Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המפגש של ה29.8 סיכום + תמונות

fiesta-1.3
שימו לב! השרשור הזה בן 7554 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראלימן, התכוונתי בכללי.

אנשים פה צבועים. מספיק כבר עם הצביעות.

מה קרה, בפורום כולם מרגישים נאורים פתאום? אבל בתכלס' כולנו אותו הדבר - בין אם תרצו או לא תרצו.

כולנו אותו הדבר.

חוץ מזה, אני גם לא מופתע מהתגובות, כי במדינה שבה חיים אנשים יהירים, התגובות יהירות.

המדינה והאנשים שחיים בה מקולקלים.

מצטער - אבל זו דעתי.

שמוליק

מצטער - לא מסכים איתך בכלל. אם כבר הצביעות פה אז היא שלך, בלי כוונה לפגוע כמובן.

למה? מיד אסביר.

כשאתה הולך למסיבה או למועדון ואתה רואה בחור עם מכנס פדלופון חצי ירוק זורח חצי סגול בוהק באולטרה עם חולצת בטן וורודה. אל תגיד שאתה אומר "נו יופי, שיבושם לו". אתה בטוח הולך להגיד משהו לחבר או מכר שגם ראה. משהו בסגנון "סתכל על הטמבל ההוא שנראה כמו סוכריה על מקל של דיסני" (טוב נו לא בדיוק זה.. אבל דומה :wink: ).

באותה דרך בדיוק אני רואה הונדה סיביק ירוקה עם מדבקות מזעזעות וספוילר שלא היה מבייש את מיטב פרחי הטיס שלנו. במיוחד לאור העובדה שבעלת הרכב אינה מודעת כלל וכלל להשפעות של הספוילר (ספוילר=שובר רוח= סכר) על הרכב שלה.

יש טעם טוב ויש טעם רע. על זה אפשר לא להסכים. אבל יש דברים מוגזמים בעליל שמעידים על בורות גמורה, ובד"כ בארצנו גם עבודה סופר חאפרית (ע"ע גבות מאיזוליר באנד).

מקווה שהבנת את הנקודה שלי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המפגש הזה נעשה יותר ויותר מזוויע..

"לא רואים הרבה מזדות משופרות על הכביש!"

WTF?!?! אם לזה עם ישראל קורא שיפורים - מצבנו בקנטים.

פשוט עצוב מה שהולך שם, פליטים מזה מתחילים (תמיד היו) לנצנץ ברמת גן..

ראלימן

יקיר פורסם: שבת אוג' 30, 2003 19:19 נושא ההודעה:

--------------------------------------------------------------------------------

Shmulik כתב:

תגידו מה יש לכם ? אסור לבן אדם ליפות את הרכב שלו ?

אתם מתנהגים כמו ילדים! מה אכפת לכם מה אנשים עושים. העיקר יודעים להעביר ביקורת!

מספיק כבר.

S-מוליק

כל מילה פנינה.

ולחבר'ה מביג, תמשיכו ככה

חברה מצעו את ההבדלים!!!.

אחד בן בן אדם שלא שם ז*ן על המאמץ שלי לקדם את המפגש ובקשתי יפה שכל אחד שיהיה לו תגובות ציניות ולא קשורות שלא יגיב.

לבן אדם אחר שרואה את ההתעמצות ואת ההשקעה הרבה.

ראלי מן שתיע להשקעה כזאת שבמפגש שאתה מפרסם כל שבוע בכל פורום רכב שיש ורואה שפתאום אנשים מתחילים לבוא וגם אנשים חדשים ... תאמין לי שאתה תרגיש ניצחון בלב!!!.

שבוע טוב ושקט לכולם

1.6 206

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

FIESTA - מי דיבר על המפגש שלך?

מי דיבר עליך?

מי דיבר על האירגון?

דיברתי על תופעה כלל ארצית שאותי אישית מבחילה. אם זה בביג ואם זה בר"ג.

