Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האוטו נכבה

gil_sh
שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום!

הרכב שלי במוסך מורשה של פיג'ו מיום ראשון ולא מצליחים למצוא את הבעיה מדוע הרכב נכבה בסרק ולא סוחב בנסיעה(כמובן שנדלקה נורית האבחון עצמי של המנוע), והאמת שהבעיה רק הולכת ומחמירה וכעת הוא גם בקושי מניע.

קראתי את המאמר "לפני שמחליפים מנוע צעדים", והיום החליפו אטם מתחת למצערת ראינו שזה עזר אך כשהרכבנו שוב את הכל הבעיה חזרה.

אנא מכם האם למישהו יש עיצה מה עוד יכולה להיות הבעיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי תקלה כזאת בסוזוקי באלנו, הממיר הקטליטי היה סתום לחלוטין.

יש לנתק את האגזוז לאחר סעפת הפליטה לפני הדוד ולפני הממיר ולבדוק הנעת הרכב.

היה כאן גם סיפור של אוטו ענתיקה שלא הניע והיה שם אגזוז סתום לחלוטין , צביקה מהקרבורטרים נתן את הרעיון לנתק וזה פתר את הבעיה,

כאמור שינסו לנתק את האגזוז ובמיוחד לאור שקרה לי מקרה דומה מאוד בבאלנו.

אם לא עוזר, אז לבדוק לחץ דלק וספיקה,

אך לפני הכל אם נורית הצ'ק אנג'ין נדלקה, יש לחבר סורק תקלות.

חיבור סורק תקלות אינו מעשה קסם, ולא כולם גם המפעילים של הסורקים לא כולם יודעים ממש להבין את הנתונים אחד לאחד לעומק, וזה מהותי.

בברכה

דני ממצת אור בחיפה

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה קרה? הרכב התחיל לעשות בעיות בהדרגה? או שיום אחד זה קרה? מה עשית לפני המקרה?

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב התחיל לעשות בעיות בהדרגה לפני שלושה שבועות זה היה קורה אולי פעם בשבועיים לאחר מכן זה היה קורה לפחות פעמיים ביום, וכעת הוא בקושי מניע.

לגבי הבדיקה במחשב במוסך, המחשב לא מראה אף תקלה אפילו שנדלקה נורית אבחון עצמי של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שהסורק בחברה לא מראה קוד תקלה, עובדה , תקלה קיימת,

יש לעבור למסך הנתונים COURRENT_DATA , ושמפעיל המכשיר יהיה מנוסה מאוד ומבין מאוד בלשון המעטה להבין מה מסתתר מאחורי הנתונים ומאחרי כולם.

בברכה

דני

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק שמחשב האבחון אינו קורא תקלה כלשהיא.

בקש מהמוסך לבצע עם מחשב האבחון סריקת נתונים של כל חיישני הרכב ויחידות המע' כי אולי חיישן כלשהוא משדר נתון שגוי אך מכיון שהוא עדיין בתוך טווח הנתונים מחשב נהול המנוע רק משנה פעולולת אך לא מזהה זאת כתקלה. (חיישן טמפ' מיים, חיישן טמפ' אויר, חיישן לחץ אבסולוטי וכו').

לשם הסקרנות, באיזה מוסך נמצאת המכונית והיכן?.

בברכת חג שמח - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6823 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...