Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ניתן להדק כיסוי הגה אל גלגל ההגה עצמו?

stio

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול בערב חזרתי מנסיעה מחיפה, באחת הכיכרות כאשר סובבתי את ההגה גיליתי שהכיסוי מסתובב על ריק וההגה לא, כמעט איבדתי שליטה אך לבסוף בזריזות לחצתי על הבלם ובמקביל תפסתי בהגה עצמו (באיזור הצופר) ובכך יישרתי את הרכב.

מדובר במחדל בטיחותי חמור ובסכנת נפשות של ממש. הכיסוי הגה הזה דיי חדש, במצב מצויין וממש יפה ומוסיף הרבה, לכן אני לא מעוניין בהחלפתו. האם אתם מכירים דרכים על מנת להדק את הכיסוי להגה כדי להימנע מדבר כזה בעתיד?

אשמח לשמוע עצות.

תודה מראש,

גיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו גם אני מאוד אהבתי כיסויי הגה, עד שקונדסון הסביר לי שיכול לקרות מה שקרה אצלך בפועל.

מאז אני לא ישים יותר שום כיסוי הגה וממליץ לך גם להוריד את הכיסוי לפני שקרה אסון.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך להוריד לגמרי. במיוחד שאצלך אין הגה כוח, תמיד יהיה סיכון שהכיסוי יחליק.

אני יודע שההגה באונו דק ולא נוח לאחיזה, תשקול החלפת הגה לכזה יותר שמן.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו היו כיסויי הגה שהיו מתהדקים עם מעין חוט משלהם שהיה נכרך סביבם לכל היקפם. הכיסויים האלה היו היחידים שהיית בטוח במאה אחוזים, אם כרכת אותם נכון, שלא יחליקו. כל היתר - להוריד, ויפה שעה אחת קודם.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תלוי גם בהגה עצמו. ככל שההגה עצמו יהיה חלק יותר, הסיכוי שהכיסוי יחליק הוא גבוה יותר. אני יכול להגיד לכם באופן אישי שאצלי הכיסוי לא מחליק גם אם אני מסובב את ההגה בצורה הכי קיצונית שיש. אם הייתי מגלה אחרת, לא הייתי נשאר במצב שמסכן את הנסיעה.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלגל ההגה באונו 70 עשוי מחומר רך ונעים יחסית למגע, אם הוא לא נישחק כליל.

ממליץ על הכיסוי שיש לו חוט שמיתלפף, ואם לא אז להישאר עם גלגל ההגה המקורי.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים עם פן חרפי.

אצלי למשל הכיסוי לא מחליק (ובאמת שזה הדבר הראשון שבדקתי כששמתי אותו) ואני אישית כבר לא יכול בלי - חייב הגה צ'אנקי.

בכל מקרה - נסה למצוא כיסו דומה בקוטר קטן יותר, או לחילופין תעבור לכיסוי של הנהגי מוניות (המתלפף).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי כיסוי הגה מעולה של הדר רוזן, הדוק בטירוף - ממש בקושי הלבשתי אותו על ההגה.

אין שום סיכוי שאני אחליף אותו למשהו שהוא לא אותו דבר בדיוק. הוא כבר שנה אצלי ולא עושה סימני שחיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי כיסוי הגה מעולה של הדר רוזן, הדוק בטירוף - ממש בקושי הלבשתי אותו על ההגה.

גם אצלי היה כיסוי דומה באלפא 164 שלי. לקח לי ממש הרבה זמן להלביש אותו והוא ישב צמוד מאוד. אחרי שקיבלתי כאן בפורום המלצה להוריד אותו, היתפלאתי עד כמה קל הוא יורד! החומר נמתח. קח את זה לתשומת לב.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוריד את הכיסוי הגה הזה הוא לא בטיחותי, בעצם שום כיסוי לא בטיחותי אבל יש כיסויים טובים שניצמדים חזק.

אני קניתי כיסוי הגה דמוי עור שהוא ניכנס ממש ממש בכוח על ההגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסבירו לי למה זה טוב בכלל?

אני חושב שזה נראה זוועה, ולא רק זה- יש סיכוי לא קטן לעשות תאונה בגלל השטות הזאת.

ההגה המקורי באונו (לפחות שלי) קשיח ונוח, לא דק מדיי, בדיוק כמו שצריך. שקניתי את האוטו עשיתי סיבוב עם כיסוי וזה היה מציק לגמריי כי הוא היה עשוי מבד נגד הזעה או משהו כזה שגירד בידיים והסתובב לכיוון הדשבורד מתי שהחזקתי חזק קצת...

וstio עוד דבר שאני עשיתי אצלי ואני ממליץ: לא לשים את הכיסויים על המשענות ראש, הם מתוכננים למשענות רגילות עם ריפוד, במשענת פלסטיק של האונו הם נראים כמו איזה שקית נפולה..חח

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית נתקלתי בתופעה הזו בכיסוי שהיה על הרכב כשרכשתי אותו.

באותו רגע שנתקלתי בזה הכיסוי ירד, לא יודע איך נסע ככה הנהג הקודם.

בכל מקרה - אני נוהג להחליף כיסויים אחת לחצי שנה, גג שנה. אני לא מאמין שאני אתקל בתופעה הזו.

לדעתי הכיסוי מאוד מוסיף למראה של ההגה, לאחיזה שלי בו - ויש בו גם בליטות שעוזרות לי להפיג תחושה של "חוסר תחושה" בזמן נהיגה ממושכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...