אני שמח שאתה מרגיש ניצחון בלב, אני מרגיש רעב בבטן אז אני הולך לאכול.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראו , נראה שההודעה הקודמת שלי הצליחה לעצבן כמה אנשים , אז ככה לא התכוונתי להעליב או לעצבן אף אחד

ובאמת היוזמה של המפגשים בביג היא מבורכת!

מה שכן באתי להגיד שאם כבר יש מפגש וצילמתם את המכוניות שם למה כ"כ התמקדתם ב"משופרות"?

בהצלחה בהמשך עם המפגשים בתקווה שהם יתפתחו למשהו טוב יותר :beerchug:

if you feel in control , you're not going fast enough

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אני ממש מסכים עם ראלימן.

זה פשוט מגעיל לראות כל הונדה (4 דלתות) שניה עם ניאונים בתוך האוטו ומתחתיו.

ולראות מאזדה F יפנומטית עם ספוילר ענק, וחצאיות (שמלות :lol: ).. זה דוחה.

אבל אני אומר, אם כבר "לשפר" משפחתית או רכב כלל לא ספורטיבי - אז בטוב טעם. לא להפריז ולהגזים.

הנה עוד קצת גועל... ממני.... :wink:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלח לי veyron, אבל התמונות שפרסמי מקודם לא מצאו חן בעינייך ?

S-מוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-מוליק

סלח לי שמוליק, מתי לאחרונה היית באחד מן המפגשים?

ממתי תמונות כמו שהעלת מופיעות בארצנו?

אחד ל100 אולי. כל השאר משחיטים אימפרזות או הולכים לנגר השכונתי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-מוליק

ראלימן

אני ממש לא מבין מה אכפית לך מה אנשים עושים עם האוטו שלהם ?!?

לא מתאים לך אז אל תסתכל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

S-מוליק

ראלימן

א. אני לא מגיע למפגשים, כי אני לא אהיה מוכן להיות מושא להעלבה. למה אני רשמתי את זה ?

ב. נכון, נדיר מאוד לראות משהו מושקע באמת. אבל אם אגיע למצב שבו המכונית שלי תהיה משופרת קוסמטית, מנין לי הערובה שלא יצחקו גם עליי ?

S-מוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPL היקר.

אני חשבתי שמטרת הפורום שלה כולנו נתכנסנו כאן היא חינוך, חינוך מוטורי רצוי מגיל ינקות.

למה אני נגד שיפורים שלא במקום? (לרוב זה כונסים/פולטים/ספילרים/השד יודע מה)

כי זה לרוב נובע מבורות מוחלטת. אני בעד זה שכל מי ששם ספוילר שיכול להאט נושאת מטוסים יבוא לפורום ויגיד "וואלה, יפה או לא האוטו שלי עגלה".

אני יכול להביא עוד הרבה דוג', נתחיל בג'אנט 17 עם חתך של בערך 10, הרבה אנשים לא מבינים איך זה משפיע על האוטו שלהם.

אז נכון אפשר להגיד שיש דברים שלא חשובים לבעל הרכב מלבד יופי, אך הבעיה היא שלרוב בעל הרכב לא מודע בכלל. מילא אותה בחורה הייתה יודעת את השפעות הספוילר על האוטו שלה ואז הייתה שוקלת האם לוותר ולשים בשביל היופי או לא, אין לה שמץ של מושג. אותו דבר לגבי ג'אנטים והגבהות/הנמכות מטורפות. כל הקשור לכונסים ופולטים - לרוב זהו רכוש גנוב, סוגיה שונה לחלוטין.

בכל מקרה - אני אישית חושב שלאנטיס עם ספוילר, חצאיות ועוד זה פאטתי.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPL היקר.

אני חשבתי שמטרת הפורום שלה כולנו נתכנסנו כאן היא חינוך, חינוך מוטורי רצוי מגיל ינקות.

כי זה לרוב נובע מבורות מוחלטת. אני בעד זה שכל מי ששם ספוילר שיכול להאט נושאת מטוסים יבוא לפורום ויגיד "וואלה, יפה או לא האוטו שלי עגלה".

