Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת מסרק הגה בפיאסטה

avi_shava
שימו לב! השרשור הזה בן 7483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי,

בימים האחרונים, למרות שאני לא נוסע הרבה (בסיס סגור), הרגשתי שההגה לא חוזר בצורה חלקה אחרי פניה שמאלה בעיקר. לפעמים, אני ממש צריך לעזור לו לחזור. בדקתי לחץ אויר בצמיגים, מלאתי שיהיה בצורה מדויקת אותו דבר, ולא השתנה.

אמרו לי שהבעיה היא ככה"נ כיוון פרונט, אז הלכתי למכון קומפיוטר ליין באיזור המוסכים של ב"ב. שם אמרו לי שמסרק ההגה שלי גמור, וצריך להחליף אותו, בעלות של 1150 ש"ח שכוללת:

מסרק הגה חדש

התקנה

העברת תפוחים

כיוון פרונט

מע"מ.

ביררתי מחירים במוסך שאני מטפל בו בד"כ , והוא הציע לי אותו דבר ב800 ש"ח, עם מסרק הגה משופץ, אחריות לשנה עליו, והוא אמר שהוא ממליץ משופץ מהניסיון שלו.

מה דעתכם על המחירים? ללכת על משופץ או חדש? הרכב הוא פיאסטה 97 youth (אין הגה כח).

תודה...

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.אם בכוונתך להחזיק את האוטו עוד תקופה ארוכה - קנה מסרק הגה חדש.

2. אם אתה כבר מחליף את המסרק, בדוק את האפשרות להשתלת הגה כח, זה יכול לעלות עוד כמה מאות שקלים ולשפר איכות החיים שלך עם הרכב - פלאים.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מניסיון, אם השיפוץ בוצע במקום אמין ומקצועי אז אין הבדל ממשי בין חדש למשופץ חוץ מהמחיר...

לדעתי תוכל למצוא הגה משופץ בפחות מ 800 ש"ח.

בקשר להסבה להגה כוח, אז זה עולה הרבה יותר מכמה מאות שקלים.

השאלה היא כמה זמן בדעתך להחזיק ברכב ואם משתלם לך להשקיע.

אריאל

יונדאי ix35 + i10 שנת 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שניתנת אחריות לשנה, ואני סומך על המוסך שלי, אני אלך על זה אני מניח...

ה800 כוללים את ההגה, הרכבה, וכיוון פרונט, ומע"מ... זה עדיין יקר?

בקשר להגה כוח - אני לא מהמפונקים. לפני הפיאסטה, היה לי סמוראי... ככה שיחסית אליו, יש לי עכשיו הגה כוח :-)

תודה...

אבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שניתנת אחריות לשנה, ואני סומך על המוסך שלי, אני אלך על זה אני מניח...

ה800 כוללים את ההגה, הרכבה, וכיוון פרונט, ומע"מ... זה עדיין יקר?

בקשר להגה כוח - אני לא מהמפונקים. לפני הפיאסטה, היה לי סמוראי... ככה שיחסית אליו, יש לי עכשיו הגה כוח :-)

תודה...

אבי

זה לא ממש יקר, אבל לדעתי תוכל למצוא את זה בקצת פחות.

אני החלפתי לא מזמן מסרק ב 309 וזה עלה קצת יותר מ 500 ש"ח.

ברור שאין מה להשוות בין שני הרכבים האלה וגם לעובדה שאתה מכיר וסומך על המכונאי שלך יש משקל לא קטן, לדעתי תנסה להוריד לו קצת וסגור עניין.

בהצלחה

אריאל

יונדאי ix35 + i10 שנת 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7483 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...