Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קבעתי עם בנאדם לראות את הפג'ו 206 שלו, היתה נראית לי מצוין הכל 10 נשמע בנאדם אמין ונחמד מאוד שאלתי את כל השאלות בדקתי ברישיון של הרכב הכל נכון ואמיתי, ויום למחרת קבעתי איתו בדיק במכון.

כעבור יום:

אני מתקשר אליו הוא אומר לי לא אקטואלי וניתק.

אמרתי אני חייב לדעת מזה מה לא אקטאולי.

התקשרתי שוב ושאלתי אותו למה לא אקטואלי הרי קבענו לקחת לבדיקה.

הוא ענה לי בדיוק שיצאתי ממך עשיתי תאונה.

מה נראה לכם האם באמת הוא עבר תאונה? או שמא הוא התחרט או מה?!?! משהו מוזר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נסעתי עד ירושלים לראות 318IS קופה גיר רגיל

איזה צבע הרכב?-ירוק

האוטו עבר תאונות?-לא,האוטו חדש,טיפולים רק בקמור.

טוב מגיעים-צבע ירוק מזעזע,אחרי צבע ופחחות כללי.

מה קרה?-נסעתי לאילת כן,ופתאום!!!! בא מולי גמל (אתם יודעים זה עם הדבשת הגדולה שחי במידבר...),לא הצלחתי לסטות ופגעתי בו.

אוקי אבל למה צבע כללי?

אה,כי אחרי שפגעתי בו הראש שלו עף באויר,פגע בגג,ונחת על הבגא'ג והרס אותו.

תודה,עכשיו בבאלובה לוקחת דברים שלך ולא באה לירושלים לראות יותר רכבים בחיים שלך!

נ.ב-ירוק זה צבע מכוער לכל רכב,למה אנשים בכלל קונים רכבים בצבעים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לא תאמן חוצפה של אנשים

הבחור שרצה למכור היה מכר של המשפחה אבא של חברה של אחותי.....בסדר.

שהגענו למיצובישי שנת 2000 לאנסר שלו מתברר שהיא נראית ממש נחמד מערכת פצצה הכל יפה והבעיה היחידה היא שהאזעקה מצפצפת מדי פעם לפי מצב רוחה האישי טוב שווה 40000 לדעתנו וזה ממישהו שאמר "זה לא מה שיהרוס בניננו את הקשר" אז אפשר להרגע.

בכל זאת לקחנו את הרכב לבדיקה שגילת לנו שהשלדה הולחמה ונלחצה בכל מקום אפשרי אז חזרנו כדי לברר איך רכב שלא עבר תאונות ובטח שלא יצא ככה מהמפעל הגיע למצב כזה.

כמובן להוריד מחיר הוא לא הסכים רק התפשר לשלם תיקונים- אזעקה

אבל התשובה "לאיך זה קרה" הייתה רגועה: זה שום דבר עגלה של סופרמרקט נכנסה בי בחניה!!

ומי קנה בה סופרמן או שהיא התגלגלה לה מהירח ישר לאוטו?!?!?!?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את כל הת'רד והאמת זה ממש מפחיד...

עכשיו שאני עובד וחוסך כסף, בעוד כחודשיים אני מתכנן לקנות לעצמי רכב ראשון. והאמת אני דואג. לא רוצה ליפול בפח... אין לי מושג מה לבדוק, איך לבדוק, אין לי ניסיון בכלל בזה. מה עושים?

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באים לפורום להתייעץ, לא פוחדים לקנות רכב בסכום נמוך מהמחירון שיודעים את ההשקעות עליו (עדיף לך לקנות רכב בX ש"ח מתחת למחירון ולדעת מה יש לסדר מאשר לקנות רכב בX כסף קרוב מאוד למחירון ופתאום יתחילו הצרות).

מעבר לזה: אני חושב שיש כאן מספיק טיפים לזהות סוחרים, חבל שאי אפשר להסביר לאנשים איך רואים "קצה שלדה" דרך המחשב...

