Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חושב שלא הבנת. הבחורים שהגיעו אליו היו לקוחות תמימים שרומו על ידי סוחר רכב אשר קנה את הרכב מחברת הליסינג והוריד לו את הקילומטרז'.

לפי דעתי, יש לדווח על סוחר הרכב למשטרה, אבל זה לא ייקרה. הסוחר קונה מחברת הליסינג כלי רכב, אם ייפגע האמון ביניהם לא ייצאו לפועל עוד עסקאות וחברת הליסינג תתקע עם מלאי של רכבים שלא ניתן למכור בצורה חוקית.

חברים, יש צדק במה שאתם אומרים, אך לתפוס את כל הנוכלים בלתי אפשרי, זהו גם לא בדיוק התפקיד שלי, וגם להפסיד בגלל דבר זה מקום עבודה, ובנוסף להכנס לעימות עם עולם תחתון... לא דבר הכי טוב שאני יכול לעשות. מה שכן, אני יכול לרשום את זה פה, ואולי, אולי עם אני אצליח לשכנע לפחות את אחד מכם לא לכנות אצל סוחר כבר עשיתי מצווה.

ברצוני להוסיף שאני ממש לא עושה איזשהו פרסום לחברה מסויימת, אני פשוט מספר את משאני יודע. בתקווה שזה ימנע מכם להתעסק עם סוחרי הרכב.

"אתה רוצה חתיכה זהב? - לא, אני הרגע אכלתי" :?

"בשביל מה שמו לשוטר כובע, אם לא בשביל לראות?" :shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מר ואס אז תספר איזה חברה שנדע לא לקנות:idea:

אין חברה מסויימת בה אוכל להצביע בעצבה מאשימה, אך יש לחשוב בהגיון. מאיפה סוחרים לוקחים רכבים שהם 2-3 שנים על הכביש? ב-99% מחברות השכרה. אלה הם הרכבים שחברות לא מוכרות לבן אדם פרטי בגלל ק"מ או שלדה. אז החברה מוכרת את הרכב לסוחר במחיר מאוד נמוך, סוחר עושה את מה שהו עושה עם הרכב ומוכר ללקוח פרטי במחיר יותר זול מהחברה.

ברכבים יותר ישנים הסיפור הוא דומה. בן אדם פרטי שלא יכול למכור את הרכב מסיבה מסויימת (לא מדובר על אנשים שפשוט לא רוצים להתעסק במחירה) מוכר את רכבו לסוחר, או עושה טרייד אין שזה אותו דבר.

אין ברצוני לעשות הכללה, יש גם סוחרים הוגנים אך זה נדיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אחד ממגרשי הרכב באיזור המרכז מפרסם רכב מסויים למכירה,ומתחייב שהרכב לא עבר תאונה.במקרה הרכב נמכר במכרז של כונס,ושם היה ניתן לראות בבירור שהרכב עבר תאונה חזקה מקדימה,כשהשילדה נפגעה.מדובר בוודאות באותו הרכב (נבדק לפי מס' רישוי).לא ברור לי איך הם מתחייבים שהשסי נקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד ממגרשי הרכב באיזור המרכז מפרסם רכב מסויים למכירה,ומתחייב שהרכב לא עבר תאונה.במקרה הרכב נמכר במכרז של כונס,ושם היה ניתן לראות בבירור שהרכב עבר תאונה חזקה מקדימה,כשהשילדה נפגעה.מדובר בוודאות באותו הרכב (נבדק לפי מס' רישוי).לא ברור לי איך הם מתחייבים שהשסי נקי.

