Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המפגש של ה29.8 סיכום + תמונות

fiesta-1.3
שימו לב! השרשור הזה בן 7553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לדעתי המאזדה מאזדאתית! (חבל"ז)

לאח שלי היה רכב כזה וזה באמת רכב פיצוץ :!:

המכסה מנוע חמוד לאללה.

אם אני לא טועה השיפורים ששמו לה זה חצאיות ובפגוש הקידמי לא נגעו רק הוסיפו משהו מלמטה.

הרכיבו סאנ-רוף,ג'אנטים ועוד...

וספוילר אימפרזתי וצבעו לה את הבקלית האחורית במרכז.

S-מוליק- אין מה לעשות אני למדתי שיש אנשים שקשה להם לקבל דברים שאנשים רוצים לעשות...

כל אחד וטעמו אבל בסופו של דבר אתה זה שנוהג ברכב שלך ואתה מחליט מה לעשות!

אני לא יודע ממה זה מגיע מקנאה או מעזרה!

זה על אותו עיקרון עם הבאקטים שהרכבתי...היו איזה כמה פוצים שלא התאים להם שאני מרכיב את הבאקטים על קליאו 1400

ולבסוף עשיתי החלטה וקניתי...ואני מרוצה עד השמיים :lol:

תעשה אתה ת'החלטה שלך אני חייב לציין שאהבתי מאוד ת'מאזדה.

אלעד.

תגובה הגיונית מאחד שהחתימה שלו היא:

יוצא מהחנייה של המפגש ע"י לחיצות חזקות על מנת לנסות לעשות רושם ולקבל תשומת לב!!!

אולי החתימה שלך אמורה להיות הומוריסטית, אבל זה בהחלט מעיד על מה שעומד מאחורי השיפורים הקוסמטיים האלו.

אין לי שום בעיה עם אדם שמחליט שהדייהו ACE שלו צריכה להיראות כמו אנזו. שיהיה לו לבריאות, כל עוד הוא לא עובר על החוק (גניבת ספויילרים, התקנת לדים מסנוורים וכו'.)

מי שרוצה למשוך תשומת לב, שיהיה בריא. מצידי שישתיל גם תוכי על הקרחת ויקעקע ריגר על המצח.

אבל זה לא סותר את זה שבעיני זה נסיון פאתטי למשוך את תשומת ליבם של ילדים או בורים.

ואני בהחלט חושב שההתלהבות ממכוניות כאלו, אין לה שום קשר לתרבות מוטורית, אלא למשיכה מסויימת לאסתטיקה מפוקפקת. זה הכל.

מבחינת קונספט זה יותר קרוב לבניית ציפורניים של ערסיות מאשר לשיפורי רכב.

אגב, הלנטיס F ששמוליק הציג היא עוד בגבולות הטעם הטוב לטעמי. יש מכוניות שבהחלט מקבלות ערך מוסף לעיצוב המקורי על ידי תוספות.

הקוואליר מהצפון והקולט המגעילה מרמת גן, ממש ממש לא כאלו. הן פשוט מוגזמות וולגריות.

ובלי שום קשר - בהצלחה למפגש בצפון. אני מאחל לכם שבבוא היום רוב מה שיהיה לראות יהיה מכוניות באמת מעניינות מוטורית (ואני משוכנע שיש כאלו בצפון) והקוסמטיקה הזאת תהפוך לתופעה שולית, כמו שלדעתי היא צריכה להיות.

מה שניסיתי להגיד..

תודה :lol:

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לדעתי המאזדה מאזדאתית! (חבל"ז)

לאח שלי היה רכב כזה וזה באמת רכב פיצוץ :!:

המכסה מנוע חמוד לאללה.

אם אני לא טועה השיפורים ששמו לה זה חצאיות ובפגוש הקידמי לא נגעו רק הוסיפו משהו מלמטה.

הרכיבו סאנ-רוף,ג'אנטים ועוד...

וספוילר אימפרזתי וצבעו לה את הבקלית האחורית במרכז.

S-מוליק- אין מה לעשות אני למדתי שיש אנשים שקשה להם לקבל דברים שאנשים רוצים לעשות...

כל אחד וטעמו אבל בסופו של דבר אתה זה שנוהג ברכב שלך ואתה מחליט מה לעשות!