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראת את כל הת'רד והאמת זה ממש מפחיד...

עכשיו שאני עובד וחוסך כסף, בעוד כחודשיים אני מתכנן לקנות לעצמי רכב ראשון. והאמת אני דואג. לא רוצה ליפול בפח... אין לי מושג מה לבדוק, איך לבדוק, אין לי ניסיון בכלל בזה. מה עושים?

אורן

באמת מפחיד בימינו, בכל מקרה לא קונים רכב בלי בדיקה או בלי מישהו מבין שיראה אותו לפני ואתה יכול לסמוך עליו!

תמיד יש את הדברים הקטנים האלו שניתן לתפוס עליהם את הסוחר!

כמו שאני כתבתי לגבי הב.מ.וו שהתקשרתי לגביה, שאלתי איזה דור זה לאחר שהמוכר אמר כמה שהוא אוהב את הרכב, שהוא הזמין לו חלקים מחו''ל וכו'... בסופו של דבר הוא אמור לדעת איזה דור הרכב ולהבין כמה דברים! חוץ מזה נשאלו עוד שאלות שהפקירו אותו.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

היום בליל ברירה כי לא הצלחתי למצוא יאריס מידיים פרטיות הלכתי ל " טרייד אין חולון " הממוקם בכיכר קוגל בחולון לראות יאריס ספורט 2004 .

שהגעתי לשם ראיתי רכב ממש שמור חיצונית אבל הטמבון האחורי ישב קצת עקום , לאחר שהגיע הנציג ( בחור מדוכא , לא נחמד , יחס מזלזל ... ממש גועל נפש של איש מכירות ) שאלתי אותו מה פשר המכה בטמבון והוא אמר לי שזה שפשוף קל בחנייה .

שנכנסתי לרכב והתחלתי לבדוק את המערכות החשמליות שלו ראיתי שהמגב האחורי לא מגיב ( משהו נדיר ברכב חדש בן שנתיים ).

אמרתי לו שזה נראה חשוד מאד וזה מעיד כנראה עם החלפה מסיבית של החלק האחורי .

לקחתי סיבוב ברכב והרכב אכן נסע מצויין והייתי מעוניין לקחת אותו לבדיקה , ככה התנהל הדיאלוג:

אני :אני רוצה לקחת אותו לבדיקה באיזור פ"ת

נציג : אין מצב , זה רחוק , תעשה את הבדיקה פה באיזור

אני : אבל אתה מבין כמה רע זה נראה שאתה משכנע אותי לעשות באיזור הזה שאתה מכיר את כולם

נציג : מה לעשות ככה זה

אני : אם זאת בעיה שם זמן / כסף אין לי בעיה לשלם לך על הזמן שתגיע לפ"ת

נציג : אין מצב

אני : זה נראה מאד טמוע אבל אם זה כל כך מפריע אני יביא את " המומחה " כי הוא עושה בדיקות לבית הלקוח באיזור גוש דן

נציג : תעזוב אותך , הם שקרנים אלו .

אני : אתם השקרנים , תגיד לי עכשיו בכנות כי בכל מקרה יגלו את זה בבדיקה : יש לרכב שאסי

נציג : אין כלום , רק שריטה

אני : תפסיק לשקר , יש לרכב שאסי

נציג : טוב נו , יש שאסי .. אבל זה רק קצה שלדה ... בלה בלה בלה ...

הם משקרים לך בפנים במצח נחושה ולאחר מכן מתפלאים למה אני לא רוצה לקנות את הרכב ( הם הציעו לי 10K מתחת למחירון ) .

בכזה גועל נפש כבר לא נתקלתי המון זמן ... הרכב עם שאסי ( כנראה רצינית בגלל המחיר שהוא מציע ) והוא משקר ישירות בפנים ואומר שלא ... ומנסה לשכנע אותך שלא תקח אותו לבדיקה.

