Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

BMW סדרה 1

sony2003
שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שנברתי רבות בנבכי האינטרנט הגעתי למסקנה...אני לא רוצה את הBMW סופית בגלל אותה חווית נסיעה שהזכרתי (נסיעה קופצנית ממש הרגשתי כל סדק בכביש בחוליות הגב שלי ולא הרשתי את ה150 כוחות סוס שמוחבאים בתוך המנוע) הליקוים האלה צויינו בכמה סיקורים שקראתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה MX-5 היא בקטגוריה שונה לחלוטין,

הסדרה-1 קופצנית כי כך בנויות מכוניות עם אחיזת כביש טובה, כמו שכתבו לך, ה BMW מתנהגת יותר טוב על הכביש והאודי יותר מאובזרת ונותנת קצת יותר מנוע עבור הכסף.

הבחירה כאן לא קלה ותלויה בהעדפה אישית, תעשה נסיעת מבחן ותראה מה מתאים לך יותר.

האלפא 147 שנת 2002 נכנסת בחצי מהתקציב שלך, ל V5 של פולקסוגן יצא שם של מנוע "עייף" (אני אישית לא מכיר), V6 כמעט ואין בנמצא, VR6 הן ישנות יותר ושחוטות.

היתרון ב BMW שאפשר למצוא אחת שמורה מאוד כי לרוב הן לא נרכשו חדשות ע"י צעירים (כמו אודי למשל)

וואחד שטות רשמת או העתקת.

מכונית עם אחיזת כביש טובה , תשאף תמיד למגע ממושך ככל האפשר עם הכביש.

מכונית קופצנית לא תבטיח אחיזת כביש , להיפך .

לב.מ.וו סידרה 1 אאל"ט יש הגה חשמלי , אם כבר בוחרים במכונית ספורטיבית הייתי ממליץ על סדרה 3 לפחות שם ב.מ.וו נזהרו

לא לקלקל יותר מידי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כוכבת החדשה בקבוצה 4 - טויוטה אוונסיס החדשה. נדמה כי מדובר באחד הרכבים האיכותיים אשר היבואן הכניס אל תוך קבוצתו בחריקת שיניים.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000418306&fid=3220

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...