Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוות דעת על סיטרואן ZX.

CartMan2oo5
שימו לב! השרשור הזה בן 5844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה זה לא שותה דלק?

דרך אגב אם לא שמת לב אני דווקא מאוד אוהב zx ומנוע 2.0 שותה דלק,למירב ידעתי.

יכול להיות שאני טועה ומבלבל אם המנוע 1.9 בנזין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הוולקן לא שתיינית צריכת דלק של בערך 10ק"מ/לליטר.

בנוסף הרבה דברים טובים אפשר לומר על ה ZX אבל אף אחת מהגרסאות אינה ממש מהירה בטח לא אחרי לפחות 10 שנים

אכזריות יותר או פחות על כבישי הארץ.

נ.ב: רכשתי היום ZX 1.4 שנת 97 במחיר "שערורייתי" עבור רכב כזה נוח ובמצב מכני טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שהארתם את עיני, לא ידעתי שהוולקן צורכת 1:10 אך כעת אני יודע ולכן תודה.

יש zx 1.4 אם ח"ח,ה"כ וכו'... למעשה ראיתי אחת אפילו אם גג נפתח (לא יודע אם המקור הוא המפעל או שהוא עשה זאת אישית). יש דגמים כאלו אבל הם מעט יותר נדירים והם לא נקראים "רפלקס" (זה לפי משאני יודע).

את האמת הרפלקס שירתה אותי נאמנה וכך גם את אבי (שהיתה לו גם אחת) ועד היום שנינו נזכרים אם זכרונות טובים על הרכב הזה (כיום יש לי קסנטיה אבל אני עדיין נזכר בגעגוע ב zx).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי לוי יצחק רמת הגימור הנ"ל יובאה רק בשנת 97 (אין לי מושג אם זה נכון או שיש אותה בעוד שנתונים )

לא בדיוק יודע מה מיוחד ברמת הגימור הנ"ל - ח"ח קדמיים,נ"מ וצבע ירוק מטאלי שלא יצא לי לראות הרבה

ב ZX אבל לא נראה לי שזה קשור לרמת הגימור, מה גם שאחרי 11 שנה בשמש הישראלית לא נשאר ממנו הרבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה שהארתם את עיני, לא ידעתי שהוולקן צורכת 1:10 אך כעת אני יודע ולכן תודה.

וולקן צורכת 1 ל 10 אולי בנסיעה משולבת בינעירונית ברובה!

בגוש דן, בפקקים צריכת הדלק תהיה 1 ל 8 עד 1 ל 9 וזה רק מניסיון של יותר מ5 שנים על 1.9 + 2.0.

מדובר על וולקן ידנית. המצב באוטומטיות גרוע יותר.

אם הנסיעה עירונית ברובה, 1.4 תהיה חסכונית בצורה משמעותית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי היום ל7 אנשים מיד2 לגבי הZX שהם מכרו, ועל הדרך שאלתי לגבי צריכת הדלק של דגם ה1400, שנתונים 94-97.

6 מתוך 7 דיברו איתי על צריכה ממוצעת של 14-15, אחד מהם דיבר על צריכה של 11-13.

שמחתי לשמוע :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

יש לנו סיטרואן ZX 1.4 במשפחה משנת 1995. ועד היום לא החלפנו כלום במנוע ! אתם קולטים?! כמעט 13 שנה והרכב נראה, נוסע ומרגיש כמו חדש, מה חדש?! יותר טוב מטויוטה קורולה החדשה. זה שלסיטרואן היה פעם רכב שפגע באמינות זה לא אומר שכל דגמי החברה יהיו בלתי אמינים.

סיטרואן - שיא הנוחות !

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5844 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...