Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ במכירת רכב (כן כן, מה שאתם קוראים) - ניסאן פרימרה ישנה

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חבל, באמת חבל שאין לי בשלוף תמונות של רכב המנהלים המפנק הזה עם המנוע האימתני. בעצם, גם תמונות לא תעברנה את מלוא החוויה של הנהיגה ברכב הזה. צריך לחוות בשביל להאמין :?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רוני, בשבילכם הוא נבלה - בשביל אחרים רכב משפחתי מרווח אוט' עם מזגן בטיפה יותר מ-10K הוא מציאה.

נסה לפרסם ב-17, ותרד אם אין ביקוש. (ואל תשכח לתת לינק לשרשור כאן ;-))

אביעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוועה, זוועה... מה זוועה בזה? אם היית מבקר בארץ שבה שותים וודקה ונוהג על כירכרות השטן מייצור מקומי, היית יודע מהי זוועה מוטורית.

לענייננו. לדעתי אנשים שבדיוק מכרו סובארו DL שנת 88, והוסיפו כמה אלפיות, במחיר של 10K-15K יחטפו לך את הפרימרה (להזכירך מכונית השנה 1991 באירופה) יחד עם הידיים.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח. הצחקת אותי. הם אפילו לא משאירים אותה נעולה מרוב שאין סיכוי שמישהו ירצה לגנוב אותה.

בעצם נראה לי שאני צריך להתחיל לסנגר על האוטו לקראת המכירה, לא? :wink:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, אני לא מבין אותך.

אל סמך מה אתה קובע, ש"אין שום סיכוי בעולם למכור את הרכב עם שלט" ?

הרכב עמד עם שלט במקום מרכזי ולא קיבלת אף טלפון במשך חצי שנה ? לא .

הרכב היה מפורסם בלוחות באינטרנט ובעיתונים ולא התקשרו אליך ? גם לא.

היית מעורב בקנייה/מכירה של מכוניות אחרות מהגדם הזה ( לא שיש הרבה בארץ) - גם לא נראה לי.

לא ברור לי גם למה אתה מתכוון, כשאתה אומר "זוועה מוטורית וכו'".

האם הכוונה לניסן פרימיירה מהדור הזה בכלל או לרכב ספציפי של הורי החברה שלך.

כמו שכתבו כבר, יש גם לדעתי לא מעט אנשים, כשימעו את תאור הבא :

"אוטומטי-מנהלים-2000 סמ"ק-יפני" ובמחיר נמוך יותר ממשפחתית 1600 מאותה שנה, ישמחו לרכוש את הרכב, בתנאי שמצבו (בעיקר חיצוני) סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאנחנו סתם טוחנים מים. אני כל הזמן אומר "עד שלא תראו את הרכב לא תבינו זוועה מהי" ואתם טוענים שהשד בטח לא כ"כ נורא. אולי אני צודק ואולי אתם צודקים. אני אבצע כמה ניסיונות מכירה בקרוב ומי יודע - אולי אתבדה. הבעיה היא שאני או הבעלים של הרכב נרגיש ממש בושה אם מישהו יבוא לראות אותו - הרכב כל כך מרשים לרעה שקשה לי להאמין שמישהו נורמלי ירצה לקנות אותו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות גם לא יעבירו את גודל החוויה. אני אתן דוגמה לדבר שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו כשנוהגים ברכב - מכיוון המתלים הקדמיים נשמעים צקצוקים איומים בכל פעם שהמתלים נדרשים לעבוד (שזה כל הזמן, על כבישי ארצנו הנפלאים). זה משהו שאף מוסך לא הצליח לפתור, אז הם פשוט חיים עם זה כבר כמה שנים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שמישהו נורמלי ירצה לקנות אותו.

נורמלי - אולי לא. בכלל, זה נראה לי מתאים להיות מכונית סטלנים - גדול (אפשר לדחוס 7 אנשים, מתוכם 5 מאחורה), צבע לא מוגדר (לא אמרת מה הצבע), גיר אוטומטי (לא מסיח את דעתך מ... שכחתי מה), נוסע על אינשאללה :loco::ok::silly::drinking:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמונות גם לא יעבירו את גודל החוויה. אני אתן דוגמה לדבר שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו כשנוהגים ברכב - מכיוון המתלים הקדמיים נשמעים צקצוקים איומים בכל פעם שהמתלים נדרשים לעבוד (שזה כל הזמן, על כבישי ארצנו הנפלאים). זה משהו שאף מוסך לא הצליח לפתור, אז הם פשוט חיים עם זה כבר כמה שנים.

לא מתאים לך הזלזול הזה. הפרימרה מצויידת בשלדה מ-ע-ו-ל-ה (אמיתי לגמרי, בלי שמץ של ציניות) ונחשבה בימים ההם לבעלת אחת השלדות הטובות ביותר שבנמצא. עד כדי כך שאיכויות הניהוג שלה הושוו על ידי עיתונאי רכב לאלו של הפיז'ו 405, וזה, בהשוואה למשפחתיות שיפן יצרה באותן השנים, ראוי להערצה.

כנראה שהמכונית הספציפית הזו הרוסה לחלוטין. הצקצוקים שאתה שומע מלפנים באים מהמתלה הרב חיבורי בו היא מצויידת. מכיוון שהוא לא נראה כמו מקפרסון סטנדרטי, מוסכי ישראל בוודאי מנסים כבר 12 שנים לתקן אותו עם פטיש.

זו שוב דוגמה למכונית מעולה שנהרסה על ידי מכונאי ארץ הקודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאלה, תעלה תמונות....

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מצחיק כי כל פעם שהיא נכנסת למוסך הם ממתינים איזה שבוע בשביל להביא במיוחד חלקים רק בשביל שיוכלו לבדוק מה הבעיה.

בנוגע לשלדה - לצערי לא יצא לי לבדוק. בפעמים המועטות שנהגתי ברכב הזה עשיתי זאת בעדינות מופלגת, שמא הוא יתפרק לי באמצע הנסיעה.

אני אחסוך מכם את התמונות (כי המצלמה הדיגיטלית שלי התקלקלה).

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6271 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...