Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למוסך אמין לבדיקת בעיות חום מנוע(כותרת קצרה)

marcgano
שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול כשאני נוסע באוטו האוטו התחיל להתחמם והמחוג הגיע מילמטר לפני הטווח האדום

נתתי לאוטו לנוח קצת , נסעתי

ראיתי שיש נזילה מהרדיאטור

היום הלכתי למוסך שבו טיפלתי כבר בבעית חום מנוע אשר החליף מכסה של המיכל מים, סידר איזושהיא נזילה(כך הוא אומר) ולקח ממני 400 שקל

העובדים שלו, כאשר בודקים לי את האוטו מתחילים לצחקק בינהם, מספרים בדיחות בערבית אחד לשני

אמרו לי להדליק את האוטו כמה פעמים ואמרו לי"יש לך סימנים לראש"(מנוע-למי שלא הבין)

לא נראה לי שאחזור למוסך הזה כי:

1) הוא אפילו לא בדק אם יש "טחינה" באגן השמן וכשאני בדקתי אין כלום

2) האוטו מניע מעולה ואשר הם אמרו לי להניע האוטו לא הניע

3) אמרו לי להשאיר את האוטו,אמרתי שאחזור מחר ואני צריך את האוטו ואז אחרי שהעובד נגע שוב במנוע האוטו הניע רגיל

אם יש למישהו המלצות למוסך באיזור י-ם שיפתור לי את הבעיה אחת ולתמיד כי זה התחיל להמאס עליי

יטפל לי בנזילה ויבדוק אם באמת יש חשש לראש מנוע

הרכב הוא איביזה שנת 94 מנוע 1300 גיר רגיל

תודה מראש אלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנה ל "מוסך שרת 94", רח' בעלי מלאכה 10 א.ת תלפיות, טל' 02-6783835

ובקש את מנחם. הוא מתמחה במכוניות סיאט וקונצרן פולקסווגן.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6905 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...