Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רגולציות של ה-FIA

RoyCo
שימו לב! השרשור הזה בן 6628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שכמדינת ישראל תקבל על עצמה את התקנון שהוצע, הוא יהיה ברובו מתוך התקנון של ה-FIA...

אז הנה כמה לינקים לתקנון לבוש ולתקנון הרכב שלהם:

http://www.fia.com/sport/Regulations/standregs.html

http://www.fia.com/sport/Regulations/driverequipregs.html

רוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצורה הרבה יותר פשוטה ומופשטת אתה יכול לראות את התקנונים באתר של ה-IRDA , עמותת נהגי המירוצים הישראלית (שאני גאה להיות חבר בה ! ) .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסר ספק ואי הבנות!

מועדון מירוצי ישראל בראשותו של ברוך שליט נשיאו ,הוא מועדון פרטי ( ע"ר) המפיק אירועי ספורט מוטורי שונים.

הוא אינו "הרשות הרשמית"

הגוף היחידי המוכר במדינת ישראל ע"י רשות הספורט ומשרד החינוך זה התאחדות הספורט המוטורי בישראל.

עמותה רשומה שמאגדת בתוכה את רוב רובם של עמותות נהגי ורוכבי המירוצים בישראל.

עמותת נהגי המירוצים IRDA היא חלק מהתאחדות הספורט המוטורי ואכן כן אנו מאמצים את התקנונים

הבין לאומיים השונים מהעולם ואת תקנון הבטיחות של הFIA בפרט.

הרשות לספורט מוטורי היא רשות ממשלתית במשרד הספורט והיא כלשון החוק הגוף הסטטוטורי

הממונה על ההתאחדות .

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה קצת מטעה לגבי מועדון מירוצי ישראל-וחבל...

זהו המועדון הראשון בארץ שארגן,בנה והפיק אירועים בסדר גודל לאומי-החל מאשקלון ב85 ועד היום

לגבי ברוך שליט-אני לא מכיר אדם אחד בארץ עם נסיון כמו שלו - אבל לא באתי לסנגר על אף אחד-רק לתת קרדיט שלא מופיע בשום מקום למועדון הזה.

חבל שאת כל הקרדיט הנוכחי אתה לוקח לעצמך.

עד שיש לנו חוק מוטורי-כולם רבים עליו-

פוליטיקה =אאוט

שיתוף פעולה = IN

רוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשקלון 85' ומועדון מירוצי ישראל....ממש וממש לא !!!

את המירוצים באשקלון ולאחר מכן גם בעפולה ובבאר שבע ארגן המועדון המוטורי הישראלי (עליו השלום .)

שמיסדיו ושרידיו הם אלו שהיום מריצים את הספורט הזה קדימה .

דני לוי , אהוד לביא , זקי זית , מישל גדז' ועוד רבים וטובים , ואם שכחתי מישהו אז סליחה (בטוח ששכחתי...) .

ניתן לראות הרבה מההיסטוריה הזו בשרשור מקביל .

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72450

מועדון מירוצי ישראל הוקם באם אני לא טועה בשנת 90 והיה בין היתר אחראי על מירוצי הראלי שנערכו פה בסוף שנות ה-90 - עפולה , ירדן הררי-רמת הגולן וערד ועוד הרבה אירועים אחרים .

ניתן למצוא פירוט לגביו בכתובת הזו - WWW.MOTOR-SPORT.CO.IL

כמובן שכל מועדון שיוקם או קיים וירצה לקבל הכרה מההתאחדות לספורט מוטורי יצטרך לעמוד בתקנוני ה-FIA .בדיוק כמו שכל ליג כדורגל בעולם שרוצה הכרה צריכה להתקיים על פי חוקי פיפ"א .

דובי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא קשור למוסמך או לא .

העניין פשוט , בכדי לקיים מירוצים מסודרים הם פועלים על פי כל החוקים שמוכתבים על ידי ה-FIA .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...