Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוגמאות מהחיים על רמאויות בקניה מיד 2.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול בבוקר הייתי בתל אביב לקחת קליאו ספורט יד חמישית לבדיקה. מגיעים למכון, 0700 בבוקר, אני מקבל את רשיון הרכב. בעלים קודמים:05. אני: WTF? 'מצטער, לא ידעתי,לא בדקתי, לא מעניין אותי דברים כאלו', וכו'. עשיתי 180 כמובן וחזרתי הביתה.

לפני שעה התקשרתי לקליאו 2002 שפורסמה לפני זמן קצר, חיפאית. סיפרתי לו על הסיפור בת"א, 'זה בסדר אצלי רשום 04'. אני:רשמת יד רביעית. 'תבוא תראה את האוטו, מצב מעולה'.

משהו לא בסדר איתי? אני לא מבין איך טיפוס רושם בלי בושה יד נמוכה יותר, כאילו מקטין ראש, כאילו לא יודע לקרוא את רשיון הרכב או משהו בנאלי בסגנון. אותי זה פשוט מעליב, הזלזול הזה באינטלגנציה שלי, האם טיפוס כזה מחפש איזשהו סופרפראייר

שחושב שמה שרשום ביד 2 נרשם ע"י משרד התחבורה?

האוטו שלו ממש עניין אותי, גם עם יד חמישית ולא רביעית, אבל אחרי התעלול הזה לא אתן לו אלפייה עבור הרכב. אני יודע אילו עוד שקרים\אי דיוקים\הקטנות ראש מחכים להתגלות?

לכל אותם הטיפוסים שנוקטים בדרך הפעולה הזו, דעו לכם, אתם רק מבריחים אנשים בצורה זו. אף אחד לא חושב שאתם כלכך טיפשים, ואם אתם לא טיפשים - אתם נוכלים.

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 885
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גיא,

בקצב הזה לא נראה שתקנה אוטו בקרוב...

אתמול בבוקר הייתי בתל אביב לקחת קליאו ספורט יד חמישית לבדיקה. מגיעים למכון, 0700 בבוקר, אני מקבל את רשיון הרכב. בעלים קודמים:05. אני: WTF? 'מצטער, לא ידעתי,לא בדקתי, לא מעניין אותי דברים כאלו', וכו'. עשיתי 180 כמובן וחזרתי הביתה.

לפני שעה התקשרתי לקליאו 2002 שפורסמה לפני זמן קצר, חיפאית. סיפרתי לו על הסיפור בת"א, 'זה בסדר אצלי רשום 04'. אני:רשמת יד רביעית. 'תבוא תראה את האוטו, מצב מעולה'.

משהו לא בסדר איתי? אני לא מבין איך טיפוס רושם בלי בושה יד נמוכה יותר, כאילו מקטין ראש, כאילו לא יודע לקרוא את רשיון הרכב או משהו בנאלי בסגנון. אותי זה פשוט מעליב, הזלזול הזה באינטלגנציה שלי, האם טיפוס כזה מחפש איזשהו סופרפראייר

שחושב שמה שרשום ביד 2 נרשם ע"י משרד התחבורה?

האוטו שלו ממש עניין אותי, גם עם יד חמישית ולא רביעית, אבל אחרי התעלול הזה לא אתן לו אלפייה עבור הרכב. אני יודע אילו עוד שקרים\אי דיוקים\הקטנות ראש מחכים להתגלות?

לכל אותם הטיפוסים שנוקטים בדרך הפעולה הזו, דעו לכם, אתם רק מבריחים אנשים בצורה זו. אף אחד לא חושב שאתם כלכך טיפשים, ואם אתם לא טיפשים - אתם נוכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא,

בקצב הזה לא נראה שתקנה אוטו בקרוב...

אדם שמשקר על דבר כו פעוט אי אפשר לדעת מה עוד יש לו בשרוול

נסעתי לראות איזו לאנטיס 1.8 (דגם די מבוקש), יד 1' 80K וכל שאר הנתונים הנכונים (ללא תאונות ...)

מגיע, הרכב תיקוני צבע, משאבת הגה גמורה והכי מעניין 01 ברישיון + יפוי כוח, שהופך בעצם לבעלים נוסף שפשוט אינו רשום.

לשאלה מה זה 01 נאמר כי זו היא יד ראשונה.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושר אני מניח שזה אתה מחדרה, מה נשמע? אני מבין לפי הסמלון שלך שלא מכרת בסוף.. למה אתה אומר שלא אמצא רכב בקצב הזה? הכנות שאני דורש מוגזמת לדעתך?

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל תלוי באיזה רכב מדובר,אם מדובר בלנטיס מה שעשית מוצדק יש עוד המון למכירה או דגמים מקבילים.

אבל במקרה של הקליאו שאין הרבה דוגמאות ממנה או מקבילות במחיר ובשנה

צריך לבדוק לעומק ולהיות חשדן אבל לא בטוח שלפסול על הסף בתסריט שתיארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל לדעתי בין שקרן קטן לשקרן גדול, תמיד תהיה השאלה בנוגע למה עוד הוא שיקרוהשקט הנפשי שבא מקניה מוצלחת לא יגיע.

