Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מעוניין לרכוש רכב ראשון-בחרתי כבר- מבקש את דעתכם

linkinb
שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אז, כאמור אני מעוניין לרכוש רכב ראשון שיקח אותי לאיזורים בעיר שום דבר חריג ונסיעות מוזרות למרות שאולי כן יהיה צורך פעם ב...

בכל אופן הרכב ישמש בעיקר לטווח נסיעה קצר של ראשון-חולון (עבודה-בית-לימודים) .

כמו כן אני גבוה וקשה לי להסתדר עם מכוניות קטנות למרות שכזו אני מחפש, אז אחרי שבדקתי קצת

הגעתי למסקנה שהכי נוח לי יהיה בתוך רנו טווינגו - עכשיו השאלה היא מה חוות דעתכם על הרכב

אני לא מדבר על החיצוניות שלו ואם הוא מכוער או יפה כי זה עיניין של טעם והאמת לא כ"כ מפריע לי.

כבר חודש ימים אני מתנדנד אם כן או לא מפני שאין המון רכבים כאלה בארץ ואולי יהיה קשה להשיג חלפים לכשאצטרך....

חשבתי גם על שברולט קורסיקה שאולי היא בדיוק ההפך הגמור של הטווינגו אבל גם איתה אני דיי מסתדר עם הרגליים:)

בכל אופן אשמח לקבל הערות הארות ובכלל כל תגובה עיניינית אם יש לדעתכם רכב אחר שיכול להתאים לי אז התקציב שלי הוא בטווח של עד 16,000 ש"ח, לא יותר.

המון המון תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקורסיקה והטווינגו כלל אינן ברות השוואה.

האחת אמריקאית מגודלת ומגושמת, האחרת מיני בעלת עיצוב מעניין ומנוע עתיק אך אמין וקל לתחזוקה.

אם ההתלבטות היא בין השתיים, אני הייתי בוחר על סמך הפרמטרים שהגדרת את הטווינגו. אין שום הצדקה לקנות רכב גדול כמו הקורסיקה בשביל נסיעות בעיקר בתוך העיר. אחזקת הקורסיקה תהיה יקרה יותר (דלק, ואני מאמין שגם טסט, ביטוח וטיפולים, אע"פ שלא בדקתי את זה), וזה עוד מבלי שהזכרנו את יכולת התמרון העדיפה של הטווינגו בתוך העיר עקב מימדיה הקטנים יותר.

באופן יחסי, אין הרבה טווינגו בארץ אז כנראה שלא תצליח למצוא אחת מהיום למחר, אבל אם החלטת שזה הרכב שבו אתה מעוניין, שווה להתאזר בסבלנות ולמצוא אחת שמורה.

בהצלחה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטווינגו זכורה לי לטובה מנסיעה לאילת... מושבים נוחים, מספיק מקום לרגלים, וחלונות קדמיים מדהימים בגודלם (אם אני זוכר נכון, יצא לי 2.5 אמות (לא, אין לי סרגל שמודד אמות, אבל זה גם המרחק מהמרפק לקצות האצבעות.)

תהנה :)

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טווינגו, ללא ספק.

היציאה הגאונית של רנו.

מאוד מרווחת למימדים שלה, תכנון מבריק של קופסא אחת.

בעלת עיצוב יפה מבפנים ומבחוץ, עם קריצה.:-)

נוחות הנסיעה טובה גם היא, המנוע המיושן לא חזק, אבל אמין.

מכונאים לא אוהבים אותה בגלל תא המנוע הפצפון.

או כמו שכל דקה ידידנו המכונאי עימד סינן : "פיש גישה, חרא בטנט":lol:

חפש לך אחת ידנית, או טוב יותר, איזי שהוסבה לידנית, כי אז אתה נהנה מהאבזור העדיף.

מהאיזי שעדיין נעות עם הגיר החצי-אוטומטי הייתי ממליץ לך להימנע.

עלויות תיקון המערכת האלקטרו-הידראולית גבוהות מאוד,

והעברות ההילוכים עצמם פחות נוחות לטעמי.

אופציות טובות נוספות בתקציב שלך זה הפז'ו 205 או 106.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הענות והתשובות המפורטות והכנות

עכשיו, יש לי עוד שאלה, יש משהו ספציפי שאני צריך לבדוק אותו במעמד בדיקת הרכב הראשונית? כלומר יש בה איזשהו חלק שנוטה להתקלקל יתר על המידה? יצא לי כבר להתסכל כמה פעמים במנוע של טווינגו ואני קצת זוכר איפה הדברים נמצאים שם.

עכשיו עוד דבר ,אלעד, הזכרת "אחת שמורה" מה הכוונה שמורה אם זה מבחינה חיצונית או כמו שאני אוהב לקרוא לזה "קוסמטיקה" זה אין בעיה, אם לא לזה התכוונת, יש משהו או שילוב של כמה דברים שיוכלו להצביע לי על טווינגו שמורה עוד לפני שאני לוקח אותו בדיקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע, הדברים הרגילים. אני מדבר על רכב שטופל בזמן, שמצבו הקוסמטי טוב, שלא עבד קשה מידי במשך חייו ושבבדיקה במוסך לא יתגלו דברים שהם מעבר לבלאי הסביר לרכב בגיל כזה.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6186 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...