אני לא בטוח, אך לפי דעתי קיימות שתי שיטות:

1. הסוחר לוקח אותך לבדוק את הרכב במכון לא כל כך אמין

2. מחליפים קורה לגמרי (פה אני לא בטוח, אשמח מאוד אם מישהו יענה על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אחרי כחודשים החזרתי את הרכב שקניתי מיד שניה עים90000ק"מ על השעון ו90000ק"מ במודעה ו90000 ק"מ שאמר המוכר,אבל בביקור הראשון במוסך מורשה סיטרואן,פתחו לי את העניים והיתברר שהרכב כבר גמע כ300000 ק"מ .ושום שיחות ט"ל ובקשה לביטול עיסקה לא עזר לי.עד ששלחתי מיכתיו איום מע"ד והמוכר התמים החזיר לי את הכסף ובנוסף 2000 שקל שכבר השקעתי .אז תודה רבה לבני ולרפי ולכול מי שעזר ועודד אותי(באמת שהיתי זקוק לזה)חברה נהדרים אפילו שלחו לי חוקים וכיונו אותי שגם בלי חוזה בכתיו הצדק ניצח.שוב תודה לכול העוזרים,הרכב היה סיטרואן zx 1800 סטישן מבאר שבע,ויש לו בעיות שגם במוסך מורשה סיטרואן לא הצליחו ליפתור,כדי להרגע קניתי איזה טמפרה סטיישן קרבורטור מיד ראשונה עים 100000 ק"מ והפעם יש חוזה והיד ראשונה חתום על 100000 ק"מ,ושוב תודה רבה לכולם ולהיתראות רק הבשמחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היום אמא שלי מתקשרת בקשר להאודי A4 ושואלת את המוכר עם האוטו עבר פחחות ,צבע,שסי משהו ?

המוכר בביטחה עונה לה לא האוטו חדש כמו שיצא מהחנות טוב .

אני נוסע לתל אביב לראות את האוטו ומה מתגלה שאין מקום אחד באוטו שאין צבע חדש .

האוטו שסי אחד גדול

אני לא מבין את האנשים האלו שמשקרים, למה?מה זה נותן להם ?

"היא עשוייה מחומר MDF ויש לה כונס אוויר.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה בידיוק "שאסי אחד גדול"? אני לא סוחר מכוניות או משהו אבל הרבה אנשים פשוט לא מבינים מה העיניין.

אם הרכב צבוע כולו זה לא אומר שלרכב היה שאסי.

כל אדם שני חושב שאם הרכב עבר צבע זה אומר שהו היה על הגג!

דוגמה שלי מהחיים.

אני מכרתי את הרכב שלי והוא היה צבוע כללי. אני יודע למה הוא היה צבוע. כי הייתה תאונה קדמית, לא שאסי, טמבון מכסה מנוע ופנסים הוחלפו. זה לא אומר שדפקתי חתיכת מכה שפירק לי את כל הרכב. אני בכוונה החלפתי את המכסה מנוע, כי לא רציתי לישר אותו. זה שוב לא אומר המכה היתה כל כך חזקה רק הקצה שלו היתעקם טיפה. פנסים מזכוכית, נשבר הזכוכית!

הדברים הוחלפו רק לטובה כי לא רציתי לשים ים של שפכתל אלה פשוט ליצבוע חלקים חדשים!!! עשיתי את זה בישבילי. נתתי טיפ לצובע שהוא יעשה את זה כמו שצריך.

אחרי זה על הדרך כבר צבעתי את כל הרכב כי המחיר היה זול יותר כי גם ככה חצי רכב צובעים בגלל תאונה על חשבון הביטוח (פלוס השתתפות). אז רק בגלל שאני אוהב מכוניות ו רוצה שהרכב שלי יראה טוב, לא בסדר אלה טוב (במובן שלי ללא סריטה) צבעתי כבר את כולו ו זה לא הסיבה העיקרית יש עוד סיבה לא קטנה. איזה חתיכת חרא שהעולם מלא בהם, עשה לי שתי סריטות לכל האורך של הרכב מהפנס האחורי עד הקדמי משני הצדדים. עד עכשיו אני מרגיש סכרכורת כשרושם את זה!!

מתארים את הרגשה שלי?

