Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה השמן נהיה שחור יום אחד אחרי שאני מחליף אותו...?

fuchi
שימו לב! השרשור הזה בן 6822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בכל אופן עדיין הייתי מציע לך בטיפול הבא וכל טיפול לעשות את מה שהצעתי מקודם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה בטוח שהסולר שאתה מדבר עליו לא יעשה נזק?

ניסית את הדבר? הוא לא, אתה תיהיה שפן הנסוי שלו מוכן?!

בוקסר 19 זהו פורום מקצועי , לחובבי רכב ואלה המטפלים ברכבם בשיטת"

עשה זאת בעצמך" מסיבות אלו ואחרות, הם מצפים לעצות מועילות שיועילו ולא עצות שיזיקו!

לכן אנא ממך המנע מעצות אחיתופל!!

מתי תגמר כבר חופשת הקיץ???!!!!!!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלאשינג עולה 25 שקל - בקבוק של ליטר.....בחנות של חלקי חילוף.

החופש נגמר אוטוטו...

יותר זול מ-8 ליטר סולר לא?

יותר פשוט להפטר מליטר

פלשינג מאשר 8 ליטר סולר לא?!

מתי תגמר כבר חופשת הקיץ??

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שישים פנטסטיק בקרטר וזהו, מה אתם דוחפים את הבנאדם לעשות שטויות שיעלו לו בפתיחת מנוע, לא סתם המציאו את החומר שנקרא פלאשינג, שאנשים מסויימים לא יעשו ניסויים וישימו סולר/פנטסטיק/וודקה.

ולמוע תקין ומטופל לא צריך פלאשינג, הנזק יכול להיות יותר מהתועלת

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום החלטתי להילחם בתופעת השמן השחור.

עשיתי סדר בבית, מצאתי 2 וחצי גלונים של שמן חצי סינטטי של וולווליין שיושבים לי בבית איזה שנה כבר, קניתי גלון שמן חדש של איסידלקו חצי סינטטי, קניתי 2 מיכלים של פלאשינג למנוע, פילטר שמן אחד, טבעת לבורג אגן שמן, וניגשתי לעבודה:

הנעתי את הרכב, נתתי לו להתחמם מעט, שפכתי מיכל אחד של פלאשינג(החומר מגיע בליטר אחד), 5-10 דקות בסרק, כיבתי את הרכב,פתחתי בורג ניקוז, מה שיצא משם...שחור משחור, חיכתי כמה דקות עד שהכל יתרוקן עד הטיפה האחרונה, סגרתי את הבורג ביד עד הסוף, מילאתי שמן חדש ושוב פעם מיכל של פלאשינג...5-10 דקות בסרק, כיבתי את המנוע, נתתי להכל לרדת עד הטיפה האחרונה, סגרתי את הבורג, מילאתי שמן חדש, הנעתי, עשיתי סיבוב, חזרתי, רוקנתי שוב את השמן ושוב שמתי חדש, עשיתי סיבוב נוסף ושוב רוקנתי ושמתי חדש + החלפת פילטר שמן חדש והוספת טבעת אטימה לבורג אגן שמן, סגרתי הכל טוב ועשיתי סיבוב.

פעולת המנוע השתפרה, הצליל של המנוע הוא שונה כעת,צליל יותר חד, הצבע של השמן כעת - צהוב כמו המקורי.

אוסיף ואומר שאחרי ההחלפה השלישית כבר יצא ממש נקי השמן שרוקנתי.

בהחלפה הראשונה הוא יצא ממש שחור, בפלאשינג השני שחור אבל פחות ....הלך והשתפר.

כעת אני בטוח שפעולת המנוע השתפרה והשמן כעת לא יחזור להיות שחור גיפה כפי שהיה, לפחות לא תוך יום אחד.

יום טוב.

כל הכבוד , השקעת המון זמן וכסף בלעשות רע למנוע :? .

