Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פרשת דוד נמרי - אורן קיפניס והתנהלות מועדון החמש

ירון פ
שימו לב! השרשור הזה בן 6090 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

guys i know it easy for me to say because i'm far away , but you only talk the talk and we understand that, the question is when you gonna walk the walk ?x

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 286
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

במאמר מוסגר, אני מתקשה להבין את תפקידו של "אחראי פורום" בפורום האספנות הסגור.

לא ברור לי מדוע לחבר עמותה אחד יש את הסמכות לסתום את פיו של חבר עמותה אחר, כאשר שניהם נמצאים במקום שאליו יש גישה רק לחברים במועדון החמש.

מילא אם זה היה פורום פתוח לכל דכפין, ומנהל הפורום היה מגן על האינטרסים של המועדון.

אבל בפורום סגור ?

לא נהיר לי. אולי כשאהיה חבר מועדון, אבין...

מר ארנון הנכבד : אולי הסיבה שהחבר האחר לא אומר את מה שהחבר האחד רוצה לשמוע ? פשוט לא. וסתם מסקרנות בתנאים כאלה אתה רוצה להיות חבר מועדון ? - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השירשור כמה פעמים וזה מה שעלה לי בראש...

עד היום לא הבנתי דבר אחד לגבי "מועדון ה 5"

מצד אחד יש טענה שמועדון החמש היא עמותה שבראש מעיינה טיפול ושיפור תנאים לרכבי האספנות בארץ ובגלל עובדה זאת טענו לא פעם שזה לא מועדון חברים אלה עמותה.

מצד שני יש המון ריבים וטענות בנושאים חברתיים (למרות שהנושא המדובר היינו נושא בהקשר ישיר לתנאים של הרכבים) ויש המון בקשות וטענות לגבי פעילות החברתית במועדון.

אני חושב שיש בילבול חזק בין השניים ויש הרושם שאפילו הקברנטים של החמש לא יודעים בדיוק הייכן הם אמורים לשוט או לטוס ...(ים או יבשה כול אחד מה שאוהב:wink:)

אולי צריך פשוט לעשות רארגונזציה בעמותה וליצור מטרות ודפוסים חדשים נכונים לשנת 2007 ולמצב החברתי כיום או פשוט לפרק את החבילה בנושא החברתי ולהתמקד בעמותה.

מה דעתכם?

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום קובי : לא אוכל לענות מה דעתנו ( במובן של דעת רבים ) מהטעם שאינני נושא כל תפקיד רשמי או אחר במועדון\עמותה זו, אבל את דעתי האישית אשר מקובלת על חלק מן החברים אוכל גם אוכל.

בגוף זה קיימים היום מספר סוגי חברים, החל מאלה שאין ברשותם רכב אספנות כלל, אבל הם עם זיקה חזקה לנושא האמור, ועד לאספנים גדולים אשר מחזיקים באוספים של עשרות כלי רכב ובהם יקרים מאד.

מועדון החמש נתפס כיום כמי שמיצג את נושא הרכב הישן, האספנות, והקלסי, כלפי הרשויות, אבל לא כך הם פני הדברים, אין למועדון החמש מונופול על תקנות רכב האספנות, והועד בזמן כתיבת תקנות אלו לא היה היחיד שטיפל בנושא למרות שבמהלך השנים ניתן להבין שכך היה. יתרה מכך, פעולותיו או מחדליו של גוף זה אם יהיו, עלולים להטיל צל כבד על נושא אספנות הרכב בישראל בכלל ועל האוספים הפרטיים בפרט, בדגש על האוספים הגדולים, מהטעם שהוא כאמור נתפס כמייצג, מעצמו מובן שפגיעה מן הסוג האמור באוסף פרטי, זו פגיעה ברכוש פרטי, אשר עלולה חלילה להיגרם בעקבות פעילות לא נכונה, או מוטעית, או אפילו חלילה זדונית, של מישהו במועדון זה או מטעמו או בכלל.

אין לאף אחד שום זכות, לא חוקית, לא מוסרית, ולא אחרת , לגרום כאמור עוולות מן הסוג שתארתי כאן, בדגש של פגיעה ברכוש הזולת.

אני ממליץ שתקרא בעיון את פסקה מספר -1 בשרשור זה כפי שסוכמה ע"י עו"ד ירון פרץ בחודש יוני של שנת -2005.

לילה טוב - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב, אני לא חושב שמועדון ה5 לקח בעלות על נושא האספנות בארץ ואני לא חושב שהוא גם בלעדי בעניי הרשויות .

כיום המצב שאחוז הנושרים מה5 גדול מהנרשמים החדשים מהחמש אין דם חדש ויש המון מועדונים עם רכבי אספנות שגדלים מיום ליום שמחולקים לפי נושאים וכמו כן הבנתי שקם מועדון בנושא אספנות בצפון ואני בטוח שבקצב הזה יצצו עוד...