אני לא יודע ממה זה מגיע מקנאה או מעזרה!

זה על אותו עיקרון עם הבאקטים שהרכבתי...היו איזה כמה פוצים שלא התאים להם שאני מרכיב את הבאקטים על קליאו 1400

ולבסוף עשיתי החלטה וקניתי...ואני מרוצה עד השמיים :lol:

תעשה אתה ת'החלטה שלך אני חייב לציין שאהבתי מאוד ת'מאזדה.

אלעד.

תגובה הגיונית מאחד שהחתימה שלו היא:

יוצא מהחנייה של המפגש ע"י לחיצות חזקות על מנת לנסות לעשות רושם ולקבל תשומת לב!!!

אולי החתימה שלך אמורה להיות הומוריסטית, אבל זה בהחלט מעיד על מה שעומד מאחורי השיפורים הקוסמטיים האלו.

אין לי שום בעיה עם אדם שמחליט שהדייהו ACE שלו צריכה להיראות כמו אנזו. שיהיה לו לבריאות, כל עוד הוא לא עובר על החוק (גניבת ספויילרים, התקנת לדים מסנוורים וכו'.)

מי שרוצה למשוך תשומת לב, שיהיה בריא. מצידי שישתיל גם תוכי על הקרחת ויקעקע ריגר על המצח.

אבל זה לא סותר את זה שבעיני זה נסיון פאתטי למשוך את תשומת ליבם של ילדים או בורים.

ואני בהחלט חושב שההתלהבות ממכוניות כאלו, אין לה שום קשר לתרבות מוטורית, אלא למשיכה מסויימת לאסתטיקה מפוקפקת. זה הכל.

מבחינת קונספט זה יותר קרוב לבניית ציפורניים של ערסיות מאשר לשיפורי רכב.

אגב, הלנטיס F ששמוליק הציג היא עוד בגבולות הטעם הטוב לטעמי. יש מכוניות שבהחלט מקבלות ערך מוסף לעיצוב המקורי על ידי תוספות.

הקוואליר מהצפון והקולט המגעילה מרמת גן, ממש ממש לא כאלו. הן פשוט מוגזמות וולגריות.

ובלי שום קשר - בהצלחה למפגש בצפון. אני מאחל לכם שבבוא היום רוב מה שיהיה לראות יהיה מכוניות באמת מעניינות מוטורית (ואני משוכנע שיש כאלו בצפון) והקוסמטיקה הזאת תהפוך לתופעה שולית, כמו שלדעתי היא צריכה להיות.

אישפוזה , לדעתי אתה טועה , לא כל מי שמשפר את הרכב שלו חיצונית מגיע

רק בשביל לעשות רושם ו"גלגלים" בחניה .

יש המון מכוניות מדהימות חיצוניות שבאות למפגש ללא רעש מיותר...

נכון גם אני רואה הונדה עם ספויילרים וכל מיני שטוית אז אני סולד מהעניין

אבל כל עוד זה חוקי , והסויילר נרכש כדין וכמובן אין דברים לא חוקיים באוטו

אז אני פשוט לא אוהב וזהו , אבל לא מתחיל להגיד שזה לא בסדר וזה לא בסדר

וקובע מה אסור ומה מותר... כן לחבר טוב שלי יש הונדה עם ספויילר כמו של אמפרזה

אבל קנוי!!!! ( מ קום בבני ברק שמכין ספוילרים) .

אגב בנוגע לאיזה רכב עליו משקיעים זה בולשיט אחד גדול, רוב הישראלים יסכימו

שמזדה 323F נראית טוב יותר מפיזו 106 לבנה ( להלן שלי)

אבל אם מישהו יבוא בפורום ויעלה תמונות של האוטו שלו עם ג"אנטים יפים

והחלקה של מכסה מנוע / בגאז" אנשים ילגלגו עליו

אבל אם מישהו מהראלי יעשה עבודת פחחות כולם יגידו לו איזה יופי ...

הכל בעיני המתבונן , כל אחד והאהבה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, יש לי שאלה שקשורה אליי.

אני בן 25. אני רציני ויודע מה רוצה מחיי.משמע, אני לא ילד קטן שמתלהב מכל שטות, אני לומד באוניברסיטה, מחזיק רכב, ועובד. ללא שום עזרה חיצונית, הורים וחברים.