חוץ מזה מאזדה 1.8 שתהיה מיד 1' וכלום קילומטרים זה נדיר ++

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהמוכר לא שיקר או שזו התנהגות תקינה רק טענתי שיש לבדוק כל מקרה לגופו בהתאם לנסיבות.

מה לעשות הרבה אנשים מעגלים פינות ומייפים את המציאות כדי לעזור במכירת הרכב,אתה צריך לחקור ולאמת , מעצבן אבל נכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

המפגש שלי עם סוחר:

התברכתי ואשתי מעדיפה רכב ידני

לפני כשנה הגיע הזמן להחליף את הסופר לנסר הידנית הרכב יפני מתקדם יותר (ידני כמובן)

המבצע התברר כמבצע מורכב-ידני-יוק (נדיר מציאות)

הגעתי בדרך לא דרך לסוברו אמפרזה, בטלפון: יד שניה כשהראשונה היתה רופה, קילומטראז' נמוך, (הוא בקושי נסע עם הרכב-רק לעבודה) אבל אני לא ממש זוכר כמה

בקיצור-נוסע לפרדסיה לפגוש את הסוברו של הד"ר.

אני מגיע לב"וילה" ופוגש בחור שמן ולא מגולך ד"ר הוא לא ממש - הרכב לבן, יפה וידני, הק"מ-הוחלף ספידומטר....

ברשיונות מופיעה בעלים קודמים 01 מקוריות - "מדינת ישראל" .

אני שואל את הדוקטור למה אמרתה רופא הרי כתוב מדינת ישראל, הבחור נשבע לי בילדים (שאין לו) שהרכב היה בידיו הנאמנות של מנהל מח' בב"ח תה"ש......

בקיצור-עיסקה לא ממש יצא באותו היום....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב לדבר הבא שלא נראה לי הוזכר בשירשור הזה .

יש מצב שיש בעיה של דליפה של גז ממזגן הרכב הדבר לפעמים יכול להיות רציני ובעל עלות תיקון גבוהה(דליפה מהרדיאטור של המזגן או משהו כזה ..) המוכר ממלא גז לפניי שאתה מגיע לראות את הרכב ולקחת אותו לבדיקה וככה לא אתה ולא בבדיקה יכולים לעלות על העניין שישנה בעיה של דליפה במזגן לכן רצוי לקחת את הרכב למוסך שמתעסק בנושא המזגנים שיבדוק את נושא המזגן כדיי להיות בטוחים שלא תיפלו בפח ותיקנו רכב עם בעיה רצינית במזגן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברה זוהי הודעה הראשונה שלי בפורום . אז לפני הכל שלום לכולם :-P

כרגע אני מחפש לקנות רכב .והשרשור הנ"ל לא נותן בדיוק תחושה של ביטחון מה גם שבתוך עמי אני חי

ושמעתי וראיתי אז מה אתם אומרים? לפעמים צריך יותר מזל משכל לא?

כי אני מכיר מישהו שקנה רכב שהורכב משתי מכוניות במכון לבדיקה לא גילו את זה :shock: מה אפשר לעשות במצבים כאלה

דרך אגב אני הייתי מעוניין במספר טלפון של הפחח אין מה להגיד עבודה עבודה :roll:

אני יושב רואה מכוניות נחמדות אבל וואלה מפחד ליפול אני לא מבין כזה גדול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי?

כול מה שתקרא כאן לא יעזור לך.

קח איתך מישהו שמבין כי אם אתה תפול בפח.

יש מלא קרישים בחוץ והם רק מחכים אחד כמוך.

תשמור על עצמך.

אם אתה מאזור המרכז ואתה צריך עזרה אני בכיף יעזור לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לעשות נגד זה כלום - רכב משומש זה חתול בשק.

גם בדיקה במכון אינה ערובה לכלום - לרוב הבדיקה מנוסחת בצורה כזאת שלא תוכל לממש אחריות במקרה של עז.

מזל הוא בהחלט גורם מכריע, אבל אפשר לעזור לו בעזרת השכל הישר. אל תמהר, אל תקפוץ לעיסקה רק בגלל שהיא נראית כדאית ו"אוטוטו מישהו עושה העברת בעלות" או כל דבר כזה. תבדוק הכל בשבע עיניים ואפילו קח איתך מישהו שמבין קצת יותר ממך בתחום.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה שלי?

כול מה שתקרא כאן לא יעזור לך.

קח איתך מישהו שמבין כי אם אתה תפול בפח.

יש מלא קרישים בחוץ והם רק מחכים אחד כמוך.

תשמור על עצמך.

אם אתה מאזור המרכז ואתה צריך עזרה אני בכיף יעזור לך.

אז קודם כל תודה רבה ליפול בפח אני מקווה שלא אני נוקט בכל הצעדים האפשריים שלא :-)

אני באמת יישתדל לקחת מישהו שמבין . ואם אני יגיע לאזור המרכז אני ייצור קשר

אז שוב תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז קודם כל תודה רבה ליפול בפח אני מקווה שלא אני נוקט בכל הצעדים האפשריים שלא :-)

אני באמת יישתדל לקחת מישהו שמבין . ואם אני יגיע לאזור המרכז אני ייצור קשר

אז שוב תודה

בהצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...