להזכירכם : המקום הוא " טרייד אין חולון - שירותי רכב " בכיכר קוגל חולון - תתרחקו משם !!!.

רק היום קראתי את השירשור הזה ואני מסכים עם כול מילה שאתה אומר!

אחותי אכלה אותה חזק מהם להתרחק לא להתקרב

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני בכלל לא מבין מה אתם מתפלאים ?????? אתה נכנס למגרש , סוחרים , נראים מפחיד , מדוכאים , מדברים לא בכיוון בכלל , עושים עליכם "פוזות" ,לא מוכנים לגשת לבדיקה שאתם רוצים ........

ואתם עוד שם !!!!!!!!!! הייתי נעלם מזמן , מי שלא רואה מה קורה שלא יתפלא אם יתגלה לו משהו עם שסי קטן , או חלילה מפוברק ומעוקל ........

גם אם המכונית מושלמת והמוכר עושה ממש רושם גרוע , הייתי בורח כל עוד נפשי בי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...

אני מחפש 106 XSI ראיתי אחד התקשרתי מישהו מהעיר שלי לא תגיד איזה זר, נפגשתי איתו ראיתי את הרכב היה לי קצת מוזר שאין את כל הסממנים של XSI שאלתי אותו אתה בטוח שזה הדגם? כן בטח בוא ניסע, האוטו לא סחב כמו שצריך, כולו מפורק ומורכב עם ברגים, בכל זאת שאלתי אותו כמה אתה רוצה על הרכב? לא פחות מ 4 אלף מעל המחירון ! (של הXSI לא של הדגם שלו בעצם) מתוך הנימוס לבן אדם שאני מכיר את המשפחה נשארתי וניפנפתי אותו בעדינות, אחרי כמה ימים אני מגלה שהוא שינה את המודעה ל XS , ניסה שבוע למכור כדגם אחר ראה שלא כולם אדיוטים...

אוי אוי איזה באסה פה אין אמונה באיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני סיפורים:

אחד ממכירה של רכב.

דייהו סופר רייסר שנת 96. המחירון צונח מטה, הרכב לא באיכות מי יודע מה מתחיל להראות סימני עייפות מחליטים למכור. וזה עוד לא הכל, הרכב נקנה ע"י אבא שלי בתור רכב חדש, אחרי זה הועבר על שם אחי הבכור כדי לנפח לו קצת את ההון (הגירה לקנדה) והוחזר אחרי זה על שם אבי. חשבון פשוט: אבא שלי שקנה את הרכב חדש עדיין מחזיק בו אך הוא יד 3.

וכל השכנועים לא עוזרים, שאפשר בפשטות לבדוק בסוכנות שהרכב הנידון נקנה ע"י אבי וגם בטוח אפשר להוציא פלט ממשרד הרישוי ואנחנו גם נוריד עוד קצת מהמחיר, צרכני הארץ מלאי הכביות מקומבינות וסוחרים משכו את ידיהם מהאוטו. בקיצור? רוצים להפטר מהרכב וקונה אין.

פתאום. הצלצול הגואל. "שלום אתה מוכר דייהו?" "כן, מוכר" "למה?" "הרכב אצלנו שמונה שנים, רוצים להמשיך הלאה" "מה אתה רוצה לקנות?" "וואלה, אני חושב לכיוון הלאנטיס" "טוב עזוב להתקשקש אני רוצה לראות את האוטו" (רק שתבינו את המצב אבא שלי כבר כל כך התייאש ממכירת הרכב, שהוא פשוט חשב לרדת מהעניין ). תוך חצי שעה הבחור מגיע מסתכל"שמור" אומר לי, התברר שהבחור סוחר שגרר אותי למגרש וכמעט הצליח לעשות לי טרייד אין תוך שאני מזדכב על פחות מחצי המחירון של הרכב.

התעשתתי, קמתי אמרתי לו שב 8 אלף אני אתרום אותו בתור מטרה ניידת לחיל השריון.