אני יכול להביא עוד הרבה דוג', נתחיל בג'אנט 17 עם חתך של בערך 10, הרבה אנשים לא מבינים איך זה משפיע על האוטו שלהם.

אז נכון אפשר להגיד שיש דברים שלא חשובים לבעל הרכב מלבד יופי, אך הבעיה היא שלרוב בעל הרכב לא מודע בכלל. מילא אותה בחורה הייתה יודעת את השפעות הספוילר על האוטו שלה ואז הייתה שוקלת האם לוותר ולשים בשביל היופי או לא, אין לה שמץ של מושג. אותו דבר לגבי ג'אנטים והגבהות/הנמכות מטורפות. כל הקשור לכונסים ופולטים - לרוב זהו רכוש גנוב, סוגיה שונה לחלוטין.

מכל ההסבר היפה שלך עולה רק שאלה אחת קטנה. מי מינה אותך למחליט מה מותר, אסור, פאתטי או מיותר בשיפורי רכב (קוסמטיקה).

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שזה מכוער ולא מראה על טעם רב במיוחד, אבל זה כל העניין - זה טעם אישי, וכל איש הישר בעיניו יעשה כל עוד זה חוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המאזדה מאזדאתית! (חבל"ז)

לאח שלי היה רכב כזה וזה באמת רכב פיצוץ :!:

המכסה מנוע חמוד לאללה.

אם אני לא טועה השיפורים ששמו לה זה חצאיות ובפגוש הקידמי לא נגעו רק הוסיפו משהו מלמטה.

הרכיבו סאנ-רוף,ג'אנטים ועוד...

וספוילר אימפרזתי וצבעו לה את הבקלית האחורית במרכז.

S-מוליק- אין מה לעשות אני למדתי שיש אנשים שקשה להם לקבל דברים שאנשים רוצים לעשות...

כל אחד וטעמו אבל בסופו של דבר אתה זה שנוהג ברכב שלך ואתה מחליט מה לעשות!

אני לא יודע ממה זה מגיע מקנאה או מעזרה!

זה על אותו עיקרון עם הבאקטים שהרכבתי...היו איזה כמה פוצים שלא התאים להם שאני מרכיב את הבאקטים על קליאו 1400

ולבסוף עשיתי החלטה וקניתי...ואני מרוצה עד השמיים :lol:

תעשה אתה ת'החלטה שלך אני חייב לציין שאהבתי מאוד ת'מאזדה.

אלעד.

נינג'ה לבנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SPL היקר.

מכל ההסבר היפה שלך עולה רק שאלה אחת קטנה. מי מינה אותך למחליט מה מותר, אסור, פאתטי או מיותר בשיפורי רכב (קוסמטיקה).

שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שזה מכוער ולא מראה על טעם רב במיוחד, אבל זה כל העניין - זה טעם אישי, וכל איש הישר בעיניו יעשה כל עוד זה חוקי.

מסכים. אין לי מה להגיד, מודה ומתוודה.

אבל את דעתי מותר לי להגיד, וזה מה שאני עשיתי.

רק שהמקרים שהוספתי לדעתי הם סופר ברורים.

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי המאזדה מאזדאתית! (חבל"ז)

לאח שלי היה רכב כזה וזה באמת רכב פיצוץ :!:

המכסה מנוע חמוד לאללה.

אם אני לא טועה השיפורים ששמו לה זה חצאיות ובפגוש הקידמי לא נגעו רק הוסיפו משהו מלמטה.

הרכיבו סאנ-רוף,ג'אנטים ועוד...

וספוילר אימפרזתי וצבעו לה את הבקלית האחורית במרכז.

S-מוליק- אין מה לעשות אני למדתי שיש אנשים שקשה להם לקבל דברים שאנשים רוצים לעשות...

כל אחד וטעמו אבל בסופו של דבר אתה זה שנוהג ברכב שלך ואתה מחליט מה לעשות!

אני לא יודע ממה זה מגיע מקנאה או מעזרה!

