Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבחירת מערכת לאוטו

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש רדיו דיסק או רדיו דיסק עם MP3 (עוד לא החלטתי) , ואיזה שני רמקולים

עד 1000 שקל , חשוב לי שישמעו רדיו באיכות גבוהה , וכמובן גם את הדיסק , מישהו מוכן להסביר לי איזה טכנולוגיות יש היום בשוק , ואיזה רמקולים כדאי , אני לא מאלה שרוצים להעיר את כל השכונה עם האוטו , אבל חשוב לי שכששומעים גם לא חזק ישמעו באיכות די טובה .

תודה מראש

ג'סטי 92 מנוע 1000 העונה לשם "אלפרד"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה יש לך להגיד מבחינה מקצועית על הרדיו דיסק הזה ואני אתן לך עוד דוגמאות וגם דוגמאות לרמקולים :

http://www.pompa.co.il/details.asp?id=92&lead_id=&look=[/url]

זה רמקולים .

או אפילו :

http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=1096835

וגם עם MP3

http://www.netaction.co.il/multi.phtml?item=1068040

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדיו דיסק עם MP3 לא יכנס לך בתקציב.

כל רדיו דיסק של חברה מוכרת כמו פיוניר, קנווד או סוני יספק אותך. לרוב הם עולים באזור ה900-1000 לפשוטים ביותר ככה שזה לא משאיר לך מקום לרמקולים טובים.

הלינקים שנתת הם לרמקולים לא טובים.

נסה לחפש בפורום קניה ומכירה- אודיו או פרסם הודעת קניה (תקרא קודם את הכללים על מנת שתרשום אותה נכון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את משאתה רואה במכרזים באינטרנט, ככה לא קונים ציוד "אלקטרוני", אתה צריך לראות בעניים את הציוד, לבדוק כל מיני דגמים, שאולי יותר ימצאו חן בעיניך ובנוסף איפה שאתה קונה תוכל גם להתקין. אם קנית פנים מול פנים, יש לך למי לבוא אם משהו לא בסדר (ברוב המקרים), אם קנית באינטרנט תצטרך להתמודד עם יחס מזלזל (ברובו) בטלפון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם הבנתי , הרדיו דיסקים הם סבבה , הבעיה ברמקולים שהוגדרו כלא טובים .

אפשר להסביר לי למה , אני לא איזה מקצוען שמחפש שהשיר של רגע עם דודלי יזיז לי את השיער בתחת , אני בסך הכל רוצה לשמוע סבבה. אז אם אפשר להסביר טיפה מה לחפש אם אני מחפש רמקולים נניח לרדיו דיסק הזה של פיוניר שהוא 4 * 50 נגיד , אזה איזה עוצמת רמקולים , מה כדאי שיהיה בהם , וכו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...