבנאפולי נרצחים ע"י חבורות הזבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טל, הסברתי כבר אבל עבורך אני מוכן להסביר שוב בשמחה.

אנשי פרקליטות שרוצים לשמור על 100% הצלחה ניגשים למשפט וברגע שהם רואים שהתיק מתפורר להם בין הידיים הם לא ממשיכים עד להפסד הצפוי אלא מבטלים לחלוטין את התיק כנגד הנאשם, כאילו לא היה מעולם ובצורה כזאת, הם לא מפסידים במשפט ו"מקלקלים" את הסטטיסטיקה שלהם.התיק נגוז כאילו לא היה מעולם.

זאת פרקטיקה נפוצה בפרקליטות ולא משהוא שהרגע המצאתי או שאני משער שהוא ככה.

עם כל עורכי הדין המוצלחים שמתמחים בתעבורה, נראה לך שאף אחד מהם לא מצליח לעולם לזכות אף לקוח שלו? :shock:

זה בגלל שאנשים לא נוהגים לתבוע את המדינה על הוצאות בית משפט, הפסד ימי עבודה, ועוגמת נפש.

אילו היו דורשים מבית המשפט את אלו, ייתכן והמשפט היה מתנהל עד הזיכוי בכדי שהשופט יוכל להעניק את הפיצוי לאלו החפים מפשע.

העניין הוא שבמדינה בה אין לאזרח הרבה אמון בשילטון, בבית המשפט ובמשטרה, אף אחד לא מוכן לקחת את הסיכון וכולם מעדיפים לקחת את ביטול המשפט בשתי ידיים ולהיעלם.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מספר סיבות אפשריות לתופעה

1. בית המשפט לא מזכה נהגים מתוך עיקרון- ודאי שיש פה אי צדק מוחלט הפוגע בכולם.

2. התובע מזניח תיקים שבספק- אפילו ברפואה, 17% מתוך ניתוחי אפנדציט צריכים להיות "שווא" כדי למנוע מצב של אי הסרת התוספתן מקרה אמת. גם במשפט, צריכים להעלות לדין כמות של זכאים, כדי למנוע מצב של רשע הנהנה מזיכוי ללא משפט.

3. 100% מהנהגים שמוזמנים לדין הם אשמים- יכול להיות, לא סביר.

כך או אחרת, מצבנו לא מזהיר.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה ההרשע בכל התיקים של ברירת משפט זה דבר חמור מאוד. אני אף פעם לא הייתי בבית המשפט בנצרת, אבל בבתי המשפט האחרים דווקא ראיתי לא מעט מקרים של זיכוים בתיקים כאלה. בין הדיוני ההוכחות הארוכים בנושא מכשיר הינשוף בא הנהג עם קנס של איזה 250 ש"ח על אי-איתות או חניה וכו, עד תביעה לא מתייצב - זיכוי. הנהג מציג לבית המשפט צילומים ומשכנע את כב' השופט - זיכוי. כל ההליך לוקח בין דקה ל-5 דקות וחוזרים לדיוני ההוכחות הארוכים.

פעם ראיתי באולמו של כב' השופט נהרי בת"א נהג טוסטוס כי בן 50 עם קנס של 500 ש"ח וזה סיפר על מעלליו של שוטר שהעליב והכריח אותו לעמוד בגשם כי 10 דקות עד שרשם את דו"ח ביושבו בניידת והתבדח שם עם חבריו. כב' השופט זיכה את הנהג וגם נתן הרצאה לשוטר איך צריך להיתנג לאזרח. אבל כנראה ישנם האולמות שפשוט לא כדאי להגיע אלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5542 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...