אני אוהב את המכונית שלי, ולפי דעתי יש לה פוטנציאל לשיפורי יופי ומכני.

אני מתכוון להשקיע ברכב שלי. כשילך הגיר, אני אעשה הסבה לגיר רגיל, ואולי אשקול ייבוא של מנוע 2000 V6 כמו שנמכר בחו"ל. יש את אלה שיאמרו שחבל על הכסף, ולמה ?

אבל לי יש טענה אחרת. אני אוהב את המכונית שלי, השקעתי בה מזמני, מחיי, וכספי האישי.

אני מתכנן קהילת F יחודית בארץ, נמצא כרגע בשלבי הקמה של אתר, וזה לא משנה בעצם איזה רכב יש לך. העיקר האהבה שלך לרכב - זה מה שחשוב. עצם העובדה, שאני לומד על הרכב הזה כל יום (בשבוע שעבר פתרתי תקלה - פרסמתי לינק, וקיבלתי שתי תגובות. זו דוגמא עד כמה אנשים פה תפוסים ותקועים בדיעות שלהם. אבל זה נושא אחר.),ומשתדל להנות ממנו כמה שיותר.

עכשיו, אתם חושבים שאני סתם מתלהב ?

S-מוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, יש לי שאלה שקשורה אליי.

אני בן 25. אני רציני ויודע מה רוצה מחיי.משמע, אני לא ילד קטן שמתלהב מכל שטות, אני לומד באוניברסיטה, מחזיק רכב, ועובד. ללא שום עזרה חיצונית, הורים וחברים.

אני אוהב את המכונית שלי, ולפי דעתי יש לה פוטנציאל לשיפורי יופי ומכני.

אני מתכוון להשקיע ברכב שלי. כשילך הגיר, אני אעשה הסבה לגיר רגיל, ואולי אשקול ייבוא של מנוע 2000 V6 כמו שנמכר בחו"ל. יש את אלה שיאמרו שחבל על הכסף, ולמה ?

אבל לי יש טענה אחרת. אני אוהב את המכונית שלי, השקעתי בה מזמני, מחיי, וכספי האישי.

אני מתכנן קהילת F יחודית בארץ, נמצא כרגע בשלבי הקמה של אתר, וזה לא משנה בעצם איזה רכב יש לך. העיקר האהבה שלך לרכב - זה מה שחשוב. עצם העובדה, שאני לומד על הרכב הזה כל יום (בשבוע שעבר פתרתי תקלה - פרסמתי לינק, וקיבלתי שתי תגובות. זו דוגמא עד כמה אנשים פה תפוסים ותקועים בדיעות שלהם. אבל זה נושא אחר.),ומשתדל להנות ממנו כמה שיותר.

עכשיו, אתם חושבים שאני סתם מתלהב ?

S-מוליק

שמוליק, אם פגעתי בך - אני בהחלט מתנצל.

תרשה לי לרגע לעשות הבדלה בינך לבין ילד ששם כונס על דיהטסו שרמנט:

אתה קנית מראש מכונית עם עיצוב ספורטיבי. על מכונית כזאת שיפורי עיצוב נראים יותר במקום מאשר על משפחתית ממוצעת.

אתה בא מגישה של היכרות עם המערכות המכניות של הרכב, טיפול בו, ורצון לשפר אותו במישור הזה.

רוב האנשים עליהם אני מעביר ביקורת, אינם כאלו. הם לוקחים רכב ממוצע עד מכוער ומדביקים עליו אוסף תוספות שאינן קשורות זו לזו. והתוצאה היא בדיוק כמו לקחת אשה בת 55, לצבוע אותה לבלונד מטאל, לעשות לה ציפורניים, איפורים ומחשופים כמו לבת 16.

מה יוצא לך? קוסית? לא. יוצא לך זונה זקנה.

אז אוקיי. יש כאלו שהלוק של זונה בלה עושה להם את זה. לי לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז אתה טועה! :?

זה כמו לקחת זקנה מקומטת בת שישים (נגיד אונו)

להכינס לך בוקס לעין (נניח לדים),

לבעוט לה בבטן (נאמר נאון),

לשים אותה במיני אדום צמוד צמוד (נמשל - חצאיות+ספוילר),

ולעשות לה פירסינג בלשון, בגבות, נזם, עגיל בפטמה (מדבקות ועוד מדבקות).

