Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה סטארלט 1.3 שנת 94 ידנית יש פוטנציאל לטורבו?

שימו לב! השרשור הזה בן 6214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום,מודה לכם מראש על הקריאה.

השאלה פשוטה כמו שבכותרת יש מה לדבר על טורבו ברכב הזה ?

מה שידוע לי שיש דגמים של מנוע זהה 1.3 גם כן אך טורבו.

השאלה אם הם אותו דבר וגם למי שמכיר את הרכב הזה איך הביצועים שלו בסטדנרט.

אגב כסף יש לי גם ליותר מסטארלט וכו' פשוט ראיתי מספר דברים שעשו עליו באתר מסויים אז דווקא חיבבתי את הרעיון וחשבתי לנסות .

תודה רבה מראש שוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה מחבר : רד מזה .

בתור אחד שהיה לו את הרכב הזה ( ללא הטורבו, כן ) : רד מזה !

לך על משהו שכבר בא עם טורבו ותכין את המזומנים כשזה יפסיק לפעול ...

פיאט אונו טורבו, רנו 5 טורבו, לאנצי'ה תמה טורבו, סאאב 900 טורבו, XTZ טורבו, אימפרזה טורבו, רובר 800 טורבו ( חס וחלילה אל תגע ברובר, אפילו אם האקזמפלר במצב מצויין - זו דעתי ).

מי אלופת אירופה ? יודעם כבר ? ...

שיפוט טוב נובע מניסיון, והניסיון נובע משיפוט גרוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לפרט למה?

כרגע יש לי רכב כזה , יש לי כסף ומספיק כסף זה לא שיש לי איזה כמה גרושים ואני מתכוון לעשות משו,אגב כמו שציינתי יש סטארלט טורבו שבא עם טרובו מהחברה גם עם מנוע 1.3.

זה דיי משכנע שיש לו פוטנציאל לא?

אשמח אם תפרט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק שהוא לא יכול לפרט, הוא גם עובר על חוקי הפורום וגם מדבר שטויות.

לסטרלט שלך יש גרסת טורבו, היא אפילו נחשבת למצוינת.

מנוע 4E-FTE מצוין בנפח 1331 סמ"ק, DOHC, מצנן ביניים.

110 כ"ס על 920 קילו. פתח לצרות :twisted:

הנה כמה דוגמאות

to.jpg

Side2.jpg

starlet94.jpg

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אותו מנוע, ואם תמצא אחד כזה, אז לא בטוח שתצליח להביא אותו לארץ, או אם זה יהיה משתלם, בנוסף, המנוע זו לא הבעיה היחידה, יש מערכות אחרות שתצטרך לשדרג, כמו מתלים ,בלמים, בולמים, גלגלים , גיר. ועוד. אז יש פה השקעה רצינית. ובנוסף.. מי יאשר לך דבר כזה?

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות מעמיקה עם הסטארלט - רכב אמין לכשעצמו , אני לא בטוח שעם הטורבו ( עם המנוע המקורי ) היא תשמור על אמינותה המופלגת .

לגבי השיפורים - בלמים , בסה"כ 30 כ"ס , לא הפרש כזה רציני שדורש החלפה קיצונית , וגם אז אפשר אולי לקחת סרן קדמי מיאריס , זה אמור להספיק .

בולמים - מסכים , היא די רכה במצבה הסטנדרטי .

גלגלים - 165/70/13 זו המידה המקס' לרכב הזה , אין הרבה מה להחליף .

גיר - שוב , בסה"כ 30 כ"ס , לא כזה קיצוני .

לאשר - מנוע שמתאים לרכב , למה שלא יאשרו ?

הייתי צופה הוצאה של לפחות 7 אש"ח , אבל התוצאה תהיה שווה את זה . אם היא זריזה במצבה הסטנד' היא תהיה מדהימה בתור מוגדשת , כמו שאמרו משקלה פחות מטון .

לסיכום , אם זה יצא לפועל , זה כל מה שיש לי לומר - :twisted: .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

XTZ טורבו, רובר 800 טורבו

ייתכן ואתה מתכוון לפונטו GT ו רובר 600 טורבו ?

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה :-D

כמו ש bagira רשם, יש גרסת טורבו לסטארלט מדגם EP91 (שנתונים 96-99) העונה לשם Glanza. ניתן למצוא אותן באוסטרליה,דרום אפריקה, יפן, אנגליה, קפריסין ויוון. הגרסה שווקה במקור רק לשוק היפני אך כמה מאות אקזמפלרים יוצאו למדינות בעלות הגה ימני.

הרכב מגיע בתצורת 3 דלתות, ידני, חלונות ומראות חשמליות, לוח מחוונים לבן ועם מנוע זהה למנוע הסטרלט המקורי אך בתוספת מגדש טורבו בנפח 1,332 סמ"ק (4E-FTE) המוציא מומנט של 15.3 קג"מ ו 133 כ"ס נתונים לשדרוג :lol:.

לדגם EP82 (מה שיש לך) יש גרסת טורבו העונה לשם Starlet GT והיא בעלת מגדש טורבו ו 130+- כ"ס במקור. השוני הוא במנועים ובאלקטרוניקה בעיקר.

אני ממליץ לך לגלוש קצת בשני האתרים הללו ולקבל קצת מידע ונתונים טכניים על אפשרויות שדרוג:

http://www.austarletclub.com/

http://www.ukstarletclub.com/forums/

איתמר.[url=http://www.austarletclub.com/][/url]

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי אחלה פרוייקט. 130 כ"ס על משקל כזה יתן משהו מאוד זריז.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי אחלה פרוייקט. 130 כ"ס על משקל כזה יתן משהו מאוד זריז.

זה פחות או יותר כמו פונטוGT/HGT וגם דומה לפולו/106 GTI, השאלה אם זה יתנהג כמוהם (לא מצפה לתשובות, רק נתתי קו מחשבה)

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלת הבהרה קלה:

אם ישנו דגם עם טורבו של רכב מסויים, שלא נמכר בארץ.

ומישהו רוצה להתקין טורבו זהה של אותו רכב ברכב זהה שנע על כבישי הארץ.

הוא יוכל לאשר אותו בצורה חוקית ללא כל סיכוי של הורדה מהכביש / בעיות עם המשטרה / בעייה במקרה של תאונה וכו'?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6214 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...