החלתתי לימכור אותו. הרכב היה נירא כמו חדש מהחנות ים תוספות לא שיפורים כמו פילטר פטוח. הרכב צבע ירוק בקבוק, מלותש, סלון אור צבע צהוב, מגנזיום, אזעקת ביפר. אני הייתי יד 02 בעלים קודמים 01. זיינו לי סכל חבל על הזמן מתקשרים שואלים פרטים "מה המחיר?" "מחירון" "אבל אף אחד כבר לא מוחר במחירון" מההה??? מה זה השטויות האלה אז למה המציו את המחירון? גם ככה הוא נמוך 33000 אלף על רכב מנהלים שנת 2000 בשנת 2006.

למה סיפרתי את כל הסיור הזה. כי רוב האנשים פרטיים גם לא מבינים בעניין. שוללים רכב טוב בגלל ידע קטן. גם מאשמיים אחרים.

אני לא אומר שאני מקצוען אני לא עובד או לומד בתחום אבל יש היגיון פשוט.

מכרתי את הרכב במחירון. אבל למה הסלון אור זה תוספת מגנזיום זה תוספת אזעקת ביפר זה תוספת. אבל גם במחירון לא רצו לקחת אותו.:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי המלומד !

לצערי ( מנסיוני האישי ) אין מצב לקבל על רכב יד שניה מחיר מחירון גם אם הוא מלוקק מבפנים ומבחוץ , לכן המלצתי לך היא תהנה מהמכונית ותאחל לזה שקנה שיהנה ממנה כמוך !

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכרתי יותר ממכונית אחת בחיים שלי.

בחיים לא מכרתי אותה מתחת למחירון או במחירון עצמו, תמיד זה היה מעל.

כמובן אני לא מדבר על עשרות אלפים מעל כמו רוב המוכרים שחושבים שהם יקבלו.

אבל אתה טועה, מקבלים מעל המחירון.

הכול תלוי במצב של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פישור הערות שקבלתי בבדיקת רכב, לפני קניה, " שלדת מרכב 82% תקוני מרכב, משמעות נמוכה, סימני פגיעה, תקוני מרכב וצבע, מעיכות, נזק לפגושים" הקניה היא מחברת ליסינג, והם טוענים שנערכו תיקונים קלים, אני חושש שהרכב עבר תאונה בצד וחב ליסינג לא נותנת לי דוח ביטוח, נתתי מקדמה, מה לעשות??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמי ירון ואני עובד בחברת מכירת רכב מליס' והשכרה.

אם יש לך ספק קל, אתה משקיע ברכב הזה הרבה כסף, קח אותו לבדיקה במכון חיצוני.

פגיעות מרכב (שתוקנו כמובן) אינן בעלות משמעות מבחינת ירידת ערך אלא אם מדובר בגג משופץ.

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מבקש לתת את תשומת ליבכם למגרש רכב "אלנסר" שמפרסם באתר YAD2.

הלכתי לראות שם סיטרואן סקסו שמפורסמת כפרטית.

הרכב הרגיש נהדר, נסעתי בו מעט. המחיר שנדרש הוא מחיר של פרטית, 32 אלף ש"ח.

לא משנה שאין טסט, שנדלקת נורת CHECK ENGINE ונורת AIR BAG וגם כל צמיג הוא מפירמה אחרת ורמת שחיקה אחרת. כל זה לא משנה.

משנה לי שיש מדבקה של דלקן ומספר טלפון על המכסה דלק. אין רכב פרטי שיהיה לו מספר טלפון על הטנק דלק, ובטח לא דלקן. בקיצור - רכב ליסינג מעפן, שנמכר בתור פרטי.

אני מוכן לקנות מהשכרה, מוכן לקנות מליסינג - רק תוריד על זה במחיר, ואל תנסה לדפוק.

מקווה שיישאר התיעוד של מגרש רכב "אלנסר", בכפר יאסיף - בתור מגרש של רמאים שמחפשים לדפוק קליינטים תמימים.

בהצלחה לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 347 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...