יש לנו נטיה בארץ להרוס כל חלקה טובה.. וזה משגע אותי שרק בגלל שצורת המחשבה של המנהלים של המועדון ה5 היא אספנית ומיושנת לגמרי המוסד הזה יצלול, אני חושב שפשוט הם צריכים אנשים צעירים ודינמים עם ראש פתוח למוטריקה על כל ענפיה בנושאי אספנות ואז לא יהיה צורך במועדוני אספנות חדשים או בעמותות חדשות וכולם יהיו מרוצים.

בגדול פעם הייתה צנזורה נוראית על כל נושא ה HOTROD ה MUSCLE ו תחום הקאסטום זמן רב נמחקו הודעות נסגרו נושאים וגודפו העוסקים במלאכת "השטן", רק לאחר שליאור ברוך נהיה חבר ועד היה אפשר להתחיל לכתוב חופשי בנושאים הללו המסקנה שלי מכל זה שצריך עוד כמה "ליאור ברוך" בועד ופשוט לעשות מחיקה טואטאלית של התנהלות העבר של מועדון ה5 שפשוט מצטייר כלאטחיה אחת גדולה.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה קובי : מועדון החמש הוקם על פי הבנתי כדי לייצג כלפי העולם את נושא הרכב הישן, והקלסי, אני מאוד רוצה להיות זהיר בהגדרות אבל נדמה לי שזאת ההגדרה. יש רבים ואני ביניהם אשר שינוי כזה או אחר, שיחזור לא נכון, נתפס כמשהו שאינו קשור לאספנות כלל, לפחות לאותו סוג של אספנות שמדובר בו שחזור מדויק למקור ככל האפשר כמובן. אני לא שופט בעניין זה וזו דעתי ואני מבין שכל אחד רואה את הנושא מבחינת מבט אישי וטוב כך.

כאשר מדובר על קביעת מדיניות אשר מקרינה כאמור לאורך שנים רבות על התחביב כולו אז זה נוגע לכולנו במידה שווה. ולא, לא מועדון החמש צריך להיות זה אשר אשר ישמור על כל הנושא בישראל, הוא איבד זכות זו מזמן. בברכה - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

כוחנו בגודלנו ולא בפלגנותנו, לדעתי כל השרשור הזה שיצא מהפורום הסגור גורם נזק לתחום המוטורי האספני בישראל.

עם כל הכבוד לידידיי המלומדים כביסה מלוכלכת מכבסים בבית ואם מכונת הכביסה התקלקלה מתקנים אותה.

לבוא ולהתריס כאופוזיציה לוחמת ולגרום נזק זה לא לעניין (לדעתי כמובן).

אם רוצים לשנות עושים זאת מבפנים, אני מאמין שידידי המלומדים כאן יודעים בדיוק איזה רוב דרוש על מנת לבצע שינוי. ואם לא תצלח דרכם לבצע שינוי מכיוון שאין רוב אז חידלו מהנזק שאתם גורמים.

אין אהדה רבה למועדון החמש בקרב מועדוני רכב אחרים (ראו את דברי קובי ואני יודע זאת מאחרים), שרשור זה אינו תורם סימפטיה וגם לא אמפטיה.

חידלו מהקשקשת ותתחילו לבצע, תצליחו: תשנו על פי תפיסתכם, תכשלו: חידלו והפסיקו לגרום נזק.

אותי מעניין רק דבר אחד, לקבל את מקסימום ההטבות והתנאים, לאסוף רכבים ולהנות מהם, כל השאר פוליטיקה בגרוש.

אין לי שום אינטרס הקשור להנהלת המועדון וגם לא למנהלי הפורומים, אני כותב את דבריי מתוך צורך אישי שלי לשמור על אשר צברתי כאספן.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים,

אני כותב את דבריי מתוך צורך אישי שלי לשמור על אשר צברתי כאספן.

יפה נאמר, הרי על זה אנחנו מדברים, הבעיה היא הראיה הרחבה, כלומר לא רק האינטרס האישי, אלא אינטרס הכלל, שהרי לאחד, עניינו הוא כפי שציינת לעייל, לאחר, עניינו לבטל את 7-9 בבוקר, כדי לנסוע עם הקאדילק שלו למשרד כל יום, וכי הרי מי שיכול להרשות לעצמו לנסוע עם קאדילק אספנות כל יום, לא ממש משנה לו ההטבה או ההנחה.

ראובן, רב בעלי כלי רכב אספנות אינם חלק ממועדון החמש, בא נניח משהו פרוע, תקום רשימה אחרת שתכלול 1,000 בעלי עניין, ויחליטו, שתקנות רכב אספנות נכון להיום לא מוצאות חן בעינהם, וכי צריך למשל לבטל 7-9 ולהחיל מכון תקנים על כל כלי רכב שלא עשה רישוי שנתיים, לפי דבריך הרוב קובע, מה יהייה אז?

