Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מיד 2, באמת מסוכן?

ArkadyK
שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המ... שלום וערב טוב (:

לבסוף ההורים שלי החליטו שהם לא רוצים לקנות רכב חדש, אז הם חשבו אולי על רכב מיד 2 למשל, אבל הם פוחדים מכל מיני עקיצות למיניהן.

אז אני מברר בשבילהם, האם יש סיבה מסויימת שאנשים מוכרים רכבים טובים יחסית במחירים יחסית נמוכים, כאילו, בטח יש שמה עוקץ, מה זה יכול להיות? תמיד קנינו רכבים מליסינג, והם די חוששים מכל עניין יד 2 וכו.

אז, רציתי לדעת, האם באמת יש סכנות רבות, האם אפשר לקנות רכב כזה בבטחה? (ד"א האתר yad2 לדוגמא) ומה הסיכונים הכרוכים בכך.

ד"א, איך הולך התשלום? כל הכסף בצ'ק בנקאי או משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי. אתה מתכוון לרכבים מהאתר יד 2? יש שם אנשים פרטיים שמפרסמים.

אפשר לשלם בהמחאה בנקאית או מזומן. רצוי המחאה. יש עמלה על זה.

אם מצאת רכב שמוצא חן בעיניך, קח אותו לבדיקה. בסוף זה ישתלם לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכישה של רכב יד-שניה אפשר לרכוש מכונית נפלאה ממוכר ישר, ואפשר ליפול על מכונית הרוסה ממוכר שקרן.

המשפט הזה נכון (להפתעתם של הוריך) גם כשרוכשים מכונית מחברת ליסינג.

בראש דף הפורום תמצא דיון דביק על רמאויות שכיחות במכירת רכב משומש. קרא אותו ותלמד רבות על הדרכים להתגונן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעייה בפרטי [לפי ההורים] זה שאין שום אחריות על הרכב, שלא כמו בלסיניג שאחרי זה מתקנים באחריות את הרכב.

כמה עולה בדיקה במוסך על רכב שרוצים לקנות [כל פרט ופרט, לראות שלא נדפקים]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לינקים למתקשים:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=10819

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=12137

קח את הזמן, תקרא, ואם אתה רוצה, אתה אפילו יכול להדפיס.

אתה עלול להידפק בכל מקום, בליסינג, בטרייד-אין, במכירה פרטית...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שיש אלמנט של סיכון אבל גם בקניית רכב חדש אין לך ביטחונות שהיבואן לא יפשוט את הרגל יום לאחר ששילמת לו את כל הכסף ושלא תקבל מכונית לימון.

אם אתה נזהר ובודק טוב רוב הסיכויים שתתוכל לקנות רכב שמור וטוב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיזהר,תיקחו את הרכב לבדיקה,לא לוותר על בדיקה!

תיקח את הרכב לבדיקה במכון בדיקה שאתה מכיר(או ההורים) בלבד.

יש שם הרבה נוכלים מנסיון.

וגם אני מנסה למכור אופניים דרך האתר הזה אתה בכלל לא מבין כמה נוכלים שחושבים שאני ילד קטן מנסים לעבוד עלי.

בדיוק היום הציעו לי "שעון זהב נדיר" :| בתמורה לאופניים(ששוות 13K)

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושלא תקבל מכונית לימון

סליחה על הבורות, אבל מה זה מכונית לימון?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבורות, אבל מה זה מכונית לימון?

זו מכונית שבעליה מרגישים בפה טעם חמוץ של לימון שהאכילו אותם. אקסמפלר שלא מפסיק להתקלקל ומיסב לבעליו רק עגמת נפש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מנת לסנן בזריזות ואולי לא בשיא היעילות, אם יש לך ספק קל שבקלים לגבי המוכר, תגיד יפה תודה ולהתראות, יש עוד רכבים כמו שלו.

לא תמיד...

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני, אבל אני עדיין לא נראה נוכל (ואני לא!), מצד שני, בקניית כל רכב גם מאדם ישר ואמין, אין לדעת מה יקרה אחרי חודש, אפשר רק לקוות.

בריאות לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...