גם מנוע שעשה 10 אלף ק"מ אחרי הטיפול הראשון כבר השמן יהיה שחור !!

זה תפקידו של השמן להשחיר עקב ניקוי פיח .

אם יש גרגירים ובוץ זה כבר סיפור אחר . אבל ככה סתם ?

תחליף שמן כל 8 אלף ק"מ ותן לשמן להיות שחור כמו שהוא אמור להיות . יום טוב

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ניסיתי את זה לא פעם ולא רק אני זאת שיטה דיי ידוע...וצביקה בוא תסביר איזה נזק זה יעשה...

בכל מקרה אני מציע לך לעשות את זה אם אתה רוצה להקשיב להסבר של צביקה שיבוא עוד מעט אז בכיף..אבל צביקה תביא הסבר הפעם...ומה העניין עם חופשת הקיץ אצלך צביקה אתה ממהר ללימודים??? כי אני כבר לא בתיכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BOXER_19, נדמה לי שסולר מזיק מאוד לגומי, ועקב כך עלול לאכול גומיות שסתומים !

אולי לגומי של קונדום בטוח לא למה שיש לך במנוע שנימצא שם בתנאים כלכך קשים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה בכל מקרה לא הייתי עושה את הטיפול עם הסולר זה מה שבטוח.

ודבר שני הרכב שלי לא זקוק לזה.

בוקסר- ממה שונה הסולר מהפלאשינג? הפלאשינג נועד לניקוי ואילו הסולר זו תרופת סבתא.

I feel LEGACY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה בכל מקרה לא הייתי עושה את הטיפול עם הסולר זה מה שבטוח.

ודבר שני הרכב שלי לא זקוק לזה.

בוקסר- ממה שונה הסולר מהפלאשינג? הפלאשינג נועד לניקוי ואילו הסולר זו תרופת סבתא.

כלכך בטוח!?

אני לא אתווכח אני אמרתי את שלי מי שמעוניין שיעשה כמוני מי שלא מוזמן לקנות חומרים למינהם.

גם אם זה לא יעזור זה יהיה המצב הכי גרוע כי להזיק אין כאן משהו שיכול להזיק...תחשוב כמו שאחרי שתעשה ניקוי עם חומר כולשהו אתה תשים שמן חדש נקי זול ואחר כך תשפוך אותו נכון....אז בקיצור סולר יעשה את הניקוי יותר טוב מהשמן הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרופת סבתא, אבל עושה את העבודה... בכל רכב שהיה לי עד עכשיו עשיתי פלאשינג עם סולר, (חוץ מהאולדסומוביל אומגה שהבלוק מנוע היה סדוק, אבל זה לא היה באשמתי, קיבלתי אותה ככה) ופלא פלא: התועלת עולה על הנזק. כמובן שעדיף תוסף פלאשינג יעודי אבל אני בוטח בתרופות סבתא יותר.

***אין, אני חוזר אין (!!!) לראות בהודעה הזו המלצה לעשות פלאשינג עם עם סולר או כל חומר שהוא ללא ידע קודם או השגחה של בעל מקצוע או מישהו שיודע דבר! ניסיון לעשות פלאשינג ללא הנ"ל יגרור נזקים כבדים למנוע! ***

לגבי תגובת הגומי לסולר: הסולר מרכך את הגומי ומחייה אותו.

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הגומי.....תחשוב שאתה מכניס את הסולר ל 15 דקות זה ממש לא יכול להזיק..אם זה היה כלכך מזיק ואוכל גומי וכל חומר על אותו בסיס ניראה לך שצינורות תדלוק בתחנת דלק היו עשויים מחומר דומה ועוד יש להםן מגע עם החומר כמט בלי הפסקה.

ואם אתה שם סולר אז תיזהר לא להתניע!

אם אתה רוצה להתניע אז כבר צריך לערבב את הסולר עם שמן אבל אני לא יודע מה היחס הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6822 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...