Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עומד לרכוש דייהטסו שרייד

zoobin
שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקרוב אני רוכש מדוד שלי דייהטסו שרייד. הוא יד שניה וסבא היה יד ראשונה.

האוטו במצב טוב. רציתי לדעת על איזה חלקים אני צריך לשים לב יותר ביישור קו שיהיה עליי לעשות?

אילו מחלות יש לדגם הזה ? שנת 92 גיר אוטומטי חלונות ידניים

:smilecolr
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעלים של דייטסו שרייד משנתון דומה. רק גיר רגיל. שעשה לי קצת בעיות.

בנוגע לבעיות נפוצות אני לא יכול לענות לך, אבל אני אישית לא מת על הרכב ולמען האמת הוא מוצע למכירה.

אם זה יעזור לך אני יכול לתת לך מספר בעיות שנתקלתי בהם בשרייד שלי ב6 חודשים האחרונים שהיא הייתה ברשותי.

-הגיר עשה לי בעיות , לא נכנס להילוך רביעי.

- אלטרנטור דפוק

- נזילת מים רצינית (פרט שולי יחסית)

- קניתי את הרכב עם רדיו דיסק לא פועל, שילמתי יחסית הרבה על התיקון כי היתה בעיה יותר מסובכת בחשמל ברכב.

- שבועיים אחרי הרכישה של הרכב שמתי לב להתחממות יתר, כתוצאה מרדיאטור דפוק.

הרשימה נמשכת ונמשכת. קיבלתי את הרכב בקומבינה ובכלום כסף כמו אידיוט. ובסופו של דבר בכל ההוצאות של התיקונים הייתי יכול לקנות שרייד במצב מעולה שלא הייתה עושה לי את כל הצרות, תיזהר ושיהיה לך בהצלחה.

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלטרנטור בן 16 שעשה בעיות? איזה חרא רכב.

ועכשיו ברצינות, הרכב מאד מאד אמין, אבל הוא בן 16 ולכן מדי פעם תצטרך לקחת אותו למוסך. גם בשרייד 93 של אחותי הלך האלטרנטור. בנוסף אתה מקבל את התחושה שהרכב הולך להתפרק כל רגע. אבל הוא לא. הטיפולים די זולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לדעת על איזה חלקים אני צריך לשים לב יותר ביישור קו שיהיה עליי לעשות?

אילו מחלות יש לדגם הזה ?

אין מחלות לרכב בן 15. יש בלאי והסטוריית תחזוקה.

בדוק את מצבו במוסך.

בדוק חלקים מתבלים בטיחותיים: צמיגים, בולמים, בלמים, מערכת הגה וכו'.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6228 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...