הסוף הטוב הוא שאחרי שבועיים שכן שם לב לשלט המכירה, שבדיוק חיפש אוטו זול בתור מתנה לבן ובתור אחד שידע שהרכב שלנו הוא בעצם יד 1 וטופל בקפידה במוסכים בלבד רכש את הרכב במחיר יפה מאד.

לכל המוכרים והקונים, אתם יודעים שיש לכם רכב טוב ביד? תתאזרו בסבלנות, הקונה יגיע. אותו הדבר בקשר לרכישה, עדיף להסחף חודש נוסף בתחבורה ציבורית או לשנורר את האוטו מאבא מאשר ליפול פח עם איזו טרנטה לתעשה לכם חור בבנק.

רונין-רוכב ללא אופנוע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח.בזמנו חיפשתי סיויק 96-98 מה שנראה לי קל אבל בפועל כל המכוניות גמורות\שחוטות ולא מוכנים להתפשר על מחיר וזה עוד מבלי שחיפשתי קופה כי לא רציתי.אחרי חיפושים עליתי על מודעה במעריב יד 1 שנת 98 בסביבות 75000 קילומטר רכב מאוד שמור ללא סריטות.מתקשר לבעלים אכן הכל נכון רק שהוא רצה מעל מחירון אז ירדתי מהעניין כי לא הסתדר לי עם תקציב ואכלתי לב כי חשבתי שפיספסתי אוטו יפה.אחרי כמה שבועות רואה אותה מודעה חוזר עליו הבן אדם רוצה כבר מחירון,טוב קבענו להפגש.קם כמו מניאק בשעה 5.40 בבוקר כדי להגיע לנתניה ברכבת .הז** מגיע עם אוטו כמובן עם קצת שריטות,הקילומטרזי אכן נכון לפי מד.מסתכל על רכב ושם לב כי:

ישנה קורה בתוך תא מנוע מעל פנסים שיש עליה מן מכה רק שתבינו שהיא נמצאת כמעט באמצע, טיפה לפני מנוע.

פנסים קדמיים חדשים

ישנו פלסטיק שחור מתחת לדלתות לאורך רכב("חצאית") אשר למעלה ישנם רסיסים של צבע,מן הסתם כל הצד צבוע

אבל השיא היה כשפתחתי בגז' , חחח למניאק הזה בתוך האוטו היו שקים של מלט,בן זונה עשה מסיווק משאית.שלא לדבר איך שההגה משך כאילו אני בנעילה נגדית.

בקיצר האוטו היה אחרי מכה "קטנה" שהחליפו לו את כל הפרונט.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תקשיבו תקשיבו משהו שממש עיצבן אותי

לפני כמה ימים ראיתי מודעה על פולווגאן פולו יד ראשונה שנת 2005 1400 סמ"ק ידני שזה מצוין בשבילי ללימודים הלוך חזור מהבית לאוניברסיטה .

קיצר היה לה 17,000 ק"מ ואני התרגשתי נורא מהמציאה היו לה גם חישוקי מגנזיום וגג חשמלי נפתח מציאה מהסרטים

סגרנו על מחיר (91,000) ואני מאושר כאילו זכיתי בלוטו התקשרתי לאחי לומר לו וגם לאבא שלי ששמחו של הקנייה

לאחר ניתוק השיחה עם אבא שלי חלפו להם 10 דקות והוא התקשר שוב (אבא שלי) ואמר לי לבדוק עם איזה בחור שהוא מכיר שהוא מדיום למקצועו (אדם בעל רמה , וקרוב ללב) התקשרתי אליו ושאלתי אם הקנייה שעשיתי טובה הוא חשב קצת ואמר משהו מזויף באוטו הזה ! !

אמרתי לו אוקיי נבדוק את זה.

רתחתי מעצבים עליו ואמרתי לעצמי לא משנה מה יהיה אני לוקח את האוטו הזה בכל מחיר לא משנה אותי מה הוא אומר .