סקסי אה? :lol:

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוז אתה טועה! :?

זה כמו לקחת זקנה מקומטת בת שישים (נגיד אונו)

להכינס לך בוקס לעין (נניח לדים),

לבעוט לה בבטן (נאמר נאון),

לשים אותה במיני אדום צמוד צמוד (נמשל - חצאיות+ספוילר),

ולעשות לה פירסינג בלשון, בגבות, נזם, עגיל בפטמה (מדבקות ועוד מדבקות).

סקסי אה? :lol:

אני כבר מעדיף את הזונה.....

:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישפוזה, לא נפגעתי כלל. דווקא, אותך אני דיי מעריך ואני אוהב לקרוא את הודעותייך.

אני רוצה שיקבלו אנשים כמוני לפי מה שהם שווים (לפי הידע שלהם), ולא לפי ההתלהבות שהם מקרינים.

אני לא חושב שאני מתלהב, אדרבא, אני חושב שאני מקצועי. (יש חברים שיגידו, אם אתה מקצועי, איך הרכבת פנסי ערפל שהם כלל לא מקצועיים ובהרכבה חאפרית. נכון- עשיתי טעות אך היא לעולם לא תחזור, וברגע שאמצא תחליפי, אין ספק שאני ארכיב).

בתור אחד שבא מתחום הרכב ויש לו היכרות של כמה שנים, לדעתי זה עושה את זה יותר מעניין. אני לא רוצה ולא ארצה להביא את המכונית שלי למצב שבוא היא תוכל להתחרות בפרארי, אלה מעט להגדיל את כח המנוע שלה וההספק. דבר אחד שיפרתי וזה הנוחות. לאחר שהחלפתי לג'אנטים מסגסוגת וצמיגי בעלי חתך נמוך וסוליה רחבה מהמקוריים, הבחנתי בשינוי משמעותי. אני מתקשר יותר עם הכביש. ולפי דעתי זה שיפור.

גם אני מתעתלם מעארסים (או סתם אנשים רגילים) שמדביקים כונס מקרטון על הגג או על המכסה. זה מבחיל ומחליא. גם אני מתעלם מאנשים שמרכיבים ספויילרים (ויש אנשים שאין להם מושג מה זה בכלל ומה הוא תורם/גורע להתנהגות הרכב) שהם לא מקצועיים. ואפילו מניע את ראשי בשלילה כאשר אנחנו עומדים בצומת ביחד.

יש הבדל בין מקצועיות לחאפריות. אבל אם אני אראה לאנטיס שהספויילר הורכב בה במקצועיות, תוכנן ונבנה במיוחד לרכב, והוא אכן תורם להתנהגות הרכב, אני אעריך את זה למרות שזו לאנטיס והיא משפחתית.

זה ההבדל וזה מה שרציתי לומר.

S-מוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין מקצועיות לחאפריות. אבל אם אני אראה לאנטיס שהספויילר הורכב בה במקצועיות, תוכנן ונבנה במיוחד לרכב, והוא אכן תורם להתנהגות הרכב, אני אעריך את זה למרות שזו לאנטיס והיא משפחתית.

אין מצב שספויילר ישפר התנהגות לרכב משפחתי שלא שופר מבחינת ביצועים ברמה דרסטית מטורפת.

במהירויות להן מגיעות אפילו מכוניות משפחתיות חזקות (נניח, 190-200) התכנון האוירודינמי של הרכב מספק את כל הDOWNFORCE הדרוש. ספויילר מתוכנן טוב יספק תוספת זניחה עד כדי חוסר יכולת מדידה ליציבות. וספויילר לא מתוכנן או מתוכנן רע, יוסיף אולי DOWNFORCE אבל במחיר של גרר מטורף ואיבוד מהירות סופית.

ספויילר שתוכנן והורכב במקצועיות בדרך כלל לא ייראה זוועה, למרות שכבר ראיתי אפילו קיטים לפורשה 911 שנראו וולגריים לטעמי.