זה על אותו עיקרון עם הבאקטים שהרכבתי...היו איזה כמה פוצים שלא התאים להם שאני מרכיב את הבאקטים על קליאו 1400

ולבסוף עשיתי החלטה וקניתי...ואני מרוצה עד השמיים :lol:

תעשה אתה ת'החלטה שלך אני חייב לציין שאהבתי מאוד ת'מאזדה.

אלעד.

תגובה הגיונית מאחד שהחתימה שלו היא:

יוצא מהחנייה של המפגש ע"י לחיצות חזקות על מנת לנסות לעשות רושם ולקבל תשומת לב!!!

אולי החתימה שלך אמורה להיות הומוריסטית, אבל זה בהחלט מעיד על מה שעומד מאחורי השיפורים הקוסמטיים האלו.

אין לי שום בעיה עם אדם שמחליט שהדייהו ACE שלו צריכה להיראות כמו אנזו. שיהיה לו לבריאות, כל עוד הוא לא עובר על החוק (גניבת ספויילרים, התקנת לדים מסנוורים וכו'.)

מי שרוצה למשוך תשומת לב, שיהיה בריא. מצידי שישתיל גם תוכי על הקרחת ויקעקע ריגר על המצח.

אבל זה לא סותר את זה שבעיני זה נסיון פאתטי למשוך את תשומת ליבם של ילדים או בורים.

ואני בהחלט חושב שההתלהבות ממכוניות כאלו, אין לה שום קשר לתרבות מוטורית, אלא למשיכה מסויימת לאסתטיקה מפוקפקת. זה הכל.

מבחינת קונספט זה יותר קרוב לבניית ציפורניים של ערסיות מאשר לשיפורי רכב.

אגב, הלנטיס F ששמוליק הציג היא עוד בגבולות הטעם הטוב לטעמי. יש מכוניות שבהחלט מקבלות ערך מוסף לעיצוב המקורי על ידי תוספות.

הקוואליר מהצפון והקולט המגעילה מרמת גן, ממש ממש לא כאלו. הן פשוט מוגזמות וולגריות.

ובלי שום קשר - בהצלחה למפגש בצפון. אני מאחל לכם שבבוא היום רוב מה שיהיה לראות יהיה מכוניות באמת מעניינות מוטורית (ואני משוכנע שיש כאלו בצפון) והקוסמטיקה הזאת תהפוך לתופעה שולית, כמו שלדעתי היא צריכה להיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממעט היכרותי עם הערס המקופח הירושלמי,

הגעתי למספר מסקנות בעניין:

נפתח בשאלה - האם ראיתם פעם פורש, ב.מ.וו (חדשה),

או כל ספורטיבית/פאר לא מודל 88 שקנה אותה איזה ערס,

עם לדים כחולים?

עם מדבקות של ריגר, בננות למראות, ושאר חרטה?

לא, נכון?

עכשיו, הערס המצוי, הוא אדם שהפרוטה אינה מצויה בכיסו,

ולכן כדי להרגיש מיוחד, כדי לקבל הרגשה טובה שהוא השקיע באוטו,

שהוא לא רגיל, הוא ינסה לשים משהו מיוחד, שידעו - זה בהאוטו של ז'אקי!!!

לדעתי למשל, נאון מתחת לאוטו זה יפה.

יש לפעמים (מאד חריגות) מכוניות שמתאים להם לדים כחולים.

ואליך שמוליק - האוטו שלך הוא לא סתם משפחתית יפנומטית.

הוא כן יפנומטית, ואולי במנוע הוא רגיל,

אבל העיצוב משום מה הוא ספורטיבי, מה שמקנה לך אפשרות

לעשות שיפורי יופי סולידיים, כמו בתמונות ששמת.

לדעתי זה יפה.

ואם אתה רוצה, נלך כל הירושלמים למפגש,

ומי שילכלך למישהו מאיתנו על האוטו, שופכים אותו במקום.

חבל שבגלל זה לא תלך.

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...