חבר יקר ראובן, השירשור הזה לא יכול להתנהל בפורום הסגור, כי למשל בעלי עניין לא פחות ממך אינם חברי מועדון, ותקנות רכב אספנות נוגעות גם להם, איך בדיוק הם יוכלו להשמיע את דבריהם בסגור?

דאגתך לשלמות המועדון ושמו הטוב מעוררת כבוד והערכה, אז בהזדמנות זאת אבקש ממך לסייע בריסון "הנותנים בגז ברחוב לבנון" , זה למשל מאד מזיק לשמו הטוב של מועדון החמש, במיוחד אם זה נעשה עם כלי רכב אספנות.

שבת נפלאה

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,השרשור הזה לא יצא מהפורום הסגור.

הוא לא היה שם כלל.

אם מישהו לוקה בהיתנהגות קלוקלת זהו וועד המועדון ולא פותח השרשור או עשרות המגיבים בו.

אם אתה חושב שתצליח לשנות משהו במועדון,טעות חמורה בידך.

אני מכיר את המועדון הזה 20 שנה,ואי אפשר לנצח את החונטות השולטות בו.באחריות.

טמינת הראש בחול לא מועילה למועדון,ולו קברניטי המועדון היו מאזינים וקשובים לביקורת במקום לנקוט בגישת האני ואפסי עוד הכל היה ניראה אחרת.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,השרשור הזה לא יצא מהפורום הסגור.

הוא לא היה שם כלל.

מה שחבל זה שהוא לא בפורום אספנות

כי הוא נוגע לכלל בעלי רכב אספנות ולא רק לחברי המועדון.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה נאמר, הרי על זה אנחנו מדברים, הבעיה היא הראיה הרחבה, כלומר לא רק האינטרס האישי, אלא אינטרס הכלל, שהרי לאחד, עניינו הוא כפי שציינת לעייל, לאחר, עניינו לבטל את 7-9 בבוקר, כדי לנסוע עם הקאדילק שלו למשרד כל יום, וכי הרי מי שיכול להרשות לעצמו לנסוע עם קאדילק אספנות כל יום, לא ממש משנה לו ההטבה או ההנחה.

ראובן, רב בעלי כלי רכב אספנות אינם חלק ממועדון החמש, בא נניח משהו פרוע, תקום רשימה אחרת שתכלול 1,000 בעלי עניין, ויחליטו, שתקנות רכב אספנות נכון להיום לא מוצאות חן בעינהם, וכי צריך למשל לבטל 7-9 ולהחיל מכון תקנים על כל כלי רכב שלא עשה רישוי שנתיים, לפי דבריך הרוב קובע, מה יהייה אז?

חבר יקר ראובן, השירשור הזה לא יכול להתנהל בפורום הסגור, כי למשל בעלי עניין לא פחות ממך אינם חברי מועדון, ותקנות רכב אספנות נוגעות גם להם, איך בדיוק הם יוכלו להשמיע את דבריהם בסגור?

דאגתך לשלמות המועדון ושמו הטוב מעוררת כבוד והערכה, אז בהזדמנות זאת אבקש ממך לסייע בריסון "הנותנים בגז ברחוב לבנון" , זה למשל מאד מזיק לשמו הטוב של מועדון החמש, במיוחד אם זה נעשה עם כלי רכב אספנות.

שבת נפלאה

אירית

110% true

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שחבל זה שהוא לא בפורום אספנות

כי הוא נוגע לכלל בעלי רכב אספנות ולא רק לחברי המועדון.

נכון יובל : אבל שם הוא ימחק מיד. דיקטטורה נאורה . זוכר ? - זאב

zeev

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

אני רק יכול לומר דבר אחד פשוט חבל!!!

אני לא מחפש אשמים ולא מענין אותי מי נילחם נגד מי.

אני אישית מחבב ומעריך את כול החברה אני לא איש פוליטיקה האמת שאני חושב שחייבים למצוע מוצע של כבוד לכולם כלומר שהזאב יהיה שבע והכבשה לא תיפצה.

לדעתי צריך למצוע פתרון נכון והולם ולהשלים בין כול החברה כי סך הכול אני חושב שכולם רוצים מועדון פעיל ופורח ולא מניפולטיבי או טיזי.

אני זורק כפפה לכולם ומזמין את כול המעורבים בפרשיה המטופשת הזו לבוא אלי לביתי לכוס קפה ולנסות להשלים ולהתקדם הלאה.

בברכה בני ל.

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

benny

with or with out dirty words and curses?X

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני איבד הרגע את הפטור משפה נקיה. היה לו אישור רופא שהוא לא יכול בלי לקלל, אבל ככל הנראה הוא החלים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...