אבא של חברה שלי שהיה איתי באותו הזמן אמר לי שהוא יתקשר לאח שלו שעובד כבוחן תנועה במשטרה וימסור לו את מס' הרכב אולי הרכב הזה עבר תאונה או משהו.

אחרי חצי שעה של קציצת ציפורנים מהידים הוא התקשר ואמר לאבא של חברה שלי תביא לי את הבחור מהר (כאליו אני) . הוא אומר לי -עשית זכרון דברים? אני עונה לו -כן

הוא אומר לי מה רשום שם

אז אמרתי לו תנוסח הרגיל ובעל מגרש המכוניות רשם בהערות

מתחייב שאין תאונות

ויד ראשונה פרטי.

הוא עושה לי תנשום עמוק .

אמרתי לו למה?

הוא עושה לי שהאוטו יד חמישית!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הפה שלי נשאר פתוח .

אמרתי מה????

והוא הקריא לי את בעליו הקודמים של הרכב.

ההייתי בשוק של החיים שלי הזעתי כמו נהר.

אמרתי לו איך? מה? למה? אתה בטוח?

זה 2005 איך עשה כל כך הרבה ידים ?

זה לא הגיוני אמרתי לו .?

והוא אמר לי תאמין לו לא לי ושהיה לך שבוע טוב.

העצבים שלי עלו לראש הכורדי שלי

דפקתי על ההגה של האוטו וכמעט התפוצצה כרית האוויר .

התקשרתי אל המגרש רתוח מזעם ואמרתי לו -

העסקה מבוטלת אתה רמאי נוכל שקרן מחר אני בא לקחת את הערבון שהשארתי לך .ואם תנסה לשכנע אותי אני מכניס אותך לכלא ביי.

למוחורת נסעתי אליו ביקשתי את הכסף שלי בחזרה אך הוא אמר שאין לו תכסף הלכתי לאוטו וקראתי לחבר של אבא של חברה שלי שהוא ערבי מרהט והוא נראה כמו מפלצת עם שפם.

אמרתי לו שוב אתה מביא תכסף כמו בובל'ה הוא הוציא מהכיס 1500 ש"ח ונתן לי ביד עם פנים זעומות .

אמרתי לו ביי והלכתי משם עם פצע בלב של אנשים נוכלים שיעשו הכל כדי להרוויח כמה גרושים.

וזהו עכשיו שאבא שלי שמע על זה הוא אמר לי לא צריך יד שנייה וקנה לי סיטרואן C-4 דיזל שהיא מאד חיסכונית וגם מאד נוחה .

תזהרו אנשים יקרים .

עוז

דע מאין באת ולאן אתה נוסע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

באמת קטע מדהים. ובגלל הנסיון המר שיש לי עם אנשים פרטיים החלטתי שלעולם-חוזר- לעולם לא אקנה רכב מאדם פרטי. חסר לי צרות? יום אחד, אחרי נסיון גרוע עם אדם שניסה לדחוף לי את המגאן שלו,נכנסתי למגרש מכוניות של חברה שלא נזכיר את שמה. שם אין להם זמן לשחק איתך. כותבים זכרון דברים בו מפורט בדיוק מה יתוקן על חשבון החברה ומה לא (לאחר הבדיקה במוסך). לפני הקנייה החברה תיקנה לי ריג'קטים בסכום של כמעט 2000 שקל.ולאחר חודש,כשמחשב הזרקת הדלק שלי הלך, החברה תיקנה אותו על חשבונה (כמעט 3500 שקל)-כי זה היה במסגרת האחריות (יש לך אחריות למנוע למשך שנה).אומנם, הרכב היה בליסינג,יד 3 ועבר 189 K (מצב שיחייב אותי לשוב ולמכור את הרכב לחברה בעתיד, כי אף אדם פרטי לא יתקרב אליו, אבל לי אין בעיה עם זה). אבל מצד שני קיבלתי שקט נפשי, ושקט שווה את משקלו בזהב. והרכב (קנגו 02)? הוא בסדר גמור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 351 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...