ספויילר, ולא משנה איזה, על מכונית משפחתית לא משופרת הוא קוסמטיקה מיותרת לטעמי. גם STI ו-EVO מקוריות וחזקות אך בעלות 4 דלתות וספויילר ענק על הבגאז' הן בעיני מכוניות וולגריות. חישוקים יפים וסאן רוף עושים לי את זה יותר על מכונית משפחתית. לעומת זאת, המכונית שלך לא מעוצבת כמשפחתית ובהחלט קוסמטיקה חיצונית יכולה לחזק את האגרסיביות שכבר מובנית בעיצוב שלה.

לאנטיס F עם כנף נראית יותר טוב מ EVO עם כנף לטעמי האישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מצב שספויילר ישפר התנהגות לרכב משפחתי שלא שופר מבחינת ביצועים ברמה דרסטית מטורפת.

במהירויות להן מגיעות אפילו מכוניות משפחתיות חזקות (נניח, 190-200) התכנון האוירודינמי של הרכב מספק את כל הDOWNFORCE הדרוש. ספויילר מתוכנן טוב יספק תוספת זניחה עד כדי חוסר יכולת מדידה ליציבות. וספויילר לא מתוכנן או מתוכנן רע, יוסיף אולי DOWNFORCE אבל במחיר של גרר מטורף ואיבוד מהירות סופית.

ספויילר שתוכנן והורכב במקצועיות בדרך כלל לא ייראה זוועה, למרות שכבר ראיתי אפילו קיטים לפורשה 911 שנראו וולגריים לטעמי.

ספויילר, ולא משנה איזה, על מכונית משפחתית לא משופרת הוא קוסמטיקה מיותרת לטעמי. גם STI ו-EVO מקוריות וחזקות אך בעלות 4 דלתות וספויילר ענק על הבגאז' הן בעיני מכוניות וולגריות. חישוקים יפים וסאן רוף עושים לי את זה יותר על מכונית משפחתית. לעומת זאת, המכונית שלך לא מעוצבת כמשפחתית ובהחלט קוסמטיקה חיצונית יכולה לחזק את האגרסיביות שכבר מובנית בעיצוב שלה.

לאנטיס F עם כנף נראית יותר טוב מ EVO עם כנף לטעמי האישי.

זה מה שאני אוהב בהודעות שלך, אישפוז (אגב, מה שמך הפרטי? ). תשובות מקצועיות.

S-מוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל לשמוליק- אם באמת תעשה את הפרוייקט שלך למזדה שתיהיה כמו בתמונה אז אני רוצה לראות אותה,כי לפי דעתי הלאנטיס F שבתמונות פשוט יפהפיה.

מה שכן אני לא מסכים עם זה שאומרים שלאנטיס F לדוגמא זה לגיטימי לשפר וכו' בגלל העיצוב הספורטיבי שלה,כי גם לדעתי היא מכונית בהחלט יפה,אבל שורה תחתונה הנתונים שלה כמעט זהים ללאנטיס 1800 רגילה (כמעט זהים בגלל שאומנם יש אותו מנוע אבל ל-F עיצוב יותר אווירודינמי ומשקל יותר נמוך),כך שכל שיפור מנוע שניתן לעשות ב-F ניתן לעשות בלאנטיס כרגילה,ואני משתמש בדוגמא הזאת אבל אפשר להדגים את זה על כל רכב,ולא חסרים דוגמאות של רכבים שמי שרואה אותם פה חושב שכל קשר בינם לבין מוטוריקה מקרי לחלוטין,אבל מספיק להעיף מבט באתרים בחו"ל (קאר דומיין) ולראות דוגמאות מפתיעות (תכנסו לאתר ותסתכלו אפילו על סוזוקי בלאנו ותראו מה עשו,או אפילו מיצובישי סופר לנסר).

בשורה התחתונה,מה שאני אומר זה שזה לא תלוי בסוג הרכב אלא בגישה של בעל הרכב:

האם הוא עושה שיפורים בשביל הפוזה (עיין ערך סיוויק קופה ממוצעת),או שהוא עושה שיפורים בשביל באמת לשנות משהו ברכב-התנהגות\יציבות\ביצועי מנוע וכו' (כמובן הכל על סמך ידע מיקצועי ולא סתם ליזרוק דברים לאוטו בשביל להגיד "הנה,גם לי יש").

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...