Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מגזין הרכב של ידיעות אחרונות - כמה התייחסויות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתוב יפה???

התאכזבתי מאוד לגלות שאודי עציון ממשיך להשריש את שגיאות הכתיב הנפוצות שכל כך מעצבנות אותנו בפורומים כשהוא כתב "לעקב" במקום "לעכב".

חבל...

נו, אז יש לו שגיאת כתיב או שתיים... הכתבה כתובה נחמד, זה גם משהו.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אמרו לגבי כל מכונית במבחן ההשוואתי של הקומפקטיות (מגאן, קורולה, 307), חוץ מזה שהמגאן ניצחה? אני לא רואה ארכיון מקוון כלשהוא של ידיעות אחרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אמרו לגבי כל מכונית במבחן ההשוואתי של הקומפקטיות (מגאן, קורולה, 307), חוץ מזה שהמגאן ניצחה? אני לא רואה ארכיון מקוון כלשהוא של ידיעות אחרונות.

בקצרה - קורולה בעד - איכות, אבזור, מרווח. נגד - התנהגות, תא מטען. סיכום - מצוינת אך פשוטה

307 בעד - מרחב, התנהגות, אבזור. נגד - ביצועים, איכות. סיכום - כבר לא הצרפתיה המועדפת.

מגאן בעד - ביצועים, התנהגות, עיצוב. נגד - מרווח מאחור, אבזור, עיצוב. סיכום - הקומפקטית הטובה ביותר.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב יפה???

התאכזבתי מאוד לגלות שאודי עציון ממשיך להשריש את שגיאות הכתיב הנפוצות שכל כך מעצבנות אותנו בפורומים כשהוא כתב "לעקב" במקום "לעכב".

חבל...

נו, אז יש לו שגיאת כתיב או שתיים... הכתבה כתובה נחמד, זה גם משהו.

רוני

צודק, כתבה נחמדה מאוד..

הסיטואציה עם היגואר לדעתי עשתה אותה יותר "מותחת".

אבל אני לא מבין איך הוא ביטל את המגביל האלקטרוני.. מוזר :!:

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקצרה - קורולה בעד - איכות, אבזור, מרווח. נגד - התנהגות, תא מטען. סיכום - מצוינת אך פשוטה

307 בעד - מרחב, התנהגות, אבזור. נגד - ביצועים, איכות. סיכום - כבר לא הצרפתיה המועדפת.

מגאן בעד - ביצועים, התנהגות, עיצוב. נגד - מרווח מאחור, אבזור, עיצוב. סיכום - הקומפקטית הטובה ביותר.

רוני

אני מניח שלא התייחסו להיגוי במגאן (מלבד הציפוי על ההגה)...

שמעתי שהיה מבחן דומה ב"אוטו" (שמוסיף את הפוקוס). מה אמרו שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...