Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נגנב!! רכב אספנות נגנב!!

V8_וחצי
שימו לב! השרשור הזה בן 4270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מספר מודעה 743831

לא מופיע באתר של לוח פוקוס בגלל שהמודעה נמצאת בקטגוריה "שונות".

אגב, אפילו שהתמונה קטנה באמת יש דימיון גדול.

הצעה שלי, אם משהו מתכנן לבדוק את העניין מקרוב, אל תתקשרו ותשאלו על האוטו כי במקרה וזה הרכב הזה אולי ימהרו להסתיר אותו, כדאי להתקשר ולהגיד משהו בסגנון: "איפה אתם נמצאים אני רוצה לגרור אליכם איזה רכב ישן" ואז לבוא בהפתעה.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרכב בתמונה הוא כתום, ואני אישית ראיתי את אותה התמונה במודעה כבר לפחות חודשיים.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בלוח פוקוס של שבת אחרונה

יש מודעה קונה ברזל מצולמת משאית עם כמה רכבים וגם BMW

כזו באותו צבע על המשאית שהמנוף הרים אותה שווה בדיקה

זה מס' הנייד של הבנאדם שקונה ברזל ומצולמת המשאית שלו עם BMW ישנה כתומה מונחת על סיטרואן BX ורנו 19

0505363688

לפי המודעה כנראה שהוא מאיזור הצפון.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצהההה

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלילה שבין ה-18 ל-19 בפברואר נגנבה מרצדס 250SE קופה בצבע זהב עם גג שחור. מס' רישוי 410-102.

הרכב נגנב ברמת-גן, וככל הידוע לא הועבר לשטחים, כך שיש סיכוי שנמצא עדיין בתחומי הארץ.

החברים מתבקשים לפקוח עין ובמידה ויש מידע כלשהו להתקשר לבעל הרכב, דורי רגב, במס' טלפון 054-4333577.

147 small  .jpg

161 small  .jpg

174small  .jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

נגנבה לפני כמה שעות מירושלים MGB שנת 72 מאוד מיוחדת שחורה עם שני פסים אדומים ספוילר קדמי מיוחד גנטים סילקים וכ ראו תמונות אין הרבה MGB בארץ וכולם מוכרות אנה עיזרו לי דובי 054-2322212

תמונה017.jpg

תמונה019.jpg

תמונה024.jpg

תמונה013.jpg

תמונה021.jpg

תמונה027.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הבאת אותו מחו"ל, וכבר גנבו לך אותו, בני ז^^ת!:evil::?:x

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפצתי ברשימת המייל שלי ובפייס , בתקוה שזה יעזור.

סעו בזהירות, כדי שנשוב וניפגש

:roll:

סאאב ל(ה)נשמה.

פונטו פונטו פונטו ....צריך להכביר מילים ? :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • 5 חודשים מאוחר יותר...

נגנבה מכוניתו של אבידור רגב: מכונית מרצדס SE250 קופה, בצבע זה. בליל ה18.2.08 של בעל הרכב אבידור רגב (אבי)

אומנם טיפה באיחור, אך החיפושים מיד לאחר האירוע לא הניבו תוצאות. ומתוך תקווה שהמכונית אינה בשטחים, החלטנו לערוך חיפוש מחדש, בתקווה שמישהו ישים לב אל האוטו.

תמונה של האוטו וכתבה בוואלה:

http://cars.walla.co.il/?w=//1255839

422152-5.jpg

אני רואה שפורסם כמה הודעות למעלה, אך אני רוצה לעורר את החיפוש מחדש. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
יש לי שאלה ? סליחה על הבורות . אבל למה אנשים גונבים את הרכבים האלה ? ומי גונב אותם ?מה הוא עושה איתם ?איך לא תופסים אותם ?

זה כמו לשאול למה יש רוע בעולם, הכל עניין של היצע וביקוש!

יש מי שהולך ללמוד ולהרויח כסף בדרך הישר ויש מי שהולך לשדוד בנק... למה? כי זה קל והקטע המוסרי או עניין הענישה לא מעניינים אותו.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה ? סליחה על הבורות . אבל למה אנשים גונבים את הרכבים האלה ? ומי גונב אותם ?מה הוא עושה איתם ?איך לא תופסים אותם ?

בארץ באמת אין מה לעשות עם רכב אספנות גנוב חוץ מחלקים.

בשטחים זה כבר סיפור אחד... 5000 ש"ח ואתה יכול להזמין כל רכב אספנות שנמצא בישראל. ד"א גם שם מחכים להורדת שיעור המכס בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעה, בשבוע שעבר באחד הלילות בוצע ניסיון לגנוב רנו 4 בחיפה.

חובל מתג ההתנעה הרכב הוצע אל מיחוץ לחנייה הפרטית וננטשה במרכז הכביש.

למה ננטש לא ידוע ?!

הרבה מזל היה כאן לבעל הרכב.

=================================

גם אני מגיע קבוע למפגש שישי הצפוני של מועדון ה-5, Outlet חוצות המפרץ קפה Greg :lol:

Classic car parts hunter

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...