Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיוניר...מה יהיה?

שימו לב! השרשור הזה בן 7685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההגיון הולך לכאן ולכאן כי מצד שני פיוניר זו חברה כזו גדולה שיש לה את הכסף למחקר ופיתוח שלחברות אחרות אין.

אוקיי מסכים עםן ההיגיון הזה :wink:

מה אתה אומר בחור שרוצה קומפ' ב-5K - פיקציה או לא פיקציה?

ראלימן

WTF זה פיקציה???

ואמרתי עד 5000 ש"ח....:\

אם אני אמצא משהו טוב בפחות...מצויין, השאר הולך למגבר.

כמו שאמרתי, לא מתפשר על איכות.

ודרך אגב, ראלימן, בן כמה אתה? אתה עובד בחברה או משהו?

גם אני גר בפ"ת....

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקציה זה משתמש שלא קיים, כלומר מישהו משועמם מאד שנכנס בשביל לבלבל לכולנו את המוח. אם אתה לא כזה אז סליחה. פשוט לפני כמה ימים מישהו נכנס וביקש המלצות למערכת ב30000 שקל... :wink:

אני בן 17 (עוד 5 ימים), לא עובד בשומקום...

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיקציה זה משתמש שלא קיים, כלומר מישהו משועמם מאד שנכנס בשביל לבלבל לכולנו את המוח. אם אתה לא כזה אז סליחה. פשוט לפני כמה ימים מישהו נכנס וביקש המלצות למערכת ב30000 שקל... :wink:

ראלימן

כן...קראתי עליו...חפיף.

אני אספתי את הכסף בשביל מערכת, לא בשביל משהו אחר. כבר קניתי פיוניר 7400

ועכשיו צריך את הרמקולים המתאימים....קיצר הבנתי בערך מה הכיוון הכללי ובעזרת השם מחר אני אלך לבדוק כמה מהרמקולים.

תודה על העזרה.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראלימן

כן...קראתי עליו...חפיף.

אני אספתי את הכסף בשביל מערכת, לא בשביל משהו אחר. כבר קניתי פיוניר 7400

ועכשיו צריך את הרמקולים המתאימים....קיצר הבנתי בערך מה הכיוון הכללי ובעזרת השם מחר אני אלך לבדוק כמה מהרמקולים.

תודה על העזרה.

אני ממליץ לך גם להשאיר כסף בצד להתקנה מכיוון שקומפוננט ב-5K ש"ח עם התקנה גרועה ישמע פחות טוב מקומפוננט ב-1K ש"ח בהתקנה נכונה. ואם באמת אתה לא מתפשר על אכות אז אני ממליץ לך לפנות לשמעון, אבל יש בעיה קטנה, שמעון הוא פריק של מורל ואם רק תזכיר את המילה קומפוננט הוא ישר יגיד מורל, לכן אני ממליץ לשמוע את המתחרים ואז את מה שיש לשמעון להציע לך . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה השמעון הזה נמצא? (כתובת מדוייקת) אני מניח שיש לו מורל הייבירד להשמיע לי ובמידת הצורך גם להתקין באוטו, ומה המחיר אצלו בערך?

יש גם המלצה למגבר בשביל להזיז את העסק?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קומפוננט ב-5K - אין בעיה

MOREL 3 חלקים הכולל טויטר MT3, מידרנג' CDM-54 וופר של הייבריד

האם מישהו חושב ששמעון מציע MOREL בגלל שהם באמת טובים?

ואיזה קרוס בדיוק ?

אתה גם יודע כמה יעלה למקם אותם כמו שצריך באוטו כדי שהם ישמעו טוב ?

מורל מייצרים ציוד טוב , אין על זה וויכוח , אבל הוא לא הציוד הכי איכותי , יש טובים ממנו והוא גם לא מתאים לכל אחד.

רמקולים צריכים להתאים לסוג של מוזיקה ולאוזן , מי שממליץ על מותג אחד באופן עקבי (לאו דווקא שמעון) לא יכול להיות אובייקטיבי. אם תכנס לפורומים בחו"ל תראה שם לפעמים מנהלים של החברות המובילות בעולם שממליצים על ציוד של מתחרים. למה הם עושים את זה, כי הם יודעים שהציוד שלהם לא מתאים לאותו הלקוח.

אני לדוגמה, ברכב שהשמיעה בו מורכבת בעיקר מדאנס והאוס לעולם לא הייתי שם מורל.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמקולים צריכים להתאים לסוג של מוזיקה ולאוזן , מי שממליץ על מותג אחד באופן עקבי (לאו דווקא שמעון) לא יכול להיות אובייקטיבי. אם תכנס לפורומים בחו"ל תראה שם לפעמים מנהלים של החברות המובילות בעולם שממליצים על ציוד של מתחרים. למה הם עושים את זה, כי הם יודעים שהציוד שלהם לא מתאים לאותו הלקוח.

אני לדוגמה, ברכב שהשמיעה בו מורכבת בעיקר מדאנס והאוס לעולם לא הייתי שם מורל.

אז על איזה קומפ' כן היתה ממליץ לדאנס והאוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7685 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...